Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doczytałam zaległości od wczoraj , Aga Amelka je już tyle rożnych smakołyków -ja się już nie mogę doczekać jak będę Majeczce robić takie rarytasiki 🙂 co do siadania to ja muszę Majkę juz od dłuższego czasu stopować , bo z leżenia na rekach strasznie sie podciąga i już zaczyna sie strasznie wkurzać ze jej nie pozwalamy na tyle 😁
montusia ja tez mam tą herbatkę jabłko -melisa i Majce wyjątkowo smakuje 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki. Nasza nocka super 🙂 Teraz szykujemy się do lekarza, bo Martynka ciągle ma suchą skórę. Już nie tak bardzo jak przeszliśmy na mleko HA, ale jednak ciągle... Idziemy do przychodni zobaczymy co powie pani doktor, najwyżej jutro wezwiemy na domową wizytę naszego zaufanego lekarza 😁
I już uprzedzam Wasze pytania: Jesteśmy zapisani do przychodni w której nie ma naszego lekarza, bo mamy tam dosłownie 5 minut na piechotę i wolimy tu chodzić na szczepienia niż tułać się przez całe miasto.
Do potem 😘
Amelko buziaczki od cioci Anuli i kuzynki Martynki 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku dziękuję w imieniu Amelki 🙂
My też mamy innego lekarza a do przychodni tylko na szczepienia 🙂

Olka to prawda dosyć już jemy ale nie wszystko na raz tylko po troszkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry!
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH 4-MIESIECZNIKOW 😘

U nas nocka leszpa od poprzedniej. Maluszek jadl o 12.30 , 3.00 , 4.30 , 6.30 i spalismy do 9.30 🙂 Nigdy nie sadzilam ze mozna sie wyspac w 2 godzinki 🙂 a tu prosze moj babel nauczyl tego mamusie 🙂 ciekawe kiedy zacznie wydluzac sobie sen w nocy i zrezygnuje z jednego karmienia hmmm...ostatnio juz tak bylo ze odpuscil sobie jedzonko o 12.30 ale znowu do niego powrocil...

My dzis nie mamy ZADNYCH planow. Pewnie pojdziemy na spacerek mimo ze pogoda sie popsula na wbrzezu od wczoraj. Dzis na szczescie tak nie wieje 🙂 tylko chlodno okolo 17stopni :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carolajna mój bąbelasek też bardzo długo tak często wstawał w nocy, bywało tak że od 12 co godzinę do rana, chodziłam wtedy jak nemo. Ale jak skończył 3 miesiące, to zaczął się budzić dwa razy, a teraz to już w ogóle szok, pisałam dzisiaj już że wstał o 5 po raz pierwszy 🤪. Z tym że ja wieczorem zaczęłam odciągać pokarm i przed kąpaniem robię mu moje mleczko z kaszką kukurydzianą a po kąpieli cyc, no i to chyba zadziałało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulab pisałaś że Twoja mała ma suchą skórę, mój synek też. Mi pomogło stosowanie kosmetyków emolium (do wody do kąpieli dajemy oilatum). Po kąpieli go całego smaruję emulską emolium, i rano myję i smaruję mu buźkę oraz zgięcia na rączkach i nóżkach. Nam to pomogło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadia mi zasneła ciekawa jestem jak teraz długo pośpi.

Coś mi się zdaje że ona zaczeła pracowac już nad zębami, zauważyłam że z jednej strony ma lekko rozpulchnione dziasełko i smoczka nawet na tą strone przekreca. A juz nie wspomne o gryzieniu wszytskiego - nawet mnie hihi jak ją trzymałam na rękach to mi palce gryzła 🙂

Anulab to wstrzymaj się do wizyty jeszcze z Twoim lekarzem i wtedy zobaczysz co on powie 🙂 bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wykończyła mnie i siebie i w końcu zasnęła 🙂
musimy sie pochwalić dosypujemy coraz mniej nutritonu do mleczka 🙂 a po cycku prawie wcale nie ulewa wieć może sie mi dziecko naprawiło jak to mówi Aga. 😁
a to nowy przyjaciel Majeczki
i my w zabawie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia całkiem możliwe że to idą pierwsze ząbki, moja siostrzenica miała pierwsze dwie dolne jedynki jak miała 3 miesiące, więc Twojej spokojnie mogą już wyrastać, zwłaszcza że jak piszesz ma dziąsło zaczerwienione. Ja trzymam za Was kciuki, żeby jej ząbki wyrosły i nie cierpiała przy tym za bardzo.

Elwira to Twój synuś już duży chłopak, mój jest miesiąc starszy a waży pewnie tyle samo 🙂. My za tydzień idziemy na ostatnie już szczepienie, później dopiero na roczek. Już się nie mogę doczekać jak będzie po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola Twoja mała też śpi, mój synek od kilku dni tylko śpi i śpi 🙂, jak widać po mojej obecności tutaj (prawie ciągle siedzę przy kąpie). Ja nie narzekam na to 🙃, wręcz odwrotnie 😁. A Majeczka jest mega kochana, na tych zdjęciach tak cudnie wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anna ja nie narzekam dzisiaj z rana była walka płakała męczyła sie nie chciała jeść nie wiedziałam co jej jest aż w końcu padła ze zmęczenia po 80 ml. mleka .Już myślałam ,że może brzuszek ją boli ale miała miękki 🤔 bąki też waliła , więc nie wiem co jej było 😲 bo uspokajała sie tylko jak była w pionie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O właśnie Ola przypomniałaś mi że miałam się Was o coś spytać! Czy Wasze dzieciaczki też puszczają bączki ale takie śmierdziuszki...?! Bo mój mały wczoraj nie robił kupy cały dzień i jeszcze nie zrobił ale za to pierdzi i to smierdząco! Nie wiem czy mam się tym martwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elwira tego czy śmierdzą to nie wiem , my nosimy pampersy sleep & play ,a one pachną 😁 😁 😁 to nie czuję , ale za to w sobotę była strasznie śmierdząca kupa aż sie moja Eliza pytała czy Majka się bobu najadła bo nim śmierdziało 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elwira mój synuś puszcza takie bąki że szok 😁, nawet jak robi kupkę codziennie to i tak bąki puszcza a jak robi co dwa lub trzy dni to wtedy mamy niezłe śmierdziele 😁. Więc się nie martw, to normalne.

Ola nie doczytałam, rzeczywiście pisałaś że Majeczka ma dzisiaj zły dzień. Oj to mam nadzieję, że jak się wyśpi to już wszystko będzie ok. Mój tak się męczył w sobotę, ani leżeć, ani spać, ani nosić, nic..., miło nie było. No cóż każdy dzieciak musi mieć gorszy dzionek, ale byle jak najrzadziej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...