Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
wreszcie usiadłam, Nadia spi 🙂 i mam chwilke dla Was 🙂
Od 6 jak wstałam to robie wiosenne porzadki poniewaz wiosna byla kiepska to dopiero teraz to robie 🙂 w szafach przekładanie ubran naszych i malej 🙂 juz jej ubranek odłozylam caly karton 🙂
jeszcze dzis sobie wymyslilam zmiane poscieli (jakby bylo mi malo) a pozniej wpadlam na genialny pomysl zeby jeszcze nasze koldry wyprac (spokojnie one sa do prania) no ale ze do pralki mi wchodza pojedynczo tylko to juz wsumie ze wszystkim posciela, ubraniami idzie u mnie juz 4 pralka 😁 genialna jestem a jeszcze puszcze z jedna Nadii ubranek hihi

Ale wszystko szybko schnie bo w sloncu mam ponad 30 stopni 🙂

Anulab wszystkiego najlepszego 🙂

Nadia z ciocia Anetą wita Szymona i jego mamę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA zdjecia wywołuje w Media Markt zalogowalam sie na ich stronie przesyłam ich programem zdjecia i na drugi dzien ide je odebrac bo nie przysyłaja do domu, ale mam bardzo blisko wiec nie ma problemu 🙂

A krem na słonce używam Nivea 🙂 smaruje cala twaryczke, raczki, nozki, stopki wszystko co nie jest w ubranku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Używacie Nivea na każdą pogodę?

Dziś zapisałam Zuzkę do żlobka od 1 kwietnia 2011 roku, tak jakoś mi się smutno zrobiło 😞
Byłyśmy na spacerze i pochodziłyśmy tylko 2 godzinki, bo mała zaczęła płakac i się kręcic, nawet woda nie pomagała, więc musiałyśmy wrócic. W domu był cycuch i teraz leży sobie wcina swoją piąstkę i ogląda Animal Planet 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia też mi bardzo miło 🙂

Co do uszu, ja uważam, że u nas w kraju to jest przesada. Uważam że mamy w Polsce mają manie czapkową 😜 i manie przegrzewania dzieci, mam nadzieję że nikogo nie uraziłam, jeśli tak przepraszam 😉.
Ja czapkę zakładam wtedy kiedy jest zimno, bo maluszek, jak każdy człowiek, wychładza się najszybciej przez głowę, albo jak bardzo bardzo mocno wieje (urywa głowę 🙂), w innym przypadku nie zakładam. My już w kwietniu bez czapki spacerowaliśmy. Maluchowi myje też główkę trzymając uszy w wodzie i nic Szymonowi nie jest. Od września mamy zamiar chodzić z Szymonem na basen, a tam na pewno mu się naleje wody do uszu 🙃

Z tego co wiem, maluszki chorują na zapalenie uszu z powodu, albo kataru, albo dostania się mleka w przewody słuchowe. A jeśli chodzi o zawianie, to chorują tak jak my, dorośli. Z tego co wiem, to jeśli maluch często choruje na uszy to robi się jakiś zabieg, ale nic więcej na ten temat nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 ale się rozpisałyście 🙂 🙂 🙂
my od ranka na nogach, ugotowałam już zupkę ,byłyśmy też już na spacerku, bo potem to słońce na maxa świeci .Ale dzidzia spała tylko pół godziny , w domu za bardzo też nie chce spać, teraz leży w łóżeczku , patrzy na karuzelkę ,może się zmęczy i zaśnie cuś 🙂
Zmykam Was poczytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Anulka wszystkiego najlepszego z okazji rocznic 🙂 😘

Olamat ja używam Nivea na każdą pogodę ale mam zamiar kupić ten specjalny na słońce.

Anna wysłałam zaproszenie na nk 🙂 🙂

Kurcze Dziewczyny czuję się wykończona pogodą ale plus jest taki że się ładnie opaliłam 😜 Nadrabiam zeszły rok kiedy unikałam słońca z powodu ciąży 🙂

Ponowię moje pytania odnośnie ćwiczeń na bioderka 🙂 Czy którejś z Was po USG kazano ćwiczyć? Bo mi niby powiedziała że jest dobrze ale skoro mam robić ćwiczenia to chyba nie do końca 🤢 Dlatego ciekawa jestem jak to było u Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uczę się teraz dodawać zdjęci, wybaczcie jak coś nie wyjdzie

oto mój maluch, a je mina mówi, nie lubię zdjęć

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0e7fd0203ef40a51.html][IMG]http://images46.fotosik.pl/302/0e7fd0203ef40a51m.jpg[/IMG][/URL]

a tu sprawdza czy grzechotka się zmieści z ręką w buzi 🙂

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9cb95a0338854f9.html][IMG]http://images45.fotosik.pl/303/d9cb95a0338854f9m.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia teraz dopiero doczytałam 😜 Poza tym buziaki dla Oliwierka za 3mc 😘

Anna wydaje mi się że kojarzę 🙂 Byłam parę razy u ginekologa w bloku 55 to chyba obok tego Twojego jak mi się dobrze wydaje 😜 Mam Babcię na Tysiąclecia więc blisko 😜 A ja mieszkam w Mogile, musimy się kiedyś umówić na spacerek 🙂 Może jak będę u Babci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...