Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej hej 🙂 🙂 🙂
mam trochę stron do nadrobienia 🙂 ale kilka już przeglądnęłam :
Ola - Majeczka jest śliczna 🙂
Anulka- brzuchol boski 🙂
Asia - nie martw się tymi rozstępami , one zbledną po porodzie, skóra dojdzie do siebie, no i kup sobie te maści o których mówiły June i Cruella, może coś pomogą i będzie ok 🙂 🙂 🙂
u nas cisza ,ale ja mam jeszcze miesiąc więc jeszcze trochę czasu 🙂ale za to coraz częsciej meczy mnie zgaga , jem i cierpię 😞 no ale cóż damy radę 🙂
zmykam czytać dalej
AAA mam pytanie do Oli i Cruelli - czy laktatory Wam się przydają ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia skoro brzuszek się napręża to może coś jeszcze z tego wyjdzie 🙂
Kinia moja bardzo opiekuńczo reaguje jak Amelia zaczyna płakać to Luna też 🙂 w nocy na początku przychodziła do nas do sypialni a teraz już jest spokój. Natomiast jak rano schodzę na dół to szuka na rękach Amelii hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obtawiam SIEBIE!!! - hehehe - ale to propozycja mojego męża.
Mówi, że ma 3 dni wolnego więc mogłabym wystrzelić 🙂 🙂 🙂
Ja mam jednak inne plany - jutro chce jechać do Włocławka, nie wiem po co, ale mam ochote 🙂 🙂 🙂
Niestety jednak moja Majeczka domaga sie widoku swoich kochanych rodziców.... 🙂 🙂 zapraszam na ten dziwny świat moja kruszynko 🤪 :laugh: 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marys oby Ci się spełniło 🙂
Magdulka mnie niestety nie, dostałam laktator medeli, podobno mercedes wśród laktatorów i wiesz co, poranił mi całą brodawkę. Najlepiej ręcznie się "wydoić"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marys nie przejmuj się, ja samotna jestem cały dzień 😞 Ale już za godzinkę będzie Mąż to Go wyściskam 🙂 🙂

Swoją drogą nawet nie wiecie jaką ulgę czuję jak dzwoni że już jedzie, to oznacza że będzie za jakieś 1,5h więc wtedy nie martwię się już czy zdąży na poród czy też nie:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula Kamis obstawiam na następny termin czyli 1.03 bo jakoś tak nie wierzę żeby akurat w dzień terminu urodziła. Ale faktycznie należy się bidulce, już tyle czeka.

Mnie Mąż ostatnio zabrał do McDonalda, zjadłam 2 cheesburgery, smażone kartofelki i dużego shake'a waniliowego:P To był mój ostatni raz 😁 No a jeszcze wczoraj zjadłam pizzę też ostatni raz, jejku ja nigdy nie schudnę jak tak dalej pójdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale smakowite tematy - Mc donalds, fryteczki... ja juz moj uroczysty ostatni raz w Mc donalds zaliczylam w zeszlym tyg 😞 teraz to juz kilka miesiecy tam nie zajrze ...

a mi moja kochana coreczka dala sie zdrzemnac 1,5 godzinki i odrazu mi lepeij 🙂 Ide troche poprasowac...

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...