Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Anno smakują Szymonowi brokuły??
Gotujesz czy dajesz ze słoiczka, chciałabym amelii coś nowego wprowadzić ale ona nie jada słoiczków i nie wiem jak by zareagowała na brokuł.
On jest sam czy z czymś??
ale zestaw pytań hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cruella mój maluch je słoiczki, dobrze je toleruje, a ja nie mam dojścia do ekologicznych warzyw, a tych ze sklepu nie odważyłabym się mu dać. Brokuły woli od marchewki, wcina i złości się jak ja nie nadążam 🙂
jutro jemy szpinak z ziemniaczkami
Twoja mała wybredna 😉, wie co dobre 🙂, mądra dziewczynka. Woli świeżo gotowane 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w składzie włoiczka pt brokuły są: brokuły 80% i woda 20%
a w szpinaku z ziemniaczkami są: szpinak, ziemniaki, sok jabłkowy, olej kukurydziany i woda

a cruella dajesz może swojej córci koszkę kukurydzianą?? Ja na razie dawałam kleik ryżowy ale on mi przytyka maluszka, a przy tych upałach to dzieciaki mają dodatkową tendencję do zatwardzenia i chce się przerzucić na kaszkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anna dawałam kaszkę ryżową ale właśnie miała problemy z kupą i zamieniłam na kukurydzianą.
Przyznam że chyba bardziej jej ta kukurydziana pasuje.

Zastanawiam się a może bym jej ugotowała brokuła z ziemniaczkiem albo dała samego i zagęściła np kaszką??
Jak myślisz??
Ja kupuje na targu warzywa, nie chce jej nauczyć na eko bo my jadamy normalne.
A z terenów zalanych nie ma się co obawiać bo te zalane ich nie będzie a te następne które wyrosną dopiero są bezpieczne.
Oglądałam program , jakiś profesorek się wypowiadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jestem w szoku, mój szkrab zjadł cały słoiczek z brokułami, co więcej, zawsze po jedzeniu daje mu cyca żeby sobie popił i zjadł całego 🤪, i co ja mam mu teraz odciągnąć do kaszki na popołudnie 🥴?

cruella ja nigdy dla dziecka nie gotowałam 🤢, kurcze chciałabym Ci doradzić. Ale wiesz brokuły z ziemniakami powinny być dobre, np ja tak jem (oczywiście niezmiksowane 😁) i mi taki zestaw smakuje więc dzieciaczkowi też powinno. Spróbuj, kto wie, może to będzie nowe ulubione danie Amelci 🙂
A tylko my dajemy inne jedzonko dzieciaczkom, czy jeszcze któraś mama?

A ma tutaj ktoś doświadczenie z dziećmi ze skazą białkową??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella wiesz tak sobie myślę, że masz rację z kupowanie warzyw po prostu na targu, nie ma co przesadzać, mu w kraju naprawdę mamy tendencje do przesadzania w stosunku do małych dzieci.

Idę się pobawić z moim szkrabem, bo jest teraz taki kochany, najedzony i wyspany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno mój straszy syn miał skazę białkową alergię pokarmową, dietę bezglutenową a na obecną chwilę astmę oskrzelową, lepszego doświadczenia chyba mogą doświadczyć tylko lekarze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to będę mogła się Ciebie radzić jeśli będę miała jakieś problemy? Szczerze to moja lekarka jest do d..., zmieniam ją teraz. Jak poszłam z maluchem jak miał dwa miesiące do niej z całą buzią wysypaną to mi powiedziała, że dzieci tak mają i mam się nie przejmować 😠, a ja już nie mogłam patrzeć na te jego krosty i sobie sama narzuciłam dietę bez białek krowich i wszystko zeszło. Ci lekarze co 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ale skwar ,ciekawe jak będzie latem.
My też po spacerku , poszłyśmy o 9,00 zanim przyszedł upał, dzidzia godzinkę pospała i nawet jeszcze spała w domku i by spała ,tyle że obudziła ją sąsiadka 😞 zawsze coś 😞 teraz bryka koło mnie 🙂
Ja mam ten krem Nivea i faktycznie jest na filtrach mineralnych ,aż poszłam sprawdzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
byłam na spacerku jednak się zdecydowałam posiedziałam w parku pod drzewkami bylo przyjemnie 🙂 podszedł do mnie starszy pan i powiedział ze dziecko mi zmarznie w tym cieniu ze mam isc na słońce 😁 😲Majka na dworze wypiła 100ml herbatki 😲w końcu chyba trafiłam też w jej gusta smakowe bo wczoraj kupiła herbatkę z jabłka i melisy od 4 mc. orzeźwiająca, gaszącą pragnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój szkrab w tą pogodę to tylko śpi i śpi, budzi się na jedzenie, pół godziny zabawy i godzina snu i tak w kółko, ale to dobrze, będzie wypoczęty i nie będzie marudził 🙂

Magdulka też mam ten problem, Szymon za żadne skarby nie chce pić z butelki. Ja mu daje soczek jabłkowy łyżeczką. Aż się boję co to będzie jak będę chciała go od cycka odstawić. Będzie jeden wielki ryk 🤢

Ola też mam tą herbatkę, ale mojemu ona coś nie pasuje, pluje nią 😁. Zresztą jemu z płynów nic nie pasuje oprócz mleczka z cycka. Czasem kilka łyżeczek soku jabłkowego jestem w stanie w niego wmusić i nic poza tym 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...