Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Ja też na nogach a moje dziecię śpi 🤪 . Wczoraj dała popalić tatusiowi 😞 aż zwątpił w swoje rodzicielskie umiejętności i dziś to chyba odsypia 🙂 ale zaraz pewnie się obudzi. Już słoneczko ślicznie świeci 🙂
Carolajna - powodzenia na szczepieniu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
damy dzisiaj więcej marchewki będzie zachwycona 😁 ja zagrzałam tylko jej taką ilość która chciałam podać ok.2 łyżeczek reszta w lodówce 🙂 powinni jeszcze mniejsze słoiczki robić bo i tak resztę zjem ja 😁 bo będzie już do wyrzucenia po 48 godz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry!

Ale mielismy dzis fajna nocke 🙂 Maluszek zasnal o 21.30 potem obudzil sie o 12.30 na jedzonko o 3.00 mama wziela syna z lozeczka mimo ze spal na karmienie bo cycki jej prawie eksplodowaly 🤪 zjadl i spal do 6.00 znowu jedzonko troche pogadalismy z tata ktory szedl do pracy i potem spalismy do 9.15 😁
Dzis szczepienie...hmmm troche mam stresa ale przynajmniej gabinet pediatry jest tak kolorowy ze moze nie zwroci na klucie uwagi...
Teraz lez i rozmaiwa z misiem panda 🙂 Zaczyna marudzic...ide do niego
Do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie kąpie Piotr i ja dobrze trzyma wiem ze nie zrobi nic złego malej , próbowaliśmy ją trzymać niżej ale ona pije wodę z wanienki 😁 😁 😁 w takiej pozycji jest chwile tylko plecki i dupsko tak aby jej zimno nie było robi to szybko , a na pleckach ona ma wielka radochę odpycha sie nóżkami i wypina do góry 🙂 ja pod kranem jak sie zesreta też podobnie ja myje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja mało teraz jestem na brzuszku bo jakos ciagle mam gosci i siedzimy na polku.dzis tak cieplo ,Nadia w body z krotkimi rekawkami lezy.chce jej wyciagnac basenik jutro,bo mam byc 30 stopni w cieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
My już po spacerze i Mała zaczyna dokazywać 🙂
My kąpiemy jednak na pleckach, bo ona jeszcze nie trzyma tej główki 🙂
Olamat - my też już niektóre rzeczy nosimy 62, co producent to inna rozmiarówka, zdarzyło się i 62 za małe 🤢
Ale mam do Was pytanie - ja mam Małą na cycku ale teraz idą te upały więc chcę jej wodę dać ? To ile mam dać i czy gotować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka pytalam sie dzis pediatry odnosnie podawania wody podczas upalu bo sama bylam ciekawa. Powiedziala ze nie ma potrzeby podawac malenstwu dodatkowej wody gdy jest tylko na cycku. Wystarczy ze podasz piers czesciej. Za to my mamuski musimy pic o wiele wiecej wody. Jednak jak chcesz podac wode to ja bym przegotowala jeszcze. to moje zdanie.

Po szczepieniu. Byl krzyk ale krociutki bo mamusia trzymala szkraba na kolankach i pobujala. 🙂 Moj odwazny synus :* Mama bardziej sie denerwowala 🙂 Teraz fika do grzechotki w lezaczku. Zaraz pojdziemy szalec na kocyk. Pocwiczymy przygotowanie do przewracania 🙂

Moj bobo wazy juz 6620g i mierzy 68cm a ma skonczone 9tyg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Jest taka piękna pogoda że nawet nie mam kiedy do Was zaglądnąć, cały dzień jesteśmy na polku 🙂 Ech ja to nie mogłabym mieszkać w bloku 😜

Magdulka ja też karmię tylko piersią i nie podaję Małemu wody, ale jeśli miałabym to zrobić to na pewno przegotowałabym. A moja Mama mówiła że mi dodawała troszkę cukru do wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dzięki za odpowiedź 🙂.
Carolajna - właśnie tak jest ,że dziś już były momenty ,że Mała piła z cyca co godzinkę bo wydawało mi się ,że jej się chce pić 🙂 Oj waży i mierzy ta Twoja Kruszynka 🙂 Ile czasu Twój Malec leży w leżaczku za dnia ?
Ja staram się pić tej wody ale ile razy latam do wc to głowa mała 🤢
AA i dziękuję za oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...