Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
może jak spokojne to później takie też będzie a ja się zaś boję że będzie nadpobudliwe 😉
To fajnie to aż o 2dni prędzej ahhh 🙂 ja chcę już poniedziałek...
Głodna się zrobiłam ,przyszedł mi smak na tosty sandwicze z serem i wędliną i innymi dodatkami polane ketchupem . aaa zaraz se zrobie a co tam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czytam co piszecie o brzusiach i ja mam nad pepkiem zimne a reszta ciepła -to co ja jakaś inna jestem? 😞
dzionek minął mi w aucie , dopiero weszlismy do domku , teraz zagonie meża do zmiany pościeli 🙂 , male zakupy zrobione , rodzinka odwiedzona i spokój na jakiś czas 😉
wcialam własnie bułeczkę z szynka i troche śledzików po gizycku i na razie zaspokoiłam małego głoda :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuchatki.

Też mam taki zimny brzuszek tam, gdzie siedzi Maleńka.
A propos brzuszków - czy którejś z Was pępek już wywinął się na drugą stronę? Mój brzuszek ciągle rośnie ale pępek jest taki jaki był 😉

I ciągle przybywa mi cm w biuście. Siara pojawiła się już dość dawno, ale teraz zdarza się, że mam mokry stanik a nawet czasem mokre ślady na bluzce.

Marzę o pójściu na basen, ale blisko mnie nie ma chyba takiego gdzie woda jest bez chloru.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny , piszecie o tych brzuszkach i też sprawdziłam, ja mam cały ciepły, pępek mam na wierzchu już od jakiś 3 tygodni. Linia też mi się zrobiła ale napewno więcej niż 3 tygodnie temu. Co do siary dzięki Bogu mnie nie wypływa, chyba dosyć niekomfortowe uczucie, na szczęście wkładek można używać.
Zacznę inny temat, powiedzcie mi czy kupujecie dla dzieci monitor oddechu?? ja dziś kupiłam, wczoraj okazało się że taki monitor uratował życie synkowi mojej koleżanki, tak się przeraziła że od razu zakupiłam na allegro. Tak się maluch przydusił że sama go reanimowała bo by nie przeżył. Aż miałam gęsią skórkę jak mi mówiła to. Co prawda podobno chłopcy częściej na to zapadają , ale i tak nie chcę ryzykować.
Jakie Wy macie zdanie na temat monitorów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki 🙂

ja wlaśnie juz kończe pakowanie jeszcze tylko kosmetyki i jazda do Wdzydz... mąż bedzie sie turlał po spa a ja bede chodzić na spacerki 🙂 tyllko niestety pogoda nie za bardzo ale damy rade 🙂) mniejmy nadzieje,że mnie przeziebienie nie złapie.

to jak cos do czwartku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wszystkie , widzę ze tu dzisiaj strasznie spokojnie .
Mimo nieciekawej pogody jestem po spacerku po lesie , trochę sie dotleniłam i malutką też . 🙂 Mama wrazenie ze mała sie słabiej rusza dzisiaj 😞 , nie wiem czy to normalne czy nie , troche sie martwie

Kasenn korzystaj tez ze świeżego powietrza i spacerków , fajnie masz jedziesz do Wdzydz sobie 🙂 , tam jest gdzie połazić , lasów nie brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...