Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej hej 🙂 🙂 🙂
Zaraz zabieram się za zaległości w czytaniu z dnia dzisiejszego 🙂
Ale na początek Kasenn gratulacje chłopczyka 🙂 🙂 🙂 Ja co prawda jeszcze nie znam płci swojego maluszka ale jeżeli miałby być chłopiec, to też optujemy za imieniem Tymon 🙂 🙂 🙂
Idę czytać w Was pozdrawiam gorąco i serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrnęłam do końca 🙂 i tez się przyznam , że choć specjalnych zachciewajek to nie mam , to były dni i na coś słodkiego i na coś z fast food ,ale na szczęście nie aż tak abym musiała biec do sklepu, jem jak mam cosik w domu 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale co do apetytu oj czasami bywa ciężko , musiałam zacząć jeść kolacje ,czego wcześniej nie robiłam , bo chodziłam cały czas głodna 🙂 🙂 🙂 ale w nocy nie podjadam 🙂 🙂 🙂 uff chociaż tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie chodzi mi o samą twarz 🙂

Ok spoko znalazłam że można spokojnie stosować,tylko że jak któraś by chciała też na brzuch to że ta kreska co ma ciemna być pod pępkiem to się robi bardzo ciemna i ciężko ma później zniknąć . Nie wiem ile w tym prawdy ale tak pisało. Czyli smarnę się czasem na buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
ola bo niby u was wszyscy w tczewie maja jezdzic na rowerach 🙂) w wiadomosciach był
a ja kocham marchewke

aaaaa... teraz rozumie , ja nawet na bieżąco z newsami nie jestem , ale cos czytałam w necie . To musze sobie kask i nakolanniki kupić bo znając mnie bedą kontuzje :laugh:

to widze że ja dzisiaj pierwszy wstalam, no oczywiście obudził mnie maly glód 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Co do samoopalaczy to pytałam swojego Gina powiedział żeby lepiej nie używać szczególnie na twarzy i brzuchu. Te miejsca są najbardziej narażone na przebarwienia związane z hormonami wydzielanymi podczas ciąży. Nie chodzi o to że dziecku zaszkodzi tylko mogą powstać plamy których nie ukryje makijaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

ojjoojjj ale ziewam wczoraj zasnełam nie wiem kiedy moj maż jakis naburmuszony przez to z rana chodził chyba miał jakies niecne plany ale nie wyszlo 🙂)) wczoraj przesadziłam troche kupiłam ubranka dla małego ehhh kurde przegiełam z cena 🙂 ale maz widzial pretensji nie bedzie miał 🙂

dzidzia mnie obudziła kopniakami chyba wypoczeła dzis w nocy ale ja nadal spiaca jestem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn to do wyrka z powrotem jak śpiaca jesteś , a zakupy dla maluszka to wielka przyjemnosc ja moje ciuszki bym siedziala o ogladala caly czas takie malutkie sliczne :P , musze sobie teraz zrobic liste co mi jeszce brakuje i sukcesywnie kupowac , bo sie zakrece na koniec i zostanę bez potrzebnych żeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...