Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aaaa Martynka piękna,
No jak jeszcze coś dziś wymyśli to zwariuje, o matko jaki ten jej śmiech jest cudny, ale się rozkleiłam 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia super zaproszenie, no i Oliwierek rośnie jak na drożdżach 🙂

Anulka ale masz małą ślicznotkę 🙂 Będą za nią biegać kawalerzy 😜

Cruella buziak dla Amelki za głośny śmiech 🙂 😘 Nie mogę się doczekać jak Nikoś będzie się śmiał na głos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie już cisza Majka już wykąpana i śpi , tylko butki nie chciała taka była zmęczona może 10 ml. wypiła 😞
Asiu piękne zaproszenia , ja chce kupić jakieś ładne ale jeszcze nie oglądałam , na razie wybrałam tekst podziękowania dla rodziców chrzestnych i dam do drukowania.
Martynka śliczna zresztą ma to po mamusi 😉
ciekawe czym jeszcze dzisiaj Amelka zadziwi rodziców ? kurcze jak te nasze dzieciaczki się rozwijają , z dnia na dzień postępy widać 🙂 ile to radości dla nas 🙂
dziewczyny jakieś pomysły na Dzień Matki macie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja normalnie zwariowałam, jeszcze przy kąpieli grzeczna córeczka tatusiowi pokazała śmiech hihihi.
Olu dziś już chyba niczym, jutro zaczynamy, kurczaczek padł jak komar hihihi, nie spałą popołudniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no to Amelia kultura zjadła i padła heheh właściwie to końcówkę butli dojadała na śpiocha. Matko jak aj się cieszę, przepraszam że jestem monotematyczna ale tyle rzeczy w jednym dniu a ten śmiech mnie zabił heheheh.
Elwirka komplecik ten beżowy pierwsza klasa 🙂

Olu a co dalej z naszymi sukienkami do chrztu?? nie patrzysz już??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella kupiłam tą http://aukcjewp.wp.pl/item1035887028_sukienka_do_chrztu_62_68_polecam.html za aż 13 zl. jak mi sie nie spodoba to nie będzie mi zal 😉 może nie jest piękna ale taka prosta , do lipca pewno kupię jeszcze coś 😉 mam śliczna wyszywaną, białą sukienkę ale bez rękawków ,ale w niej byłoby jej ze zimno , nasz kościół kamienny i chłodny strasznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola to może jakieś bolerko do tej wyszywanej??
Asia prosiła aby napisać dziewczynom z Opola że ok 24 ma przejść przez Opole fala kulminacyjna ponad 7,5 metra i może przerwać wały 😞.
My prócz chrzestnych , księcia który udzieli chrztu i daty nic nie mamy.
Olu od kiedy robi się pisemne zaproszenia na chrzest??
Kurcze przy Adrianie nie robiłam i nie wiem czy teraz powinnam, robiłaś przy Elizie?? będziesz robić pisemne dla Majki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i Majeczka obudziła się na mleczko 🙂 tez myślałam o bolerku i będę sie rozglądać -będę mieć najwyżej kilka wersji ubraniowej w zależności od pogody do wyboru 😉 a wiesz że nie pamiętam czy dawałam pisemne zaproszenia przy Elizie ? teraz to na razie oglądałam 🙂 a czy kupie to nie wiem ,może tak .Dla chrzestnych chcę wydrukować podziękowania i dać z albumem ze zdjęciami malej tak na pamiątkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...