Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Czemu smutno i beznadziejnie?


a pisalam wczesniej, maz ma jakies slabsze dni chyba i generalnie najlepiej zebym na ten czas zniknela z tej planety bo najwyrazniej za bardzo mu przeszkadzam... przykro mi i od piatku ciagle placze, bo co chwile wysyla w moim kierunku jakies niemile uwagi 😞 nawet dziecko nie jest argumentem zeby przestal, a mi nie pozostaje nic innego jak tylko czekac az mu przejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech no tak czasem jest. Ja tez mam czasem takie dni choc u Nas w zasadzie to sa jakies 2-3godziny dostaje wstrzasy i juz jest z Nim ok :P
Olej go i nie zwracaj uwagi rob swoje i zobaczysz ze zacznie sie zastanawiac nad swoim zachowaniem bo jak zwracasz na niego uwage to jeszcze gorzej. Ech faceci czasem nie potrafia ogarnac wielu rzeczy niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobitki 🙂 🙂 🙂
Dziś mamy nawet ładną pogodę ,ja już pobiegałam po cmentarzach a zaraz jadę na obiadek , którego nie musiałam robić uff 🙂
June - nie płacz, nie warto , szkoda i Ciebie i dziecka , a mężowi w końcu przejdzie i będzie jak wcześniej . No niestety panowie czasami nawet nie zdają sobie sprawy, jak potrafią ranić drugą osobę 😞 .
Pozdrawiam niedzielnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June głowa do gory -to chyba leży w naturze facetow żeby czasem nas kobitki po wkurzać -bo czemu nie....? przejdzie mu na pewno i bedzie słodko znowu , na razie myśl o maluszku on czuje twoj zly nastroj . powodzenia .

smacznego dla wszystkich głodomorkow -też znikam na obiadek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hebrajskie imiona i ich znaczenie szczerze cholernie mi sie one podobaja ale w polsce nie miały by racji bytu

pozatym my dopiero wrocilismy

Byliśmy u tesciowej zachwycała sie moimi zrazami i saładka bo jej zawiozłam a co niech wiedźma sie naje 🙂) biednej i tak wiśnia karmelizowa ustała w gardle a ja z dzidzia się smiałayśmy 🙂) pozatym jak tylko poś zaczeła do mnie mówić myślałam ,że mały wyjdzie i jej napuka a jak dotkneła brzucha w momęcie cisza a jak zabrała reke to znowu ...w ciula ja robił 🙂


ale mam zgage masakraaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June kochanie Ty moje najwspanialsze któraś właśnie założyłaś nasze forum pomys sobie ,że gdyby nie TY nie cieszyłybysmy się razem na tym forum jak dowiedziałaś się o swoim Marcelku ja o moim Tymusiu Ola o Majeczce i wieleee innych Mam które wylewaja łezki i dzieki naszym radą się zaczynają uśmiechać ...
Powinnaś mi tam skakać z radości że założyłaś nasza mała społeczność... boże co ja za dziwne jak na mnie rzeczy pisze ....

po prostu przywal mu pare razy wałkiem wykop na bokserkach na dwór i popijając gorącą czekolade z bita śmietanka i kakakukiem patrząć jak skomle z zimna i przeprasza za wszystko i obiecuje zmiane ty lekko mu podsówasz to na piśmie twoje rachunki za zakupy ubranek dla małego wydałaś kolosalna ilość i z jego konta trzeba zrobić teraz przelewy 🙂)

kurde może ja tak mojemu zrobi hmm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>kasenn88 napisał:
http://angellus.bloog.pl/id,735586,title,Imiona-Hebrajskie-i-ich-znaczenie,index.html?ticaid=69075 link do tych imion


jezu Kasenn, co to za imiona??? 🙂 jak dla mnie to chyba za bardzo hebrajskie 😆 z czescia mialam problemy zeby je w ogole jakos wyartykulowac 😉 no ale za to bardzo oryginalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe to ja otworzylam ten watek 🙂
Witajcie dziewczyny, mam nadzieje ze dzisiaj w troszku lepszym humorze.
Ja przez caly weekend myslalam intensywnie nad imieniem dla mojej krolewny. Skupilismy sie na imionach. Liliana, Olivia, Alicja i Michalina.
Liliana ladnie i oryginalnie no i nie bedzie problemow z wymowieniem w Irl. Olivia - podoba mi sie ale w Polsce jest wysiew tego imienia 😞 Alicja - pisane przez "i" zamiast "j" - ponownie, nie bedzie problemu z wymowa w IRL no i chyba te ktore najbardziej mi sie podoba - MICHALINA, ale za Boga tego nie przeczytaja w IRL 🙂 hehe POMOCYYYYYYYY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciiiii mialo Ci byc miło a Ty wszystko psujesz ajjj...myślisz ze dziewczyny by sie obraziły 🙂)

JUNE uszy do góry jest piekny poniedziałek...

ja pedze do gdyni do dermatologa z mezem a potem na zakupyy jedzonkowe na obiad bo chce zrobic schab w mleku 🙂) zobaczymy jeszcze czy go zrobie bo musze kubic brytfanke 😁

Buziakiii mamusiee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jednak nasze uzywane od lat w Polsce są najładniejsze , prawda ?AngeFire imiona ktore wybralaś dla swojej królewny wszystkie śa ładne -wiem trudna decyzją tym bardziej że nie mieszkacie w Polsce i musicie to wziąć pod uwagę .Moją corke jak chodizla do szkoły w Anglii zamiast wolać Eliza wolali Elizabet albo Alis i jej sie to niepodobalo , nam trez zresztą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gdybym chociaz wiedziala jak potoczy sie nasze zycie.. BYloby to dla nas ulatwienie. Chcemy kiedys wrocic do Polski ale mamy swiadomosc ze moze to nigdy nie nastapic bo zyje nam sie tutaj super. Tylko teskno za rodzina i ojczyzna..
Jakbym wiedziala ze wrocimy to nie przejmowalabym sie wymowa imienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...