Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ludzie po prostu zazdroszczą szczęścia innym ,a swoje przekonania niech sobie wsadzą głeboko w ....

Moj brat też jest po rozwodzie ma drugą zonę i dwoje wspanialych dzieci są udaną rodzinką , w życiu różne rzeczy nas dotykają , to nie znaczy że nie mamy sobie dac z tym rady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czyli cel osiągnięty 🙂) link był prowokacja byście się pośmiały i wogole i pomyslały jak nasze dzieci będa miały pieknne imionka a nie jakieś ale gwiazdy wkońcu to oni lubia wydziwiac


ja zostaje przy Tymku


a po tyczy sie brzusiów macie je cacuszkowate 🙂) a ja mam co raz wieksza depresje wczoraj sie wszyscy smieli ze mnie jak powiedziałam że jestem na poł metku ciazy nawet jak płaszcz odpiełam to stwierdzili ,że to góra początek 3 miesiaca 😞(((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula ale ci fajnie już pępek wychodzi , kasenn nie przejmuj sie przyjdzie czas to cię wypchnie ...., u mnie też może dużo nie widac bo ja jestem z tych puszystych , więcjak ktos nie wei to nie widzi , moi sąsiedzi chyba w marcu dostana wielkich oczu jak zobaczą mnie z wozkiem 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no widzisz kasenn to byś mnie odwiedzila 🙂 Jestem po badaniu wszystko ok , macica wysoko, slyszalam bicie serduszka malutkiej 145ud/min , następna wizyta z usg 26 listopada ze względu na moje ciśnienie .
też jestem na etapie ogladania sie za każdym wóżkiem i zapamietywania jego nazwy , a potem sprawdzam w necie ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola73 super ze wszystko oki z Dzidzia i z Toba 🙂
powiedzcie Mamusie Wy tez czujecie kopniaczki nad łonem tak nisko??? bo ja tak mam hehe i juz sama nie wiem bo kolo pepka tez sa wyglada to tak jakby Maly kopal nozkami i zaczepial raczkami rowniez bo nie jest w stanie sie tak szybko odwrocic hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...