Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny tak sie od was nasluchalam ze juz chyba nie bede nic dawac. Napewno macie racje. Ja widocznie juz sie nie moge doczekac az zacznie jesc cos innego. Ale musze jeszcze troszke poczekac.

A wiecie ze u mnie wlasnie sloneczko wyszlo i mam piekne blekitne niebo 🤪 🤪 🤪 🤪 Maz spi, synek spi, pies spi a ja sie nudze bo w domku wszystko zrobione. Zaraz bedzie sedzia Anna Maria Wesolowska na tvn.

A dziewczynki tutaj macie aktualne dane poziomu rzek w polsce.
http://www.pogodynka.pl/hydrobiuletyn.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
A my po obiadku i odwiedzinach dziadków 🙂 Maluszek w końcu też zasnął na kolejną drzemkę - pytanie krótką czy długą ?
Olamat - super ,że już masz poprawiony humorek 🙂
Dobrze,że u Kasenn też wsio dobrze i że Tymek jest już zdrowy 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja mam jakieś nosidełko ale nie u siebie tylko u rodziców ,ale wydawało mi się,że nasze Maluszki są jeszcze za małe, mojej się jeszcze mocno chwieje główka ale może dlatego ,że jest chyba najmłodsza 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co , to jest skandal 🙂 Co Wam napiszę ,że Maluszek mój śpi ,to ona zaczyna machać rączkami, poobija sobie buzialka i się budzi 😞 i teraz jest podobnie 🙂. Chyba zaprzestanę pisać,że ona śpi i jej drzemki się wydłużą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie doszła do mnie przesyłka z nosidełkiem -wygląda dobrze 🙂 juz zrobiliśmy próbę generalna i Majka siedziała spokojnie 🙂 chyba jej sie też podoba , na fajny zagłówek nawet dla maluszków którym sie łepki kiwają jeszcze -to prezent dla męża na urodziny wiec będziemy z nią chodzić na wycieczki w tym dopiero w czerwcu - wcześniej mu prezentu nie dam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie chyba padnę ze szczęścia,
Moje dziecko zaczęło dziś gaworzyć i trzymać sama grzechotkę, pięknie wystawia rączki aby ją chwycić, z różnym skutkiem oczywiście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka to takie pojedyncze to ona miała, ale dziś cały czas świadomie łapie za zabawki 🙂 czasem się uda czasem nie ale wyciąga rączki i chwyta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja dziś zwariuje moja Amelia ma chyba skok rozwojowy, przed chwilą już nie wytrzymałam i popłakałam się ze wzruszenia, słuchajcie ona pierwszy raz śmiała się do Adriana na głos, tak jak na tych reklamach te dzieciaczki hihhiih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...