Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Olu dzięki za link, przyda się na pewno 🙂
Ja Amelii praktycznie w ogóle nie zakładam czapki, czasem kapelusik jak wiem że przyświeci jej słonko a tak to nie 🙂

Asia jak mi się uda jutro wyślę Ci jedzonko 🙂

Kamis
wg mnie lepiej smarować bo nigdy nie upilnujesz aby słońce nie świeciło na malucha a po za tym taką delikatną skórkę to nawet wiatr opala, a wiadomo że promienie UV są szkodliwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w taki upala jak dzisiaj to chyba przesada aby nakładać czapkę pod warunkiem, że główka nie jest narażona na bezpośrednie słońce -to moje zdania a ja też do odważnych co od razu rozbierają nie należę 😁 ja kupiłam parasol do wózka i tym ratuje Majkę przed promieniami słońca , staram aby miała cień
Aga a ja myślałam że ona zawsze na DZIEWCZYNKĘ WYGLĄDAŁA 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wklejam częśc artykułu nt : JAk ubierac dziecko:

Kiedy powinnam zakładać dziecku czapkę?
Powierzchnia głowy małego dziecka, stanowiąca znacznie większą część powierzchni ciała niż u dzieci starszych i dorosłych, odgrywa istotną rolę w wymianie cieplnej i regulacji temperatury ciała małego dziecka.
Pamiętaj, że:

w pomieszczeniu o optymalnej temperaturze małe dziecko, także donoszony noworodek, nie musi nosić czapki,
przed wyjściem na spacer w zimne lub chłodne dni trzeba założyć maluchowi czapkę, aby go chronić go przed utratą ciepła i wychłodzeniem,
w gorące dni należy założyć dziecku cienką czapkę lub chustkę, ale tylko jeśli będzie bezpośrednio narażone na słońce (jeżeli dziecko będzie przebywać w cieniu, czapka może utrudnić eliminację ciepła przez skórę głowy i doprowadzić do przegrzania, dlatego nie należy jej zakładać)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat - ja też wczoraj i dziś miałam Małą bez czapeczki i moja mama ,która też ma tendencje do opatulania dziecka jak dzwoniła i pytała czy spacerujemy ,to mówiłam jej że bez czapki a on ok 🙂 bo faktycznie maluchy są w gondoli i mają budy postawione 🙂 wiec powinno być bezpiecznie 🙂
Majeczka - śliczna jak zawsze 🙂
Damianek - też śliczny chłopczyk
A moja to dziś zamiast spać to zrobiła sobie 4 drzemki połgodzinne 🤢 a tak to cały czas wcina swoje paluszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...