Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Anno jak szefuncio i przystojniak z męskim głosem to na pewno Marek Kowalski 🙂
Ja u niego nie rodziłam bo zanim zaszłam w ciąże miałam ustalony szpital na Siemiradzkiego z tym że na początku miałam rodzić przez CC a potem moja gin mnie przekonała i dobrze bo urodziłam przy pierwszym skurczu 🙂 bóli nie miałam w ogóle a do szpitala pojechałam ze skurczami ale nie bolesnymi i śmiałam się tu do dziewczyn że zaraz wrócę 🙂
Przed wyjazdem jeszcze sobie tu kawę wypiłam z mężem i dopiero pojechaliśmy.
Póki co to jestem rekordzistką na tym forum w szybkości porodu hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To świetnie, że Ci tak szybko poszło. Ja nie narzekam, mój poród też nie był zły (jak o nim myślę to bez problemu mogę drugi raz rodzić choć by jutro 🙂 ). Rano ok 6 odeszły mi wody, ok 9 szpital, potem kroplówka gdzieś o 10 a 11.35 już miałam synka w ramionach (mi się udało urodzić na 4 skurcze, więc jestem daleko w tyle za Tobą 😁 ), miało być na 3, ale za mało mnie przecięli o i się nie udało. Ale 4 to też dobry wynik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie niestety albo i na szczęście nie zdążyli nic podać.
Dostałam antybiotyk który nie zdążyła zadziałać, ale na szczęście tak szybko urodziłam że Amelia nie zdążyła się zarazić.
Mam paciorkowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laski 🙂
u nas też dzisiaj pogoda domowa i tylko malutki spacerek zrobiliśmy ,a reszta dnia w domu 😞 ale za to dziecko wybawione na maxa z mamusią i tatusiem 😁 aż zasnęła ze zmęczenia mi na rękach 😲
Amelka jaka dorosła na tej huśtaweczce wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
A u nas nawet słonko świeci 🙂 tylko jest ciut chłodniej 🙂 ale na spacerku oczywiście byłyśmy 🙂
A ja w końcu wsiadłam do autka i teraz robie tak, że najadam dziecko i sama brykam na półtorej godzinki do miasta 🤪
Cruella - śliczna Amelka 🙂
Anno - gratulacje z okazji 4 miesiąca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas pogoda w sam raz , bez upału 24stopnie i słoneczko i chmurki oraz zero wiatru i wybieramy się zaraz w odwiedziny do babci tylko najlepsze jest to że karola słodko śpi i żal jej budzić 🙂 a poza tym to moje dziecko dziś tylko śpi więc jakby dziecka nie było

Aga moja znajoma ma taką samą huśtawkę , twoja już tak cały czas trzyma główkę ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moni tak trzyma aczkolwiek na huśtawkę tylko na chwilę ją wsadziłam , cały czas chce siedzieć ale nie pozwalam jej.

Anulabku no moja jutro kończy 4 miesiące to troszkę starsza po za tym sama się podciąg więc u nas luzik, choć sama nie usiedzi bo nie utrzymuje równowagi.
Niemniej jednak huśtawka super i Amelia była wniebowzięta, a ja z nią bo pzrecież wszyscy wiemy że boi się wszystkiego hahah

Olu to z tą dorosłością jak pisałam ostatnio 🙂 ale Majeczka też zacznie zaraz wyglądać " dorosło" ani się obejrzysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam cieszę ze moja już taka " dorosła" jest kontaktowa, odpowiada jak do niej mówisz po swojemu a po za tym uwielbiam ją stroić w te piękne ciuszki w nich wygląda jak mała księżniczka 🙂
A przy tym jest taka urocza, przepraszam że tak wychwalam swoje dziecko ale po prostu jestem w niej śmiertelnie zakochana 😁 😁 😁 😁
Mam totalne klapki na oczach 😁 😁 😁 😁
Po za tym może się nie obraca w ogóle ale za to pięknie siedzi, sama się podciąga więc nie może wyglądać inaczej 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Ja też jestem zakochana w swojej księżnice 🙂 wogole od 3 dni zaczełą strasznei dużo gadać i jakby to powiedziec całymi "zdaniami" hihi i cały czas się smieje 🙂 chociaz w dzien już spie tylko tak po 30 minut z 3 razy a reszte dnia sie bawi 🙂

Cruella u mnei tez Nadii mało sie obraca ale za to też sie podciaga i to sama byłam w szoku jak ja położyłam półleżąco na kolanach a ta sie sama podciagneła 🙂 Wogóle uważam ze Nadka to wyglada jak miniatura doroslego człowieka - nie ma wygladu niemowlaka czyli jakiejs tam dyspoporcji.

Wczoraj cały dzien bylismy poza domem, wieczorem przyszła moja mama i siedziała z mała a my poszliśmy na Dni Morza (coroczna Szczecińska impreza), a dziś miaąłm troche roboty bo pakowałam męża na wyjazd znowu do Londynu - jedzie na cały tydzień i będę z małą sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia bo wy przedwczoraj skończyłyście 4 miesiące, buziaki dziewczynki od nas 🙂

Amelia też jak ją wezmę na kolana to po prostu sama siada, co mam jej zrobić.
Po za tym też wygląda jak miniaturka dorosłego człowieka, zresztą widać,a le uważam że to słodkie.
W ogóle nie wiem czy zauważyłaś ale te nasze obie dziewczynki są baaaaardzo podobne we wszystkim do siebie hihiihih
A i jeszcze jedno, dlaczego tak rzadko zaglądasz, ja lubię jak się pokazujesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjjj nie ma większej miłości niż ta do swojego dziecka 🙂 Wiem to 🤪
Moja Mała za to dużo śpi w dzień, nie wiem czy to dobrze... Ale jak nie śpi to też gaworzy jak nakręcona 😁 I pluje. I strasznie kopie w wanience. Tydzień temu zauważyła, że jak kopie to chlapie i odtąd co wieczór nasz pokój pływa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia uprzedziłam Cię, mam nadzieję że doczytałaś życzonka 🙂

Anulabku moja też pluje ale cwaniara najpierw nazbiera śliny a potem pluje albo jak je to się chce tak bawić hahaha, tylko że zwykle bywam marchewkową mamą 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj Cruella ale mi miło sie zrobiło jak powiedziałaś że lubisz jak tutaj zaglądam hihi 🙂

A jeśli chodzi o nasze maluszki to mają pare wspólnych cech hihi dostałysmy dwa cudka małe dla Nas 🙂

A już się tłumacze dlaczego rzadko tutaj zaglądam - bo mam sporo znajomych z małymi dzidziami i ciągle gdzieś wybywam z domku a jak przychodze to zajmuje sie moim mężczyzną 🙂 bo chociaż przyszło dziecko nadal jesteśmy dużymi pieszczochami hihi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiecuje, ze postaram sie tutaj czesciej do Was pisac 🙂

Cruella podawałas może Amelce jakieś herbatki smakowe ? Bo jz zakupiłam małej z melisą i jabłuszkiem - małej smakuje i podaje jej w te upały 🙂

A ze słoiczków najbardziej jej smakuje marchewka z jabłuszkiem hipp 🙂 ale i tak cycuś wygrywa cały czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
My po wizycie u teściów, achh grubo było 😉

Anulka, gdzie Ty mieszkasz dokładnie? bo z tego co pamiętam to gdzieś koło Opola, a byłamw tamtych okolicach i tak się zastanawiałam właśnie.
A tak w ogóle to słyszałam od Agi że nas odwiedzisz 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...