Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
u nas nocka podobna do poprzedniej po kąpaniu ok 20 spać pobudka 2 i 6 🙂 stwierdzam ze im mniej Majka zje przed spaniem tym dłużej śpi 😁 a tak to pobudki sa ze 2 w nocy 😞
teraz też ją zmorzyła zabawa z mamusią i śpi od 9 😲
Aśka to mały lapsik z Oliverka, moja to ma malutką główkę 38cm 🙂 i mamy problem z czapkami bo która by mi sie podobała to za duża 😞 znowu dzisiaj zrobiłam polowanie na piśki i nic już jestem złą -samej mi sie nie uda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie i dzidziusie 🙂
Mam pytanie, czy mogę się do Was dołączyć? Tak myślę, że chyba tutaj najbardziej pasuje. Już piszę dlaczego. Synka urodziłam 13 lutego 2010 roku, a termin miałam na 2 marca 2010. Więc z tego wynika, że chyba do Was pasuję najbardziej. Widzę, że jesteście bardzo zżyte i nie wiem czy zaakceptujecie nową koleżankę 😉. Czytałam Wasze posty już jakiś tydzień ale dopiero dzisiaj zdecydowałam się napisać.

Widzę, że ostatnio dużo na temat karmienia maluszków piszecie, ja karmię tylko piersią, ale od czwartku podaje Szymonowi także marchewkę, a dzisiaj dajemy pierwszy raz brokuły 🙂, zobaczymy czy będą mu smakować.
Wiem, że wszyscy mówią, że jak się karmi piersią to powinno się dawać inne pokarmy od 6 miesiąca, ale ja jestem innego zdania 🙂. Mój chłopak wcina aż się trzęsie i jest taki zły jak nie nadążam z łyżeczką.
Oczywiście każdy robi według własnego uznania, bo każda mama wie co najlepsze dla jej maleństwa.

Mam nadzieję, że polubicie nową koleżankę 🥴
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj Anna 84 -jak najbardziej pasujesz tutaj
Caarolajna Majka też ma czkawki czasem kilka razy dziennie czasem nie ,zaobserwowałam ze na pewno ją ma jak jej jest zimno , ja daję jej wtedy cycka, bo z piciem herbatki czy wody to u nas makabra -nie chce za bardzo-musi mieć natchnienie i czasem wypije 20-30 ml. 🙂 ale też po jedzeniu czasem się zdarza czkawka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anna witaj w naszym gronie 🙂

Ola moze faktycznie pokazuja mu sie te czkawki kiedy mu chlodno...musze zaobserwowac. Moze jakos sie zgadamy na wspolny spacerek? Moze sie uda tylko ja zalezna jestem z transportem od mojego meza takze moze jakos w weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku co za pogoda chyba będzie padać może uda mi sie wyjść na chwilę na spacerek 🙂 Caarolajna dobry pomysł , moze kasenn uda nam sie też jakoś namówić 🙂 june też miała przylecieć do Gdańska to bylo by fajne spotkanko 😉 ale ja też jestem uzależniona od męża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! 🙂

Kolejny dzień upału ufff
Muszę się pochwalić że Karola zaczyna się głośno śmiać 😲 i ogląda swoje piąstki a przy tym ma śmiesznego zezola 😁 to z nowości a poza tym po staremu, teraz akurat zasnęła sobie 😜
Anulabku piękny avatarek i ty i twoja mała -- mąż twój pewnie dumny że ma tak ładne dziewczyny 🙂
Witaj Anna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko moja przez te upały zasnąć nie może 🙂

Witaj Anno 🙂
Widzę że masz podobną sytuację do mnie ja miałam termin na 28 lutego ( 3 marca pierwszy) a urodziłam 14 lutego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno to tak samo jak Ja, trułam tu dziewczynom i wszystkim w około że urodzę w Walentynki i tak też się stało, też silami natury, a i jeszcze mówiłam że nie zdążą mi podać znieczulenia no i też sie nie pomyliłam hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

U nas nocka taka nawet dobra zasnal o 20.45 potem pobudki o 23.50, 2.15, 5.45 i 8.50 wstalismy 🤪 takze mama w miare wyspana. Jak na noc po szczepieniu to i tak dobrze spal.

A ja od wczoraj biore tabletki antykoncepcyjne "Yaz" i podobno nawet biorac je mozna schudnac ok 3-4 kg 🤪 🤪 zobaczymy 🙂

A u mnie od rana Byla sciana deszczu 🤢 🤢 i burza i blyski i nagle sie przejasnilo teraz i slonce sie przebija. 🤔 🤔

Taki piekny usmiech dzisiaj Oliwierek przesyla Ciociom z brzuszka 😁 😁 😁
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/fc0f62cf.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...