Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paulinka śliczne igloo, ciekawe czy Zuzia zdąży je zobaczyć:P:P

Monisiaczek też tak mam od kilku dni, że budzą mnie w nocy skurcze albo taki ból w dole brzucha, bardzo nisko.

A ja jestem ciekawa jak to będzie ze mną. Niby termin z OM mam na 18.03, ale z ostatniego USG na 6.03 no i lekarz powiedział że w przyszłym tygodniu pewnie urodzę. Ciekawe czy to się sprawdzi:P Chciałabym już tulić mojego maleńkiego Nikosia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 Paulinka świetny ten Twój piesek 😁

Ja chyba bardziej liczę na termin z ostatniego USG bo lekarz tak powiedział że Synkowi się spieszy, no i to rozwarcie, poza tym ludzie którzy mnie widzą też tak mówią więc liczę na to że urodzę w przyszłym tygodniu.

Jejku ale Ci dobrze, mój Mąż będzie dopiero ok.19 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mówią że najbardziej prawdopodobny termin to ten ustalony na usg w 13 tygodniu, u mnie się sprawdziło 🙂

Kinia co do piesków, jak ja byłam w szpitalu Andrzej zabrał rzeczy małej ale te brudne i dał Lunie do wąchania tak aby zapoznała się z zapachem, potem jak wróciliśmy dałam małą obwąchać jej tylko delikatnie, ona jest jeszcze młoda ale Twoja Tosia chyba też z tego co widziałam wczoraj na NK więc proponuję zrobić podobnie.

Dziewczyny wklejam link z kąpielą dziecka ale po to żebyście wiedziały jak tego nie robić.
Sama technika dobra ale nie wolno lać tyle wody póki pępek nie odpadnie, nie wolno go zamoczyć w ogóle a jeśli się zdarzy trzeba od razu osuszyć jałowym gazikiem a tu dziewczyny zalewa cały brzuszek. Oglądnijcie jak chcecie

http://www.youtube.com/watch?v=OkGlYfjBWFk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn oni chyba nie wiedzieli że nie wolno moczyć pępuszka.
Asia nie wiem co uczą w szkołach rodzenia ale ja szczerze nie spotkałam się z opinią że można go moczyć, wiem że jak się zachlapie to trzeba szybko i dokładnie osuszyć, ale to zachlapie ale nie wykąpie go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella moim zdaniem dziecko powinno być do odpadniecia kikuta przecierane gabeczka badz pieluszka i tylko delikatnie zanózone w wodzie ja dlatego kupilam wanienke z odpływem i gabke pod małego 🙂

ja z reszta trzymac sie bede starych zasad tak jak mama mnie uczyła moja siostre kąpać.

czesc natalucha 🙂 jak tam skurcze 🙂
anulab a u mnie tak szaro buro niby jasno ale nie slońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...