Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Brzusie walentynkowo 🙂 😘

Mam do Was pytanko. Dzisiaj jak leżałam strasznie mnie zakuło w dole brzucha, tak z 4 razy. Wstałam i zaczęła mnie okropnie kłuć lewa pachwina nie mogłam ustać, trwało to ok. 10s. Poza tym Mały jakoś mniej aktywny ostatnio 😞 Miałyście coś takiego, czy ja już panikuję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jest raczej normale, ja tez mam czasem cos takiego. Miednica cwiczy rozszerzanie do porodu i to moze wlasnie troche bolec, a najgorsze jest to ze ona sie rozszerza i przez to biodra tez sie rozszerzaja i nam centymetrow przybywa 😞 no ale coz tak niestety musi byc. Takze sie nie martw to jest normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem śpiąca 🙂 wiecie co ta biegunka to chyba jednak od mandarynek 😉 bo mój pies też ma a jadłyśmy razem :laugh: teraz pije odgazowaną colę próbuję wszystkiego co się tylko da ☺️http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,298,Biegunka%20w%20ci%C4%85%C5%BCy

cycusie lekko bolą , podziwiam wasz zapal do sprzątania ja dzisiaj nawet palcem nie ruszę, obiadek moi robia sami ja nadal brak apetytu zjadłam tylko małą bułkę suchą 🙂

jak tam walentynki -ja dostałam piękny bukiet róż i 1000 buziaków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Hej 🙂
My już po walentynkowym obiadku. Jakos specjalnie tego święta mnie obchodzimy. No ale różyczki czerwone mi tez sie skapnęły 😉

Kurczę, widzę, że u mnie spokój, a Wy tu cierpicie...

Ola, co to za cholerstwo Cię dorwało? Oby przeszło i juz nigdy nie wróciło.

Kinia, ja też czasem mam takie kłucia, ale nie przejmuje się tym specjalnie. W nocy miałam tez parę razy jakies mocniejsze skurcze, bo aż się przebudziłam i nie mogłam ruszyć. No ale mijały po chwili, więc spoko. Ja chcę rodzić w terminie czyli 15.03 i się nie nakręcam jakimiś skurczami czy kłuciami :P

Jakoś jestem w ferworze zakupów i chyba zaraz się ruszymy w poszukiwaniu wózka. Podoba mi Inglesina, tylko skąd ta cena? 😠 Rozważamy Mutsy oraz Bebecar. Czy któraś miała z nimi do czynienia? Nie wiem czy warto wydać na nie pieniądze. Choć jak mówi mój mąż, możemy założyć, że zostawimy go dla drugiego dzieciaczka, więc cena się rozłoży na dwójkę, hehe... Ach te zakupowe dylematy 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, nie poamiętam kiedy mi ostatnio apetyt nie dopisywał...
Ale dobrze, że już jest lepiej 🙂

Anitek, nikomu nie życze takiego porodu. Biedaku, nacierpiałaś się co nie miara. Aż mój mąż oczy wytrzeszczał i współczuł...
No i co się zaraz nasuwa - zaczęliśmy się modlić, by mnie coś takiego tylko nie spotkało... 😞 No ale za to Olafek jest śliczny, taki malutki słodziak :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola oby to bylo tylko zwykle zatrucie, bo masz jeszcze troche czasu zeby sie rozpakowac.

Moj mezulek tez mial taka galopke przez 4 dni, a zjadl suszone grzyby, ugotowane w barszczu z pierogami. I niestety sie bidulek meczyl. Ciezka sprawa lecialo z niego dolem i gora i do tego brak apetytu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka faktycznie ceny zabójcze , ale to przecież zależny czego wymagacie od wózka i na co was stać ? ja kupiłam nie drogi polskiej firmy zagma , wygląda na solidny i myślę ze będę zadowolona a przede wszystkim jest 3 w1 tak jak chcieliśmy .

karka ja się już zaczęłam wczoraj nastawiać ze pojadę jak zaczęło mnie tak czyścic 🙂 i nawet się cieszyłam ,a tak trzeba czekać , ale powiem ci wolę poczekać niż świadomie jechać jak anitek i montusia -chyba więcej nerwów by mnie to kosztowało -podziwiam te nasze laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez kupilam tanszy. Na co mi jakis drogi, bo przeciez glownie to za marke sie placi, a mi byl potrzebny 3 w 1 i na duzych pompowanych kolach. Wiadomo ze po paru miesiacach jak dziecko bedzie juz siedziec to trzeba bedzie kupic lekka spacerowke zeby bylo wygodniej wiec po co mam majatek wydawac na kilka miesiecy a potem byc moze szukac kupcow na wozek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u mnie chyba się zaczęło.
Mam skurcze, na razie z dużym odstępem ale bardzo bolesne, nasilają się i z parciem na stolec.
Do tego zmieniła mi się wydzielina na bardziej różową płynną, a właściwie krwistą.
A właśnie przed chwilą chyba zaczął oczyszczać się mój organizm.
Na razie zostaje w domu, jak coś to będę pisać albo do Asi albo do Kini 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam walentynkowo 😘
wpadlam tylko na chwilke zameldowac ze Marcel spokojny wiec nie wpycham sie w kolejke 🙂

Ola, bidulo obys porod miala leciutki po tych ciazowych przejsciach.

Karka, ja mam Mutsy i jestem zadowolona , chociaz dosyc ciezki jest ale jako ze mieszkam w domu i targac go po schodach nie musze to mi nie przeszkadza, chociaz cena tych wozkow faktycznie jest kosmiczna, ale wygladaja bosko 🙂

milego dnia , zmykam dalej buszowac po domku , sprzatajac, malujac itd 🙂
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze Cruella! 🙂 no to chyba wody sie sacza? sprobowalas sie polozyc czy leca mocniej? jak tak to przypadkiem nie bierz kapieli tylko prysznic cieply i duuuzo chodz i rob koleczka biodrami to ladnie glowka bedzie schodzic no i moze zdazysz urodzic jak chcialas w walentynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karka dziekuje za mile slowa 😘
wogole wszystkim Wam serdecznie dziekuje za kazde slowa otuchy i wsparcie 😘
a tutaj buziaczek od Olafka dla Ciotek brzuszkowych 🙂

Cruella ojojojojoj czyzby jednak bylo to Walentynkowe Malenstwo??? Trzymam kciuki Kochana 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/calusek-68b2dad48f1cac1e2c632c9415374c48.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ze ty masz jeszcze czas i nerwy na relaks , mój mąż by już odpalał auto :laugh:

wiecie zastanawiam się co nam wzywać jak będę sama w domu jak się zacznie poród taxi czy pogotowie ? chyba pogotowie co bo jeszcze w taxi urodzę.Eliza ma teraz 2 tyg ferii wiec wolę dzieciaka tez na stres nie narażać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby to spełnienie marzeń aby dziś hihihi.
Niby żartowaliśmy ale wyobraźcie sobie piękniejszy prezent na Walentynki.
Skurcze mam co 20 minut trwają 30 sekund ale każdy jest mocniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny to mnie trochę uspokoiłyście z tymi kłuciami.

Cruella ja również trzymam kciuki 🙂 Ale sobie wykrakałaś:P Jak coś to nie rozstaję się dzisiaj z telefonem:P:P

Anitek Twój Olafek jest tak śliczny że nie mogę się na niego napatrzeć 🙂 🙂 🙂 A to ostatnie zdjęcie suuuuper!!! Nawet Mężowi pokazałam Twojego małego przystojniaka 🙂 Ucałuj Go od cioci Kini:P:P 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...