Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

moni27 napisał:
june28 ale powiedz to napraqdę ty? twój brzusiu? ty jesteś tylko tydzień do przodu a różnica jest diametralna porównując mój i twój 🤔 🙂
Moni co do brzusia to tak wlasnie jest kazda kobieta ma inny ja to pamietam jak chyba do 20stego tyg az dola zaczelam lapac :P bo mojego prawie wcale nie bylo widac 🙂 ale tutaj na brzuszku jest galeria wiec wejdz sobie i popatrz 🙂 Brzuszki sa przerozniaste 🙂 i duze i male i srednie 🙂
wszystko zalezy od budowy od ciala od tego czy juz sie ma dzieci itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam marcowe Mamusie 🙂

śliczniutkie te Wasze brzusie 🙂 chyba sama wreszcie muszę zrobić zdjęcie swojego ale nie jest jeszcze takich imponujących rozmiarów 🙂

muszę się Wam pochwalić, wczoraj wieczorem Paulinka zaserwowała mi swoje pierwsze kopniaczki 🙂 tyle czekałam i się wreszcie doczekałam, super uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co ostatnio słyszałam fajną historię. Małżeństwo mające trójkę dzieci zdecydowało się na czwarte, bo mieli trzy córki i chcieli bardzo chłopca żeby wiecie ród przedłużyć i takie tam. Po 10 latach przerwy kobietka zaszła w ciąże z ..... trojaczkami ...... i urodziły się ..... trzy dziewczynki 🙃 nieźle co?! I tak można sobie planować płeć dziecka 🙂 a bozia i tak da to co chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wyszło ....., nie mogliśmy sie zdecydować , czasem byly jakieś przeszkody -materialne itd , jak jedno chcialo to drugie nie .....Najbardzie teraz chciala rodzenstwa własnie nasza Eliza wiem ze to bardzo duży odstęp czasu bedziemy mieli drugą jedynaczkę tak naprawdę , ale moze to mnie troche odmlodzi wtedy mialam 20 lat jak urodzilam ją , zdawałam z nia maturę ,a potem bylo cudownie i teraz juz czlowiek dojrzalszy , madrzejszy . trochę sie bałam ze względu na moj wiek , ale teraz czuję sie super i musi byc dobrze . A ciąza normalne że wpadka , choć po cichu planowane ....:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola73 fajnie tak 🙂 Moja ciocia tez tak ma coreczke kuzynka miala 19lat jak sie siostrzyczka urodzila 🙂
A Twoja Eliza bedzie miala pierwsza szkole macierzynstwa hehe bo wiele rzeczy sie nauczy teraz 🙂
Ciesze sie ze wszystko ok 🙂
co do tego czy planowane czy nie jestem zdania ze najwazniejsze ze kochane 🙂 U Nas to niektorzy mysla ze wpadka ale ja mam to w nosie...I nie chce mi sie nikomu tlumaczyc...Chodzi o to ze wszystko na odwrot pierscionek zareczynowy byl kupiony w marcu 🙂decyzja o dziecku zostala podjeta w styczniu ale z racji tego ze bralam tabletki wolelismy poczekac chociaz jeden czy dwa cykle zeby sie unormowalo wszystko no i od marca zaczely sie starania :P a udalo sie w czerwcu 🤪 wiec jak to mowia ze po tabletkach najlatwiej to w moim przypadku bylo inaczej :P choc okresy od samego poczatku mialam regularne 🙂
No i pierscionek dostalam hehe a slub za 29dni 🙂
I tez pewnie spotkam sie jeszcze z ludzmi ktorzy stwierdza wziela slub bo zaliczyla wpadke...Uwazam ze to taka plytkosc niestety bo nie kazdy chce miec odrazu slub itd. do mnie to nie bylo az tak wazne i wolalam starac sie o dziecko najpierw bo niestety moja kolezanka zwlekala czekala po slubie a teraz biedaczka sie leczy juz ponad rok i nie moze zajsc w ciaze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystko to racja -ludzie gadaja glupoty też sie spotkaląm z takimi opiniami że wychodzi za mąż "z miłosci , bo musi ", i dużo ludzi wtedy twierdzi że taki związek nie przetrwa długo, nam się udało. wiedzialam że wychodzę za mąż za odpowiedzialnego faceta , który nie podkulił ogona i nie miał wahania co do swojej decyzji że chce spędzic reszte zycia ze mną , a znalismy sie 2 lata i ja wiedziałam ze to ten jedyny 🙂 Znam jednego wyksztalconego faceta -lekarza który jak się dowiedzial że dziewczyna w ciazy to mnie prosil zebym wymodlila jedną miesiaczke dla niej -wyobrażasz sobie zycie z takim facetem bo ja nie , teraz ma 2 corki i chodzi obrażony że nie ma syna -taki typ ..........................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak to już jest ludzi gadają byle gadać mieli o czym , a nikt nie spyta czy jesteś szczęśliwa , kochana ? -widza co chcą widzieć i daja opinie ktora, choć udajemy że nas nie obchodzi to jednak trochę w środku boli . Olać ich- nasze życie w naszych rękach .......... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola dokladnie, przeciez zylemy dla siebie a nie dla tych starych dewot jak to ladnie anitek ujelas 🙂 ja tez sie troche nasluchalam bo moj maz jest po rozwodzie, no bo tak czlowiek po rozwodzie to juz nie ma prawa sobie zycia na nowo ulozyc... ach takie poglady mnie dobijaja, a te dewoty to najczesciej same mecza sie z mezami alkoholikami albo bokserami i zazdroszcza chyba ze ktos zdobyl sie na to zeby byc szczesliwym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie!!! Moj wujek tez po rozwodzie bo niestety ciocia sobie znalazla innego faceta i co? jest mega zajebistym facetem...nie uwazam zeby ludzie po rozwodzie byli gorsi fakt faktem z bagazem ale to nie oznacza ze nie potrafia kochac i byc w zwiazku. Ja tam uwazam ze kazdy zasluguje na szczescie 🙂
Kurcze znow krew z nosa poleciala a mialam spokoj tyle dni :P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek dobrze ze po tych tabletkach nie mialas ciazy mnogiej bo to ponoc bardzo popularny trend 🙂 Co do ludzi, masz racje. Czasy sie zmieniaja. Moja najblizsza przyjaciolka zyje z narzeczonym od paru dobrych lat. Maja 2 letniego synka i dalej wcale im nie spieszno do malzenstwa. A ludzie ktorzy komentuja zwiazki innych widocznie probuja sobie udowodnic na sile jacy to oni nie sa szczesliwi. KAzdy z nas jest inny, inaczej zostal wychowany, ma inne priorytety. Zasda jest jedna - dopoki nie krzywdzisz drugiego czlowieka, wszystko jest w porzadku nie ABSOLUTNIE nie warto przejmowac sie "gadaniem" innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepsze jest to ze moja rodzina (ciotka z wojkiem) odrzucili nasze zaproszenie slubne ze wzgledu na to ze nie chca dawac ZLEGO PRZYKLADU swoim dzieciom (20sto latkom!!!) Tacy sa religijni. Normalnie mnie to rozwalilo. Nie ma bardziej religijnej i Bogobojnej osoby w mojej rodzinie jak moja kochana babcia - a ona byla przeszczesliwa ze moze nam towazyszyc w tak wielkim dniu.

Mowimy o tym jacy ludzie sa perfidni - niestety najbardziej boli jak to rodzina robi nam takie "walki"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech to chore...Ja tez sie usmialam jak Mama byla u cioci i powiedziala ze jestem w ciazy a ciocia pierwsze to nie jak sie czuje tylko "a slub koscielny bedzie?" myslalam ze walne :P oczywiscie sie cieszyla itd bo ona dobra kobita jest tyle ze mega religijna i tradycjonalistka 🙂
Co do ciazy mmogiej to w 6tym tyg bylo podejrzenie bo na usg byl jeden zarodek juz z bijacym serduszkiem i ginek znalazl cos jeszcze z drugieh strony pecherzyka ale mowil zeby znow sprawdzic za 2tyg. Pozniej dostalam plamienia i po tym plamieniu jak mialam usg to byl tylko jeden wiec nie wiadomo co to bylo. Ginek mowi ze albo to byl drugi zarodek albo jakies pozostalosci cialka zoltego i sie poprostu wchłoneło stad to plamienie wiec nie wiem do dzisiaj...Ale wierz mi ze na tym usg jak powiedzial to bylam mega szczesliwa wcale sie nie balam tego ze moga byc blizniaki 🙂 moze nastepnym razem hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze skoro ludzie sie rozwodza to jest do niedopasowanie sie do siebie i tyle na to czasem nie ma rady.Choc i sa tacy ktorzych za wszelka cene zachowania nie da sie wytlumaczyc. Ja sie kiedy spotykalam z facetem ktory jak sie okazalo byl rozwodnikiem oklamal mnie a to bolalo najbardziej chyba i robil z siebie ofiare i wogole a sie okazalo byl tylko zwyklym dupkiem ktory zdradzal zone tak samo jak i swoje kobiety w tym mnie na lewo i na prawo i tyle...dobrze ze nie dalam sie nabrac na to...a jego obecna laska chyba nadal sie łudzi ze jest ta jedyna hehe :P tylko ciekawe po co do mnie maila pisala zeby sie zapytac o niego...straaaaszne!brzydze sie takimi typami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zyje Naszym wspolnym zyciem i mam podejscie takie ze teraz wszystko jest na My a nie Ja...
A sa tacy ludzie ktorzy zyja wlasnie na zasadzie "Ja"
Tacy ludzie wogole nie powinni zakladac rodzin bo zycie z egoista i do tego narcyzem niestety nie bedzie usłane rozami!
Ja nie zaluje zadnych decyzji i jestem mega szczesliwa ze mam to co mam 🙂 Mariusz mnie wczoraj zapytal co bym chciala najbardziej w tym momencie i wiecie co powiedzialam"Nie chce miliona w totka chce aby Nasz Synus sie urodzil zdrowy i na czas i zebysmy byli zawsze tacy szczesliwi jak jestesmy teraz" Widzialam ze az mu sie oczka zaczely usmiechac 🙂 Ja nic wiecej juz do szczescie nie potrzebuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ewlirko dziekuje 🙂 Jak bedziemy sie tego trzymaly to nie bedziemy sie przejmowaly glupotami jakie ludzie wygaduja.

Anitko widzisz moj maz juz na 3 spotkaniu powiedzial mi na czym stoje i powiedzial ze zrozumie jesli nie bede chciala sie wiecej spotykac. Takze juz wtedy to docenilam. A pozniej jego historie slyszalam z roznych stron -miedzy innymi ze strony rodziny jego bylej, a wiec nie klamal. Cala historia byla prawda.

Ale kretacze tez sie trafiaja dlatego mysle ze na poczatku trzeba do tego podejsc trocher z dystansu. Ale mysle ze ta zasda nie dotyczy tylko rozwodnikow ale kazdego faceta. W koncu kazdy moze byc oszustem prawda? Tylko nie skazujmy czlowieka na smierc dozywotnia juz na stracie - to juz kolejna skrajnosc 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie Aniolku Twoj byl szczery a tamten okazal sie zaklamanym dupkiem... I wierz mi wlasnie przez takich idiotow ludzie ktorzy sa po rozwodzie traca w oczach innych choc ja uwazam ze kazdy ma swoj rozum i wie co robi. Ja sie ciesze ze Tobie sie udalo 🙂 Zreszta tak jak napisalas inaczej sie zaczelo u Was inaczej u mnie.A to co na poczatku tez jest wazne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...