Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam!
Caarolajna to duża twoja dzidzia prawie jak moja 🤪 Mój mały jak miał 8,5 tygodnia ważył 6030 i mierzyl 65! Teraz mamy szczepienie 14.VI ciekawe ile przybraliśmy 🤪 Ja małemu kupuję raczej rozmiar 68 ale jednej firmy są duzo za duże a drugiej takie w sam raz, a niektóre ubranka kupuje jeszcz 62 takie na teraz i też są dobre, także trzeba mierzyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdulka Tymek spedza w lezaczku dosc duzo czasu. Wyjmuje go z niego na gimnatyke na kocyku, spacer , fikanie z karuzelka itp. Dzieki niemu jest ze mna w calym domku bo nie lubi za bardzo byc sam. Wyjatkiem jest zabawa z karuzelka ktora czasami trwa nawet godzinke 🙂 Nie wiem czy to dobrze czy zle ze spedza w nim tyle czasu... hmm.. a Ty tez korzystasz z lezaczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carolajna - mam leżaczek ,ale nie korzystam z niego tak dużo , może gdzieś ok 2 godzin dziennie ,czasami może więcej czasami mniej . Tak poza tym to tak jak Ty sofka , wersalka , łóżeczko z karuzelką ( choć to na krótko bo się nudzi ), tak aby miała różne podłoża. Jak się uda to wieczorkiem wyszoruję balkonowe fotele i od jutra posiedzimy na balkoniku 🙂 bo o tej porze to my już mamy cień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka moja Zuza jest też tylko na cycu i dziś np wypiła już w sumie 70 ml wody. Ja gotuję jej wodę "Mama i Ja". Podaję jej samą wodę bez niczego bo i po co zasładzac dziecko, a w ten sposób kształtuje się pozytywne nawyki żywieniowe 🙂

Można wsadzic w spacerówkę dziecko, jeśli można ja rozłożyc a w xlanderze jest taka możliwosc. Jeśłi nie można to używamy jej od momentu jak dziecko szytywno potrafi siedziec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki
my już po spotkaniu brzuszkowym, jak zwykle było bardzo miłe 🙂
Później nadrobię zaległości teraz idę szykować kąpiel,
Ola pytałam o pozycję bo ona jest tak nienaturalnie podniesiona, ja trzymam podobnie z tym że Amelia leży na brzuch a nie wisi nad wanienką, dlatego zapytałam
Amelia leży tak, choć zdjęcie jest stare teraz kąpie się w profilowanej większej wanience a przede wszystkim sama trzyma głowę
wygląda to tak
[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/d3a36c76.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia nie wolno słodzić dziecku picia a jeśli dosładzać to glukozą absolutnie cukrem!!!!!!!!!
Olamat moja już jeździ w spacerówce ale na poziomie 0 lub 1 wtedy taka półsiedząca.
Lekarka mówiła że jeśli plecy są równo a załamanie wózka jest w pupie to można, tak więc my jeździmy w spacerówce.

Dzieciaki na piersi piją częściej bo pokarm który leci na początku jest rzadszy i spełnia funkcję picia, natomiast myślę że dopajanie nie zaszkodzi ale wodą mineralną źródlaną przegotowaną i matko bez cukru!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musimy tez tak spróbować ale ona pije wodę z wanienki to macha łebkiem 😁
kurcze wodę z cukrem- tez to pierwszy raz słyszę ja robię herbatkę granulowaną z mniejszą ilością aby nie była słodka
drugi raz dałam marchewkę i też jej smakowało 🙂 kupa po wczorajszej ok 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dzięki za info w spawie wody 🙂 choć faktycznie, skoro na razie karmię piersią i to ostatnio często,bo jest ciepło to na razie niech tak zostanie ale przynajmniej wiem jak jej podać 🙂
Carolajna - Ty chyba pisałaś że masz lub miałaś z pokarmem .Mój pokarm jest już drugi raz jakiś dziwny - Mała po zjedzeniu tak jakby jej coś zostało na gardełku i usilnie usiłowała to przełknąć i płacz,bo się nie udaje i ani sobie odpić ani nie chciała zjeść więcej ,chyba jakiś lepkie było to moje mleko 😞 Biedna się umęczyła trochę ,teraz już śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka je 0 6.00 9.00, o 12.00 potem o 14 zupka ilość odpowiadająca słoiczkowi zupki potem o 16.00 i o 19.30 czyli butla 5 razy plus zupka.
To kiedy możemy się Was spodziewać?? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...