Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam Was 🙂

Upały na moją Zuzulę strasznie źle wpływają. Jest taka marudna, niespokojna i nie może wogóle w dzień spac. Bida wieczorem jest taka zmęczona, że nie ma mowy o piezczotach i zabawie jak wcześniej.

Anula najważniejsze, że z babcią jest lepiej i jest pod fachową opieką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka napisał(a):
Hej 🙂
U mnie też ksiądz nie ingerował w imiona 🙂 po co nadawać kolejne skoro ma już w akcie urodzenia, Ola zmień Ty lepiej księdza 🙂

TO NIE JEST INTEGROWANIE TYLKO TAKI MAJĄ WYMÓG ABY DZIECKU NADAĆ IMIĘ CHRZEŚCIJAŃSKIE GDYBY MIAŁA NA IMIĘ Z AKTU NP. WŁAŚNIE ANNA LUB MAGDALENA ALBO INNEJ ŚW. BYŁO BY OK 🙂 A TAK MAMY DODATKOWO WYBRAĆ INNE KTÓRE PEWNO BĘDZIE TYLKO ZAPISANE GDZIEŚ TAM U NICH LUB WCALE 😉A TYLKO W CZASIE CHRZTU PODANE I TYLE , OCZYWIŚCIE CO KRAJ TO OBYCZAJ I NIE WSZĘDZIE TEGO WYMAGAJĄ -JA ZA DŁUGO WALCZYŁAM O CHRZEST ABY TERAZ ZMIENIAĆ KOŚCIÓŁ , BO MAMY PROBLEM Z CHRZESTNYMI 😞 I PO PROSTU BYŁĄM CIEKAWA JAK TO JEST U WAS?

OLAMAT NA MAJKĘ TEŻ ŹLE POGODA WPŁYWA JEST MARUDNA NA DWORZE PŁACZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie też luz z okresem 🙂
Ola - mój proboszcz ponoć trzęsie całą parafią,aż dziw że nie robił nam żadnych problemów z chrztem 🙂 nawet nie chciał potwierdzenia że rodzice chrzestni są bierzmowani ,ksiądz uwierzył na słowo 🤪 . Miejmy nadzieję ,że już więcej problemów nie będziesz miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malgosiu wyobraź sobie że mnie nic nie bolało i nie zwiastowało okresu a tu całe majty ..... 🥴 dobrze że chociaż bez bólu sie obeszło 🙂
Aniu moja jakos dzis też nie ma ochoty i już 2h jest w lodówce ale nie wiem czy nie wyleję tego czy to nie za długo??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Jejju ale upał ale lepiej nie narzekać bo już wolę upał niż te ulewy 🤢 Byliśmy dzisiaj na USG bioderek i mamy leżeć jak najczęściej na brzuszku, "kręcić" nóżkami bo bioderka są troszkę wiotkie. Miała któraś z Was tak??

Moni współczuję okresu 😘 Mi się skończył w poniedziałek i też o dziwo jakoś delikatnie go przeżyłam 😜 Normalnie to brzuch strasznie mnie bolał a tu nic 🤪

Ola my też mamy problem odnośnie chrzcin bo chrzestny Nikosia nie dostał zaświadczenia że jest praktykującym katolikiem a u nas to jest potrzebne 😮 Jakby nie wystarczyło bierzmowanie 🤢 Zgadzam się z Cruellą że to CZARNA MAFIA 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni współczuję... ja jeszcze też jestem wolna od okresu, ciekawe jak długo 🤪 mam nadzieję że dopóki będę karmić piersią to nie dostanę !!!
U nas taki upał że małego pierwszy raz ubrałam w krótkiego rampersa na dwór. Do tej pory raczej cos długiego zakładałam, bo wietrzenie było.
Ola u nas ksiądz nie zmuszał do wybrania św. imienia ale wspomniał że wypadałoby by dziecko miało imię po świętym ... taki dobry start w życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdulka i kinia u nas tez właśnie byl problem bo chrzestny mieszka w Anglii dobrych parę lat i ze swojej starej parafii w Polsce nie dostał zaświadczenia ze jest praktykującym ,ale ksiądz powiedział ze mi wierzy i biorę to na własne sumienie ze sie nadaje jako ojciec chrzestny dla Majki 🙂
anulak gratulacje z okazji jutrzejszych rocznic ale cos mi sie przypomina ze to jeszcze jedno ważne wydarzenie rok temu miało u was miejsce ? 😉

my tez po spacerku ja umordowana upałem Majka też jak się przyssała do herbatki to wypiła 30 ml.a potem jeszcze cycek i zasnęła biedna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ma tylko jedno imię w akcie urodzenia i to starczy 🙂 a to drugie będzie ze chrztu -przecież jego nigdzie nie będziemy używać 😉 to tylko do chrztu 🙂 jak juz tak trzeba to co zrobić -juz nie wymyślajcie ze mam zmienić księdza -w końcu gdzieś mi nie robili problemów -pamiętacie jak miałam problem z matka chrzestną ze nie może bo niema ślubu Kościelnego potem jeszcze sie okazało ze ojciec tez nie moze dostać świstka z parafii 😠 już załatwiłam wczoraj pozwolenie z mojej parafii zgodę na chrzest w innym kościele 🙂 i rozmawiałam wczoraj z proboszczem powiedział ze da chrzest wierzy mi na słowo ze ojciec sie nadaje ,no a chrzestna niestety musiałam szukać inną -kuzynka się zgodziła i była bardzo szczęśliwa że ja prosimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Olu biedna jesteś z tym chrztem, ale teraz już chyba wszystko jest na dobrej drodze ku końcowi 🙂
Ja okresu jeszcze nie dostałam i mam nadzieję, że jak karmie to się nie pojawi 🙂
Właśnie wróciliśmy ze spaceru, nadal jest bardzo ciepło i duszno, ale maluch tez powoli musi się przyzwyczaić do takiej temperatury. W domku mam 22 stopnie i nawet nosa nie chce mi się wystawiać na ten upał, ale co tam 🙃...
ja już wykąpałam szkraba, ale jeszcze coś gada w łóżeczku, muszę iść go uśpić i spędzić wieczorek z mężem 😉
miłego wieczoru i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...