Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Montusia a jakie żele kupiłaś wklej link jak możesz 🙂
Mojej też kupię bo zaczyna się ciężki okres, wczoraj przy kąpieli gryzła moją rękę ale aż się trzęsła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cruella wygląda na to, że tak. JA smaruje 🙂 SUDOCREM'em i bardzo go sobie chwale. Na początku uwierzyłam w gadanie położnych i używałam linomagu, czy alantanu, już nie pamiętam, ze skutkiem takim ze maluch jak miał 3 dni to miał całą pupę w krostach 🤢. Rany jak on się wtedy męczył i my razem z nim, od tego czasu używam SUDOCREM'u i ani myślę czegoś innego 🙃

Montusia oby żele pomogły 🙂

Carolajna chodzi Ci o te suwaczki? Najlepiej jeśli Ci się któryś podoba, to naciśnij na niego to Ci się otworzy strona żeby zrobić własnego. Potem jak go stworzysz to pojawią się różne adresy do Twojego np. suwaczka, czy napisu, kopiujesz ten url i cały wklejasz na brzuszku w swoim profilu w zakładce FORUM. Mam nadzieję że chociaż trochę pomogłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.i-apteka.pl/product-pol-1274-DENTINOX-Gel-N-10g.html

http://www.i-apteka.pl/product-pol-570-BOBODENT-zel-10g.html

Ten pierwszy Pani w aptece mówiła ze jest mocniejszy że mamy sobie goi bardzo chwala - a ten drugi na słabsze stany wiec wziełam dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sudocrem też mamy na czarną godzinę oby nie musiał być używany -a tak w ogóle mnie denerwuje ta konsystencja bo potem trzeba namęczyć sie aby zmyć ze skorki -ale faktycznie działanie ma super.
a my dzisiaj świętujemy nasza Eliza ma imieniny 🙂
już chyba wiem co męczyło Majkę- kupa 😲 i to dzisiaj już trzecia 😲 oby ostatnia , bo tak to raz dziennie tylko robi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jadłyscie juz truskawki?ja ostatnio jadłam i to bardzo duzo,bo robilam sobie koktajle z truskawek albo makaron z truskawkami i Nadi kompletnie nic po nich nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki laseczki za komplementy 🙂 Tymcio smieje sie wlasnie przez sen 🙂
Na tym zdjeciu jeszcze lysolkiem byl teraz zaczely mu rosnac ciemne wloski 🙂 a z tylu glowki na jeszcze te niemowlece co sie nie wytraly 🙂
Drugie podejscie do obrania ziemniaczkow czas zaczac 🙂 za pierwszym razem jak tylko wzielam noz do reki obudzil sie 🙂 znajdl i teraz moze znowu chwile pospi 🙂 choc watpie bo wierci sie...ooo i otworzyl oczka 🙂 heh chyba obiore te ziemniaczki dopiero jak tatus wroci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u Tymcia to zalezy od humorku 🙂 dzis rpznie z nim bywa...czasami szaleje z grzechotkami ponad godzine a czasami nawet nie chce na nie spojrzec 🙂 najchetniej to by sie patrzyl w tv ale mama nie pozwala 🙂 i odwraca tylem tylko tatus wygodnicki dziecku pozwala czasami sie w niego popatrzyc a babcia to juz wogle przesadza...ostatnio musialam ja za to zrabac!!! Zostala z maluchem (sama zaproponowala) i jak wrocilismy to maluch lezal odwrocony przodem do tv i rechotal sie do niego 😠 Przynajmniej od tej pory tego juz nie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...