Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Montusia moja to już prawie wszystko je 🙂
Marchewkę z ziemniakiem pietruszką a dziś z brokułem to na obiadek a na deser jabłko z morelą , jabłko z brzoskwinią,
Soczek z jabłek z jabłek i winogron, z owoców leśnych.
Zupki gotuje sama, a deserki różnie, dziś jej zrobiłam jabłko tarte z kaszką kukurydzianą bardzo jej smakowało.
Te z morelą i brzoskwinią takie se jeśli mam być szczera.

Jak jej nic po brokułach nie będzie to za jakieś dwa dni zrobię jej deserek z bananem i jabłuszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samej marchewki nie dawaj bo zapiera a Wy miałyście problemy z kupą.
Daj jej najpierw 3-4 łyżeczki np marchewka z ziemniakiem, dawaj przez 3-4 dni co dzień zwiększaj ilość o np łyżeczkę, po paru dniach dołóż pietruszkę, potem albo por albo brokuł, na razie nie dawaj selera lubi uczulać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale sama gotowana marchewka zapiera.
Mnie lekarka kazała dać z ziemniakiem, powiedziała że bezpieczniej na tą kupę 🙂
A i dawaj raczej przed południem.
Po za tym ja nie czytam na necie, lekarka mi zabroniła 🙂
Aniu jak widzisz Asia też już wino kupiła, no więc czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorowa pora!

Nie bylo mnie dzis tu bo moj synek mial dzien MEGA marudzenia...Szczerze mowiac ciezko powiedzic co mu dolegalo...czy brzuszek czy tez lekko sie nudzil....hmmm...czy tez niewyspanie (ostatnia noc byla koszmarna-budzil sie co 40min). Moze wszystko po trochu 🥴 Udusilam sobie ostatnio na wodzie jabluszka z cukrem i kurcze mam nadzieje ze to po nich tak nie marudzi 🥴 bo JA JE UWIELBIAM! Wogle tak jkaby przestawal robic tyle kup w ciagu dnia i ogranicza sie do jednej rano po przebudzeniu. Tylko w zamian strasznie pierdzi i smrodzi 🤨 czasami nie idzie wytrzymac 🤨 Czas pokaze 🙂

Mielismy jechac dzis na roczek corci kolezanki ale qrcze mala zlapala jakiegos wirusa i miala wysoka goraczke. Pojechala z mamusia do lekarza a my oczywiscie musielimy odpuscic sobie imprezke 😞 Szkoda bo tak bardzo cieszylam sie na wizyte u kolezanki bo bardzo dawno sie nie widzialysmy 😞 Prezencik zawieziemy jak mala wydobrzeje 🙂
Zeby nie zmarnowac tege sennego dnia tatus zapakowal nas do autka i zwiozl do drugiej babci 🙂 Ale sie cieszyla ze przyjechalismy!

Maluszek spi od 22.00 Ciekawe jaka dzisiejsza noc bedzie. Mam nadzieje ze spokjniejsza 🙂 Uciekam do meza! Do juterka i seksownej nocki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Czyżbym była dzis pierwsza ? nocka cudowna byl tylko cyc o 4 rano i pozniej sen 🙂 Teraz zajadam sniadanko i czytam co tam u Was nowego 🙂

No widze ze Cruella to już wszystko je Twoja krolewna - ja pomalu wprowadzam bo wole czescie dawac jeszcze cycka ale po 6 mc beda i kaszki i zupki i wszystko 🙂

Milego dnia mamuski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki i maluszki 🙂
Sorki, że mnie wczoraj przez cały dzień nie było, ale Szymon prawie cały wczorajszy dzień przespał, a rodzice wykorzystali to i to kilka razy 🙂, prawie jak za czasów kiedy jeszcze maluszka z nami nie było he he 😁. Szymon dał rodzicom się sobą nacieszyć 😜, mądry chłopiec 🙃

Powiem Wam, nie zapeszając, że chyba mi się dziecko naprawiło, dzisiaj wstał pierwszy raz o 5, a potem postał jeszcze do 7 (dla nas to rekord 🙂, bo zawsze wstawał między 5, a 6 i koniec spania).

Co do jedzonka, ja nie zauważyłam żeby marchewka mi "zatkała" dziecko, nawet o tym nie wiedziałam 🤔. Ale jak wczoraj mu dawałam słoiczek pt. "marchewka z ryżem" to mu do niego dodałam trochę oliwy z oliwek tak na wszelki wypadek, żeby się później nie męczył 🙂

A teraz najważniejsze:
Najlepsze życzenia dla Amelci z okazji ukończenia 4 miesiąca życia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki i dorosłe już prawie maluszki 🙂

U nas wlaśnie się rozpadało 🙂 mała spi praktycznie od 22 tylko ją karmiłam o 5tej ale zaraz po jedzonku znów zasnęła i śpi a ja sobie sprzątam bo kto wie jaki dzień dziś będzie miała moja rozrabiara czy senny czy senno marudny 🙂


aaa widzę że tu nie które ostro działają ze swoimi mężulkami hihihi a my dziś bo ja dopiero po okresie 🙂
A wiecie moja co szybko się rozwija bo nie dość że już od dłuższego czazasu gaworzy to od tygodnia ogląda sobie piąstkę pluje śliną tak jak wasze i jeszcze zaczęła parę dni temu chwytać sobie nóżkę ale nie stóopkę tylko udko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenia 😘 😘 😘 😘
U nas nocka średnia, Anno Tobie się dziecko naprawiło mnie zepsuło 😁 😁 😁 😁 😁
Obudziła się o 3 na jedzenie a potem jeszcze chwilę ponudziła za smoczkiem, na szczęście już potem był spokój.
Tak masz rację nasza Nadunia jest najstarszą dziewczynką 🙂

Moni po co czekać na skończenie okresu?? 😁 😁 😁
Jakbym chciała czekać to uprawiałabym sex z mężem 1 w miesiącu hahahah, ręczniczek noś ze sobą ew polecam kabina prysznicowa, wanna... 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki , od rana nie miałam neta 😞 - jedno dobre bo Majeczka spala a ja już zrobiłam w tym czasie obiadek 😉
nocka taka sobie pobudka 2 i potem 5 i 6 i 7 wiec jestem wymęczona 😞 piszczala marudziła i popłakiwała sama nie wiedziała czego chce .
najlepsze życzenia dla prawie już dorosłej Amelki , dużo zdrówka i samych radości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia Olka dziękujemy za życzenia 🙂
Prawie dorosła Amelka dziś podciągnęła się i usiadła z pozycji leżącej 😁 😁 😁 😁
Olu widzę że nasze dzieci wszystkie integrują się jak jedno nie śpi to i reszta też nie hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...