Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
OJ , NIE DOBRZE , MNIE NA SZCZESCIE OMINĘŁY KRWAWIENIA Z NOSA .SIEDZE NA ALLEGRO I OGLADAM WÓZECZKI , MOŻE I BYM KUPILA UŻYWANY , BO CO TAKI MALUCH MOZE TAM ZEPSUĆ ? ALE CENY UŻYWANYCH WCALE NIE DUŻO MNIEJSZE OD NOWYCH , A JUZ SOBIE KILKA MODELI UPATRZYŁAM 🙂 TYLKO NIE MOGĘ SIE ZDECYDOWAC 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam z kaszub ....

fajny ten hotelik...tylko martwie sie bo tymek dzis bardzo spokojny a ja za natto dzis szaleje bo ciagle w biegu i na dodatek podworko tescia sprzatalismy z kupek psa itp bo obiecaliśmy sie zajać ...

ale szarlotke maja nie dobra zawiodłam sie na niej...
zobaczymy jutro jak reszta 🙂) a teraz zmykam sie kooompać i spac bo nie mam siły juz nawet siedziec 🙂


buziakiii jutro wieczorkiem cos napisz" jo tam bede pisać cały czas 🙂"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
aj nie mialam czasu dzisiaj do Was zajrzec, ale teraz chociaz na chwilke sie pojawiam 🙂

fabiola , witaj na forum, napisz nam cos o sobie i maluszku 🙂

Kasenn, ale tobie dobrze... Kaszuby... 🙂 i sama sobie odpowiedzialas na obawy ze Tymek spokojny, skoro mama tak aktywnie dziala i caly dzien buja to jak tu nie spac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos wozkow to ja dzis mialam jazde probna!! (po domu oczywiscie), bo dotarl do mnie ten moj wozeczek MUTSY i mimo tego ze jest dosyc drogi to jest rewelacyjny! taki mercedes wsrod wozkow 🙂 ale x-lander, ktorym przemieszczala sie moja corcia tez bardzo dobrze wypada przy tym Mutsy, wiec wszystkim niezdecydowanym mamusiom polecam obie firmy 🙂

sciskam mocno 🙂

ps. z ostatniej chwili - obwod na wysokosci pepka... 102 cm! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie ciężarne 🙂

AngelFire ale fajny moment uchwyciłaś czy mi się zdaję czy ona sobie nóżkę trzyma :laugh: ale słodzinka kochana. ahhh te nasze dzieci mają pomysły :laugh: ciekawe co moje wymyśli jak je będę za tydzień podglądać 🙂

Ola jak spałaś dzisiejszej nocy? bo ja już kolejną z kolei obudziłam się jak zwykle po 2giej i pierwsze co to pomyślałam o tobie że pewnie się plączesz jak ja :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
a propos wozkow to ja dzis mialam jazde probna!! (po domu oczywiscie), bo dotarl do mnie ten moj wozeczek MUTSY i mimo tego ze jest dosyc drogi to jest rewelacyjny! taki mercedes wsrod wozkow 🙂 ale x-lander, ktorym przemieszczala sie moja corcia tez bardzo dobrze wypada przy tym Mutsy, wiec wszystkim niezdecydowanym mamusiom polecam obie firmy 🙂

sciskam mocno 🙂

ps. z ostatniej chwili - obwod na wysokosci pepka... 102 cm! 🤪


Ja mam X-landera model XA. Polecam!
Obwod na wysokosci pepka: 110cm 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aa.. no I chcialam sie pochwalic bo pierwszy raz bawilam sie z Alusia. Puscilam sobie muzyczke I zaczelam delikatnie pukac w brzuszek a ona zaczela mi oddawac hehe. Ale sie usmialam. Fantastyczne uczucie.. WLasnie wczoraj wpadlam na to ze za tydzien skoncze 5 miesiac.. Jak ten czas szybko leci – to niesamowite..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny

witam nową marcóweczkę .
O ! odezwała sie kasenn , a już myślałam że będzie cisza do czwartku :laugh:
Moni wyjątkowo ostatnie dwie noce śpię jak zabita , ale pewno ta sielanka nie potrwa za długo 🙂
AngelFire śliczna ta wasza kruszynka .Co do wózka za dużo mi sie podoba , X-lander też bralam pod uwagę , ale nie chcę aby gondola byla malutka i szybko bedę musiala wymieniac na inny , a przecież nie wiadomo jaki to wielkolud sie urodzi :laugh: , ostatnio podoba mi sie Boston firmy mikado, ale chyba najbardziej Cocoline , albo Jet i picasso z Babyactive ja chce taki 3 w 1 żeby był . jest duży wybór i trudno mi sie zdecydować .Pierwsza opcja byla ze kupujemy BEbeto Murano ale on strasznie malenki jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie jak tam weekend minal?
Aniolku widze ze ta Twoja to tez Ksiezniczka sobie lezy hahaha Moj to samo w 15sty tyg 🙂 gierki na gorze i w takim dolku sobie lezal 🙂 Slodziachne 🙂 [img size=156]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Dzidzia-5e4608dd1975484766d327a3346c09f0.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola co do wozka spotkalam sie jakies 3dni temu z kolejna to juz chyba z 5ta moja kolezanka ktora jest mega niezadowolona z xlandera 😞 Hmmm ale ja uwazam ze najlepiej isc i ocenic samemu ja chodzilam chyba z 3raz sprawdzalam jezdzilam itd no i kupilismy jak bedzie jakis kiepski to trudno tzeba bedzie pozniej jakas spacerowke kupic. Uwazam ze tyle ile Mamusi tyle opini wiec najlepiej jak wybierzec cos dla siebie 🙂Babyactive sa dosyc popularne 🙂 no ale tak jak mowie lepiej sobie sama potestuj i zobacz co Ci sie spodoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 dni do SLUBU!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 masakra :P:P:P ciesze sie i juz chyba zaczynam lapac stresika :P wlasnie mi Moj wyslal eske ze jego szef przyjal zaproszenie i tez bedzie :P ech wiecie rodzinka to ok ale jak juz obcy sie ktos pojawi to pewnie bardziej sie bede stresowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ślub to wielkie przeżycie , bez wzgledu na to czy w kolo rodzina czy obcy , bedziesz widziala tylko swojego Mariusza i nic wiecej , a wózeczki to oglądałam nie tylko w necie ale i w sklepie juz tez jeździłam muszę wziac jeszce jego rozmiar po złożeniu pod uwagę , bo narazie nie mamy zamiaru zmieniac auta a jest nieduzy bagażnik 😞 , ale nieche tez za 3-4 mc zmieniac wózka z ktorego mala wyrośnie . 1000zł da tesciowa bo obiecala reszte dołożymy sami i kupię taki jak chcę , szukałam też może uzywanych ale nic niema i ceny wysokie 😞

u mnie dzisiaj deszcz a muszę jechac do Zusu rozliczyć męża 😞 , strasznie mi sie nie chce , ale co zrobić ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał:
Ola co do wozka spotkalam sie jakies 3dni temu z kolejna to juz chyba z 5ta moja kolezanka ktora jest mega niezadowolona z xlandera 😞 Hmmm ale ja uwazam ze najlepiej isc i ocenic samemu ja chodzilam chyba z 3raz sprawdzalam jezdzilam itd no i kupilismy jak bedzie jakis kiepski to trudno tzeba bedzie pozniej jakas spacerowke kupic. Uwazam ze tyle ile Mamusi tyle opini wiec najlepiej jak wybierzec cos dla siebie 🙂Babyactive sa dosyc popularne 🙂 no ale tak jak mowie lepiej sobie sama potestuj i zobacz co Ci sie spodoba 🙂

Dokladnie, Tyle ile matek – tyle opinii. Masz racje Anitko, najlepeij wyprobowac. W moim przypadku nie interesowaly mnei modele sprzedawane w Irlandii a z Xlanderem mialam juz do czynienia. Bardzo mi przypasowal wiec postanowilam kupic cos co sama sprawdzilam. Nie mialam jednak okazji zprawdzic innych firm. Podejrzewam ze znalazlo by sie kilka innych modeli na liscie wyboru. Takze sprawdzajcie I wybierzcie ten ktory spelni wasze wymagania. Ja juz ten wybor mma za soba I bardzo sie ciesze bo to oznacza ze mam juz o jedna rzecz mniej do kupienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja sie wlasnie poplakalam sluchajcie jest taka sytuacja Moja siora przylatuje na slub ze swoja coreczka no i mama mowi ze ona wezmie tylko fotelik a ze moim wozkiem beda jezdzic ten tydzien tutaj ale mi sie to nie podoba 😞 chcialam zeby Olaf jechal pierwszy swoim wozkiem...Czy jestem samolubna? ech dola zlapalam przez to 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tam masz rację kazdemu pasuje cos innego , a podejrzewam,że jak kupie to potem zobaczę jeszcze cos innego fajnego i bedę zła 😠
Anitek też ,bym była zła , nie miej wyrzutow sumienia masz rację , porozmawiaj z siorą przecież za wózek w samolocie chyba sie nieplaci , co?

dziewczyny chcialam sie spytać czy wy używacie specjalnych pasów bezpieczeństwa w samochodzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siora mowi ze rozumie bo nowy itd poszla na sniadanie zaraz dokoncze z nia gadac...
Ech wole zeby Olafek jechal pierwszy no wiecie ona by mi dala tak mysle choc pewnie kazda z Nas czuje tak ze w koncu nowy i fajnie tak jak Dzidzia pierwszy raz pojedzie swoim wozkiem...
ech aby teraz placze przez to 😞 nie lubie takich sytuacji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:


dziewczyny chcialam sie spytać czy wy używacie specjalnych pasów bezpieczeństwa w samochodzie ?


Ja nie mam zadnych specjalnych pasow. po prostu kupie fotelik pasujacy do stelzau wozka i po sciagnieciu, przeciagamy pasy samochodu przez fotelik. W foteliku snajduja sie pasy ktore trzymaja malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola73 napisał:


dziewczyny chcialam sie spytać czy wy używacie specjalnych pasów bezpieczeństwa w samochodzie ?


Ja nie mam zadnych specjalnych pasow. po prostu kupie fotelik pasujacy do stelzau wozka i po sciagnieciu, przeciagamy pasy samochodu przez fotelik. W foteliku snajduja sie pasy ktore trzymaja malucha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...