Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wszystkich mały przegonił mnie dzis w nocy cogodzina w wc no cóz lekarz mówił ze pecherz jak naleśnik 🙂Pozatym rozpycha siena prawo i lewo 🙂Mamusie ppowiedzcie jak to jest w dniu kiedy zaczyna sie poród maleństwa są grzeczne czy sie rozpychają?? Olu jak po pierwszej nocy w domku?? Unas piekan pogoda dlatego mysle zafundowac sobie jakis spacerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie miałam problemy z karmieniem w szpitalu niestety mam płaskie brodawki wieć życie uratowały mi nakładki silikonowe Avent -polecam bierzcie je odrazy do szpitala w razie czego.teraz jest już coraz lepiej raz łapie bez nakładki raz z . to mały głodomorek jest 🙂 od karmienia w pozycji siedzącej w szpitalu strasznie mi spuchły nogi w ciąży takich nie miałam ledwo wczoraj na wyjście włożyłam buty 😞 i strasznie bolą mnie.leki na nadciśnienie ostawili mi RR w normie i się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂

Ja zajadam śniadanko i mam chęć wyjść na krótki spacerek
olu ja pytałam w aptece o te nakładki są trochę drogie ale zamierzam kupić i są dwa rozmiary jeden mały a drugi normal standart i nie mam pojęcia który?? chyba ten normal, skąd mam wiedzieć jaki ?? maści maltan też tu nie mają to kupiłam inną Bepanthen mam nadzieję że będzie też skuteczna

Anulab mam pytanie bo tobie też tak twardnieje nałogowo brzuch powiedz mi ty lub któraś oczywiście inna mamuśka czy to normalne jest że jest ciągle twardy jak kamień dzień i noc i puszcza tylko na moment jak się położę a ino wstanę to odrazu kamień co mam robić ☺️ no chyba że to normalne jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi położna poleciła standard i taki mi kupili choć dzień przed porodem zamówiłam na allegro i jeszcze nie doszły 😞 bedę miala 2 kom.Moni one kosztują cos kolo 20 zł . ale na prawdę nie ma co żałować to przecież nie aż tak dużo, a pomaga i przynosi ulgę przy już pekajacych brodawkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w kolejny piękny dzień 🙂

Kolejna nocka za mną 🙂 wsumie nie jest tak żle bo się wysypiam cycuś, pieluszka i wszystko było by cacy gdyby nie czasami czkawka mam łapczywe dziecko 🙂

Ola mam pytanie do Ciebie czy po każdym cycku odbija się Majeczce ? jaką pozycje przybierasz do jej odbicia ? My mamy z tym problem nie zawsze sie nam ja uda dobrze ułożyc na rączkach i sie pręży bo męczą ją te jelitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja mam termin za 4 dni a tu zadnych oznak by mi sie porod zblizal choc kuzynki wczoraj mi mowily ze one tez nie mialy zadnych oznak przed porodem,nic ich brzuch nie bolal tylko pewnego dnia poprostu ich wzielo tak nagle i tyle wiec zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania podobno przed porodem dziecko najczesciej robi sie spokojne albo sie nie rusza ale to tez nie jest powiedziane bo moja kuzynka mi opowiadala ze ona jak przyjechala do szpitala na porod to jej mała tak w brzuchu sie wiercila jak nigdy ze az lekarze sie śmiali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni moja zgaga została na porodówce 🙂 oraz opuchlizna 🙂

zobaczymy jak szybko wróce do wagi przed ciąży narazie mam minus 9 kg ale jestem na diecie dla matek karmiących (same gotowane rzeczy)

Chociąz mój mąż już uważa że rewelacyjnie wyglądam 🙂 ehhh kochany facet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Ola jeszcze raz gratulacje ślicznej córci!!! I dla dzielnej mamy oczywiście!!!

Mam numer do Asi jakby coś to będę do niej pisać 🙂 Moje maleństwo narobiło i mi nadziei że już sie spotkamy i Wam :laugh: Łobuz już się droczy ze mną.... Lekarz kazał się cały czas obserwować, mam skróconą szyjkę i rozwarcie 2cm, powiedział że poród może się zacząć w każdej chwili lub za kilka dni, ta nie pewność jest okropna 😠 Ale cierpliwie czekamy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki, ja nadal w dwupaku 🙂
Moni lekarz powiedział, że brzuch nie powinien twardnieć więcej niż 20 razy na dobę, czyli 10 razy na 12 godzin. Ale ostatnio jak mu powiedziałam, ze twardnieje non stop to powiedział, że jak dziecko jest już donoszone to nie podaje się już żadnych rozkurczowych leków. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira przepraszam ze wepchnęłam sie przed ciebie 😉

mi też zgaga minęła -jest super.

tylko te nogi opuchnięte mam siedzę jak najczęściej w uniesionymi do góry , po nocy wyglądają lepiej ale jak posiedzę i karmię mala znowu to samo a nie bardzo idzie mi karmienie na leżąco 😞

Montusia podobno nie musi sie odbić po każdym karmieniu piersią , mojej sie tez zdaza ze nic... ale klade ja na boczku zawsze i po czasie odbija , czasem tez ulewa . stosujesz dietke ja na razie tez laicikowo , choc to co dawali w szpitalu do jedzenia to nie bardzo bylo jak na dietę dla karmiących :laugh: ja sie nie ważyłam 😲 chyba ze strachu :laugh: ale widze choć by po buzi ze chudsza no i oczywiscie brzuszka takiego nie mam jak w ciazy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewczynki.

Ja nadal 2w1 i super wyspana. 🙂 Czuje zemam dzisiaj bardzo duzo energii 🙂 chyba bede sprzatac w domku 🙂

Ale mi sie dzisiaj snilo:laugh:

Mialam sen ze obudzilam sie rano i poczulam jak cos mi sie miedzy nogami poruszylo. Siegam tam reka, a to raczka malego 😲 😲 normalniezaczelam ja wkladac spowrotem:laugh: :laugh: i nie wiedzialam co mam zrobic. Zadzwonilam do szpitala ale wysluchalimnie i odlozyli sluchawke. 😁 😁 poszlam siusiu i nagle zaczela sie przebijac glowka to ja delikatnie przy podcieraniu do srodka pchnelam i nagle zaczely mi wody odchodzic takie zielonkawe.

I nie wiem co dalej bo sie z tego wszystkiego obudzilam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sniadaniowa pora 🙂
Jak milo zobaczyc Cie Olu na forum 🙂

a u mnie... sama nie wiem co sie dzieje , ciagle zaliczam jakis falszywe alarmy wczoraj wieczorem znowu jakas niejasna akcja, skurcze delikatne i nieregularne ale bol w dole plecow makabryczny 😞 oj Ten moj Synek to sie zdecydowac cos nie moze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab Elwira ma numer do mnie. Jakbym tez rodzila to nie bedzie problemu bo ja zabieram ze soba do szpitala laptopa z przenosnym netem wiec bede miala z wami kontakt 🙂 a po za tym mojemu malemu sie nie spieszy wiec napewno Elwira urodzi szybciej tymbardziej ze ma termin 5 dni przede mna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...