Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Haha, teraz jak ja mam czas to wszystkie sobie poszły... 🤢

Więc kupiłam kremik ochronny na słońce firmy Dax Cosmetics dla dzieci i niemowląt / filtr 30. Nic innego nie znalazłam 😞 Chciałam Nivea lub Iwostin z filtrem 50, ale nie było... Mam nadzieję, ze ta 30 wystarczy. Przecież na słonko Malucha nie wystawiam...

No i zakupowe szaleństwo i mnie dopadło. Kupiłam Adiemu 2 czapeczki takie letnie, rampersika i pajaca, a sobie 3 bluzki i bieliznę 🙂

U nas w Poznaniu też upał. 32 w cieniu. Mały marudził cały dzień. Spać nie mógł. Co najwyzej po parę minut i pobudka. Jutro mu w ciagu dnia zafunduję kąpiel chłodzącą - zapowiadają 35 stopni 🤪 Dopiero o 21 mi zasnął i mam nadzieję, ze tak porządnie.

Dziewczyny, WY piszecie o opaleniźnie. Ja spieprzam do cienia, bo to słońce jest takie meczące... A co do tematu czapeczek i skarpetek, to ja tez zakładałam. Do wczoraj. Moja mama na mnie wsiadła, ze przegrzewam dziecko i zdjełam wszystko co niepotrzebne. Został w samym bodziaku i był szczęśliwy. W nocy podobnie, tylko pieluszką flanelową był nakryty i spał 6 godzin/cyc/sen 4,5godziny. Dziś też bez czapeczki z nim chodziłam. W gondoli mu przecież gorąco. Generalnie budę mam złożoną, bo by mi się biedak udusił w otwartej 😉 Ale już bez strachu trzymam go bez czapki i skarpetek. 😆

No to idę pod prysznic skoro tutaj pustkami zaświeciło.

Wszystkim Mamusiom i ich dzieciaszkom życzę kolorowych snów 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka - miłego "świętowania" 😆

ps. Kupiłam tez preparat na skórę przeciw insektom (komary, meszki, itp.) - bezpieczny dla dzieci od 1 miesiąca życia. W atomizerze. Czy któraś z Was miała już okazję czegoś takiego używać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

My dzisiaj na dzialeczce bylismy ale bylo przyjemnie pod drzewami w cieniu 🙂 i grill sie udal i maly byl super grzeczny 🙂 🙂 nawet z dziadkiem gaworzyl 😲 a jak sie do niego glosno smial 😁 😁 🤪 🤪 normalnie bylam w szoku.

My kupilismy dzisiaj ta emulsje Ziaja co Aga doradzala faktor 30 dla dzieci od 1-go dnia zycia. Bardzo fajnie sie smaruje i nie jest taki tlusty, bardzo wydajny. w Aptece 22,75 zl 125 ml.

Maly spi pol godziny i mam nadzieje ze pospi ze 4 godziny minimum. O a u nas w Toruniu zaczelo padac 🙂 wkoncu troche powietrze bedzie wilgotnie 🙂 🙂 bo ten upal juz mnie wykancza.

Jutro ide do bobasa kupic parasolke do wozka bo moj to ciagle nasloneczku 😞 az placze 😞

Wy tu o alkoholu a mi maz zostawil pol piwka bo juz nie mogl. Jakos nie podchodzi mu w taki upal. A ja piwa nie lubie ale tak dawno alkoholu nie pilam ze skobie skosztuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My właśnie dmuchamy basen dla Ameliuszka, będzie jutro pływać 🙂
Karka ja mam nazywa się Orinoko, psikam na rękę a potem smaruje Amelie, nawet po ubrankach by odstraszały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂

Dziś wreszcie od nie pamiętnych czasów mi przypadł ten zaszczyt być tu pierwszą 🙂
Pięknie na dworze a że wcześnie poszłam wczoraj spać więc wypoczęta już jestem na nogach 🙂
Moja pobiła swój dotychczasowy rekord spania bo jak jadła ostatnio po 20tej i dosłownie trochę podziubała tak przed 6tą dopiero dała o sobie znać i zjadła aż 150ml 🙂 i jeszcze chciała 😉
teraz sobie fryga w łóżeczku nóziami i łapkami a główka się ino kręci raz w prawo raz w lewo a mama ma kupę czasu na prania i porządki bo o 9tej idziemy na spacer w gości 🤪

Cruella a ten preparat co podałaś to gdzie go zdobyć ? będzie w Aptece? i rzeczywiście są efekty ??? bo u nas też plaga komarów 😠 a i jeszcze jedno pytanie proszę napisz mi jeszcze bo pisalas że do kontaktu też coś używacie napisz mi proszę co to było bo nie znajdę już tego postu a chcę się możliwie zabezpieczyć na wszelkie sposoby przed tymi krwiopijcami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze go nie uzywalam bo u nas komary pod wieczor wychodza ,a wieczorem juz idziemy do domu wiec nie wiem czy skuteczny ale ma bardzo intensywny ziolowy zapach,podobno z naturalnych ziol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
To jestem trzecia 🙂 U nas jest już tak gorąco, a okna mam na wschód, że obudziła mnie Zuza na jedzonko o 4 i już nie poszłam spac. A maleńka usnęła o 7 i śpi 🙂 Jutro wyjeżdżamy na dwa tygodnie na działkę i też muszę się zabezpieczyc przed komarami. Działkę mamy nad zalewem Jeziorsko i jest tam ogrom tych paskudnych samic!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Nadia jak zasnela po 21 to pobdka przed 5,normalnie juz mnie cycki bolaly jak sie obudzilam i spi dalej.a jak śpią wasze maluchy? moja spala w cieniutkim pajacyku z dlugim rekawkiem,ale z gołymi stópkami i nie przykrywalam jej wogole i cała noc mielismy okno otwarte i sprawdzalam w nocy i stópki ciepłe miala caly czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis moja Zuza usnęła o 20 i obudziła się o 4, mam ten sam problem cycki mnie bolą, w sumie to przerwa w karmieniu 8 godzin, najdłuższa w ciągu dnia. Zjada mi z jednego cyca, a z drugiego odciągam.
Mała śpi w bodziaku przykryłam ją pieluchą, ale teraz śpi niczym nie przykryta, bo okna na wschód i pomino rolet i nawilżacza powietrza w pokoju jest 30st!! Masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olamat mi zjada z jednego całosc a z drugiego z połowe takze cale szczescie nie musze odciagac i ja ją musze stopowac,wiem juz miej wiecej na wyczucie ile powinna zjesc i przerywam jej potem bo ona maly chciwiec by jadla ile jest i potem wymiotuje bo za duzo zje i zawsze tak jest ,jak jej tylko pozwole zjesc ile chce potem nie ulewa tylko normalnie chlusta tak wymiotuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...