Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Małgosiu ja nie mam gondoli, my już od jakiegoś czasu jeździmy w spacerówce 🙂
Małgosiu czy Ty jesteś dzisiejsza??
bo składałam Ci życzenia ale nic nie napisałaś i w końcu nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzę, że temat czapek na stanie 🙃, ja nie zakładam czapki w ogóle, tylko na słońce. Taki wiatr jak dzisiaj gorący nic maluchowi nie zrobi. A poza tym, nie wiem czy wiecie, że wiatr hartuje 🙂.
nie wiem czy czytałyście, już dzisiaj to pisałam, ale dzieci z reguły chorują na uszy, albo z powodu kataru, który im spłynie do ucha wewnętrznego, albo od mleka które tam naleci przez przypadek.
my chodzimy bez czapki już dość długo i odpukać nie chorujemy 🙃

Ola śliczna ta Twoja córcia, ale fajnie masz że ona lubi na brzuszku leżeć, my tak leżymy tylko ze względu na to że trzeba, bo Szymek tego bardzo nie lubi. jak dla mnie to dziewczynka, nie dało by się pomylić moim zdaniem 🙂

elwira Damianek to już duży chłopak 🙂 i ma śliczne oczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm .. pytki to przekleństwo ,a co to znaczy ? bo my mówimy pytki , petki 😁
Majka znużona pogoda , wykąpana i od 19 już śpi , zostawiłam ją tylko w body z kr. rękawkiem i co chwila sprawdzam czy na cieple raczki 😁
Małgosiu ja tez się dołączam do życzeń jeżeli to twój dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anna84, ale Majeczka to leniwiec była straszny aby leżeć i podnosić główkę 😞 był też ryk przy tym 😉 i ćwiczyliśmy również z obowiązku , dopiero od niedawna jest spokój i chyba nawet jej sie to podoba 😲 zaczyna z brzuszka przewracać sie spowrotem na boczek i lekko na plecki ale asekuracyjnie trzyma sie rączka maty 😁 i śmiesznie to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi, o wygląda jak dziewczynka chodziło mi że nie jak noworodek bo ostatnio pisałyśmy o tym z Olą.
To w ramach wyjaśnienia.

Olu nie będę na forum pisać hihihi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę się pochwalić że moja mała królewna wykąpała się dziś po raz pierwszy w dużej wannie, oczywiście w małej wanience ale nie na stojaku tylko w wannie.
I uwaga... moje dziecko nie płakało a wręcz się śmiała i głośno wołała tacie do telefonu bo dziś był w pracy do wieczora 🙂
Nasz kolejny mały sukces 🙂

Ja teraz biorę się za prasowanie i popijam winko, ale Anulabku dziś różowe hihihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu na takie upały polecam pół na pół wino białe z wodą mineralną niegazowaną i kilka plasterków cytryny wszystko mocno schłodzone, miód w ustach normalnie, oj tak można wpaść w nałóg.
Wino już zakupiłam jutro jadę na zakupy to cytrynkę kupię i będę się wieczorkiem delektować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella, nikogo nie osądzam, sorki jeśli tam pomyślałaś, nie o to mi chodziło 🙃. Wiesz nie jestem w stanie przeczyć tego co wcześniej pisałyście 🥴, tyle tych stron 🙃

co do alkoholu, oj mam taką ochotę na malibu z colą i lodem, mniam... no cóż jeszcze ze dwa miesiące 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka widzę ze dzisiaj dzień szaleństw zakupowych 😁 jeszcze jedno body kupiłam ale białe wygląda jak bluzeczka do spodenek będzie super , no i o sobie tez nie zapomniałam też 2 bluzki 😉 Elince tylko nic nie kupiłam bo to straszna wybredziocha , musi iść ze mną jutro kupię i jej strój kąpielowy w Housie fajny widziałam a ona ma w poniedziałek imieniny to akurat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...