Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
juz jestem 🙂
ale sie rozpisalyscie .... ale juz nadrobilam 🙂
Dziekuje za zaproszenia na NK- bede miala wieczorkiem co ogladac w Waszych galeriach 🙂

Co do usg to wszystko wyglada jak najbardziej OK, serduszko 150, termin porodu juz na 6.03.10 (ale wiadomo nie jest to zadna wyrocznia ze wczesniej niz przed pierwotnym terminem urodze) a waga... no coz 1277g 🤪 czyli sporo 😲
a ponizej zdjecie rozwiewajace wszelkie watpliwosci 😉 [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/synus.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj ginekolog twierdzi ze należny sie trzymać zawsze tego pierwszego terminu który wyszedł z ostatniej miesiączki i pierwszego usg , to czemu niektórym z was sie zmienia ? wagę urodzeniową przecież dzieciaczki też maja rożne wiec chyba nie od tego zależy termin 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje Wam za mile slowa 🙂

Olu ten nowy termin jest wypadkowa wszystkich parametrow branych pod uwage podczas usg, czyli obwod brzuszka, glowki, dlugosc kosci no i waga, wiec jesli dziecko rozwija sie szybciej to niby w usg termin sie przesuwa ale najczesciej w takiej sytuacji i tak rodzi sie w terminie albo 2-3 dni przed, teraz tez mi powiedziala ze skoro tak nam wyszlo ze niby mam termin 8 dni wczesniej to pewnie nie przenosze i moze urodze wlasnie 2-3 dni przed, zobaczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo jakby brac pod uwagę wszystkie parametry to co chwilę byśmy miały zmieniane terminy , wiadomo ze jedno dziecko rozwija się szybciej jedno wolniej, a przecież nie rodzą się wszystkie z jednakowa waga.A z ostatniej miesiączki zazwyczaj się liczy wg. cyklu 28 dniowego ,a jak ktoś ma nie regularne -tak jak ja ? 😉 to i terminu dokładnie nie można ustalić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
Angel, my z mezem zaczelismy starac sie o 2 dziecko rok temu, zaczelismy we wrzesniu bo zalezalo mi zeby urodzic w okresie maj-lipiec bo nie chcialam chodzic cale lato z brzuchem i ze wzgledu na to ze mamy coreczke to fajnie by bylo zeby drugi byl synek. Wiec postanowilam troche pomoc naturze i tez kupilam testy owulacyjne i przez 3 mies robienia testow w ogole w ciaze nie zaszlam.... mimo wynikow wskazujacych na owulacje. Dlatego w tym roku zaczelismy od czerwca bez testow, postawilam tym razem na naturalne metody - kalendarzyk i pomiar temperatury i co... za pierwszym razem ciaza i podobno na 100% Synek 🙂 o 14:30 idziemy na 3D wiec bede miala okazje mam nadzieje to potwierdzic 🙂 Dlatego Angel, nastepnym razem zadnych testow, nie ma to jak naturalne metody planowania rodziny- jak chcesz zajsc w ciaze to zawsze sie sprawdzaja 😉


June musisz mi o tym koniecznie opowiedzec...
Kiedys cos obilo mi sie o uszy ale nie drazylam tematu.

june28 napisał:

trzeba tu jeszcze dodac ze jesli chodzi o poczecie syna to najwieksza role odgrywa kondycja zolnierzykow wiec sporo zalezy od meza moj jest 13 tal ode mnie starszy i wlasnie dlatego myslalam ze jednak nam sie nie uda poczac syna , a jednak wszystko wskazuje na to ze to chlopak


moj jest starszy ode mnie o 11 lat.
Ale zupelnie nie dba o swoje zolniezyki.. pije duo kawy i dodatkowo pali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra dobra bo zauroczycie 😉 a Wasze malenstwa to jakie sa- tez cudowne 🙂 trzeba tylko trafic na dobre USG to obraz jest wyrazny i dzidzia bardziej dzidzie przypomina, moja kumpela ma niestety takie fotki z 3D ze to jakas abstrakcja raczej, ale to w duzej mieze zalezy od checi lub ich braku u lekarza 😠 mnie babeczka ok 45 minut dzis badala i zdjec mam pelno i 4 filmiki, wiec zanim si epojdzie na takie 3D to warto sprawdzic opinie o danym lekarzu i sprzecie na jakim pracuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie o tak wczesnej porze 🙂Ach ta bezsenność mnie dzisiaj dorwała od 3 rano nie mogę zasnąć spowrotem 😞 a co do terminu to należy się sugerować datą wyliczoną z miesiączki. ja mam na przykład z miesiączki na 17 maca a z usg wyszło mi raz ze na 14 a kolejny raz że na 5 marca więc ja patrze tylko i wyłącznie na datę z miesiączki a dzidzia i tak przyjdzie na świat kiedy będzie chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...