Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze zapisując się do tego forum w życiu bym nie powiedziała że zagoszczę na tak długi czas i że spotkam kogoś z tak bliskiej mi okolicy 🙂 Normalnie JAJA 😁

Asia a wkładasz Oliwierowi na noc dodatkową pieluszkę tetrową?? Bo nam babka kazała wkładać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulabku dziękuję, odwdzięczę się kadarką jak przyjedziesz hihiihi 🙂
Gadałam z Asią też się cieszy na spotkanie 🙂
Wyślę Ci adres za chwilę 🙂

Anno ja mieszkałam na Sabały, a Kinia w mogile mój były ma młyn 🙂 często tam kiedyś bywałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella, ja ostatnio byłam na ul. Sabały na spacerze, poznaje okolice 🙂
W Hucie mieszkam od czerwca zeszłego roku, kupiliśmy z mężem mieszkanie i się przeprowadziliśmy. Całe studia mieszkałam na ul. J. Kochanowskiego, równoległej do ul. Karmelickiej, zaraz obok al. Mickiewicza

Jaki świat jest mały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia to właź na Kraków nie obijaj się, w przyszłym tygodniu ma być u mnie spotkanie, a tak to było w poniedziałek.
Zresztą spotykamy się dosyć często.
Chętnie poznam Nikosia tzn Amelia chętnie pozna hihiihi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja używam tego kremy Nivea na słońce, z tym że ona ma faktor 30, my ponoć powinniśmy używać faktor 50. Dziś nawet chciałam kupić coś z faktor 50,byłam z 3 aptekach i nigdzie nie mieli nic dla takich maluszków jak nasze 😞
Gratulacje dla Oliwerka z okazji 3 miesięcy 🙂
Anulka - Tobie również jeszcze raz gratulacje z okazji tych 3 rocznic i miłej zabawy wieczorkiem 🙂
A jeżeli chodzi o zdjęcia to ja wysyłam do Saturna przez neta i potem je odbieramy. U nas jest teraz promocja 50 zdjęć za 15 zł czyli wychodzi za zdjęcie 0,30 groszy. Jakość też ok, przynajmniej jak dla mnie ale ja amator jeżeli chodzi o foto 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga - linka do Saturna http://foto.saturnpolska.com/ , a tą promocje to sobie telefonicznie sprawdź bo ja widzę ,ze każdy Saturn inaczej sie ceni , zresztą zobaczysz na stronie 🙂 ,nawet o tej mojej promocji na stronie nie ma słowa a ja ostatnio wywoływałam blisko 5oo zdjeć i też sprawdzałam telefonicznie czy to aby na pewno tak jest ,bo wtedy te zdjecia wyszły taniutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdulka dzięki za link zadzwonię i dopytam 🙂
Co do pracy ja też od września ale ja an szczęście u siebi póki co więc będę z amelią jeździć 🙂
Ja kupiłam krem z filtrem 30 wklejałam wcześniej link i super cena bo niecałe 19 zł a w aptece babka mi po 80 zeta pokazywała 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta mi babka chciała zaproponować Vichy 🤢 chyba tylko dlatego że miał faktor 50 ale nic wspólnego z dzieckiem 😞 od razu jej podziękowałam 🙂 i to w aptece. W drugiej to sama się zapytała o wiek i sprawdzałyśmy na opakowaniu od kiedy można stosować i niestety od roku więc ja zostanę na razie przy tej Nivei 🙂 i tak przecież jej nie opalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,u nas tez 31 stopni w cieniu.juz sie tak opaliłam.ja dzis czytalam w gazecie chyba"mamo to ja" ze lepiej wogole nie smarowac niemowlaki do 6 mies zycia kremami z filtrami bo ze za mało badan przeprowadzili czy nie odbije sie to w przyszłosci na zdrowiu malucha.i ze do 6 mies nie mozna wogole wystawiac dziecka na słonce szczegolnie miedzy 10 a 15 godz.ze by dziecku dostarczyc wystarczajaco wit d przez słonce wystarczy 15 min slonca rano albo poznym popoludniem.i ze np choc dziecko jest ubrane w cienkie jasne body to nie znaczy ze jest chronione przed sloncem bo ze takie body ograniczy przeplyw słonca tylko o 30% tzn tak jak by bylo posmarowane filtrem z faktorem 8.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my po spacerze zakupach i wizycie u dziadków 🙂tylko czemu jest tak gorąco? 😠 Majeczka na samym bodziaku jechała bez czapki , gole petki 🙂 parasol co chwila przekręcałam w inna stronę aby robić jej cień 😉a teraz spi , jeść za bardzo nie chce , ale herbatki dzisiaj trochę wypiła 😲
ja mam krem z filtrem 30 zaja chyba ten co aga 😉 wybór jest duzy tylko patrzeć trzeba od jakiego wieku można używać bo sa rożne 😉
a tu stronka na rossmanna , ale widze ze juz tu cos innego tez ci polecali http://www.fotouslugi.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...