Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Mamusie 🙂 i Maleństwa 🙂
Wczoraj próbowałam Was trochę poczytać ale padłam po kilku stronach - wysiadły oczka po całym dniu pracy na kompie. Widziałam zdjęcie Oli - fajny brzusio 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nie wiem jak Wy ale ja od jakiegoś czasu padam szybko wieczorem ze zmęczenia , aż dziwne , na nic nie mam siły . Dziś postanowiłam zawalczyć i wytrwać dłużej i coś porobić w końcu w domku, bo się zaległości robią 😞 Ale na początek poczytam Was jeszcze trochę.
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 A ja właśnie przeczytałam Wasze posty z kilku ostatnich dni. Już myślałam, ze nigdy Was nie dogonię... 😉
Witam nową mamusię z terminem na 15 marca - zupełnie tak jak ja 🙂
Ola-super fotki, ja tez takie chcę... niestety mój mąż nie ma drygu do robienia zdjęć i niewiele ich mam. Jak już to ja biegam z aparatem i uwieczniam innych. 😉
Znowu temat jedzonka się przewijał. Mnie jakoś na słodkie ciągnie, wiec przepis na faworki sobie zapisałam... i na śledziki 🙃 Paszteciki brzmią świetnie, ale jestem zbyt leniwa, dużo pracy przy nich ☺️
Co do wyprawki, to ja nadal nic nie mam,nic a nic. Ale zapisuję sobie wszystkie polecane przez Was linki-kiedyś się skupię i zacznę zamawiać.
Kochane, ja bym tez tylko jadła i spała 🙂 Wczoraj padłam już o 20.30 i wstałam rano o 8. Szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Dużo miłości, radości i szczęścia 😘
Wiecie co wczoraj zauważyłam? Że jak patrzę na gołe brzusio to widzę gołym okiem jak drga, pulsuje i się rusza. Leżeliśmy z mężem i się w niego wpatrywaliśmy i co chwilę były okrzyki: teraz 🤪 Super. Bardziej nawet teraz widzę,że mały się rusza niż czuję :laugh:
A ja w piątek mam urlop i wizytę u lekarza. Tym razem muszę iść sama, bez męża-musi być w pracy. Już się nie mogę doczekac jak tam się ma nasze maleństwo i ile urosło w ciągu ostatniego miesiąca 😆 Nie interesuje mnie tylko ile ja "urosłam" w ciagu tych kolejnych 4 tygodni 😮
Co do opieki nad dzieckiem to ja wykorzystam macierzyński 22 tyg.+urlop(ok.30 dni) i muszę wrócić do pracy.Na wychowawczym nie dostalibyśmy złotówki...Rodzice i teściowie nie mieszkają w pobliżu.Jesteśmy skazani sami na siebie.Pewnie bedę szukać opiekunki,nie mam wyjścia. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karka ja też sie wpatruję jak mi drga i podskakuje brzusio fajne uczucie 🙂
dzieki ze fotki wam sie podobają -mój mąz to wariat fotograf ale skupia się najbardziej na plenerze niż portretach :laugh:

kasenn jutro masz do lekarza .

karka a co do pasztecików to wcale nie dużo roboty godzinka i amsz zrobione tyle tylko ze teraz to na pewno dla nas meczące -ja wczoraj ze zmęczenia nie mogłam zasnąć

dobranoc makóweczki do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam w następny ponury dzień za oknem znowu wygląda jakby sie wieczór zbliżał i weź tu nie miej depresji 😞 jeszcze zapowiadają deszcz ze śniegiem 😲
obudziłam sie z bólem głowy,w nocy kręciłam sie długo nie spalam ,a to zgaga a to cos innego itd.

kasenn jak się czujesz -przeszło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olmat powodzenia na badaniu daj znać po jak i co 🙂

chciałam sie wybrać na małe zakupy świąteczne , Eliza napisała list do mikołaja 😉 muszę popatrzeć co z tego dostanę . Z moim mężem mam już spokój wczoraj udało mi się wylicytować tanio narty dla niego 🙂 teraz mam coś wymyślić dla siebie a nie wiem co bym chciała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak ostatnio się zastanawiałam, chciałabym kupic sobie stanik, taki ułatwiający karmienie, ale nie wiem jaki rozmiar. Ile piersi urosną przy karmieniu, o jeden rozmiar czy więcej? Lepiej kupic teraz czy poczekac po porodzie? Ale z drugiej strony po porodzie to ja nie będę miała głowy, aby wybierac staniki? MAcie jakiś pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam już , bo przecież w szpitalu będzie ci potrzebny to lepiej kup zawczasu 🙂 ja wzięłam większy o rozmiar i lekko większy w obwodzie też , one są fajne z jednej czesci i rozciągliwe więc jak powiększą ci sie bardzo ... bardzo to sie powinnaś w niego zmieścić . szukałam w sklepach dla ciężarnych ceny zabójcze ok 50 zł , w końcu kupilam na ryneczku niczym sie nie rożniący za 20 zł wzięłam czarny bo białe od mleka będą żółkły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,ja dopiero wstalam,obudzila mnie nadia z czkawką,i cos czesto ma tą czkawke wczoraj miala 3 razy do poludnia,popoludniu i wieczorem,tez tak macie ???chyba nie.i czytalam na forum ze jak dziecko w brzuchu ma czkawke to po urodzeniu malenstwo tez bedzie czesto mialo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANITEK WSZYSTKIEGO CO BYS CHCIAŁA NA TEN NOWEJ DRODZE ŻYCIA , I BY WAM KIELISZKI RÓWNO SIE ROZBIŁY , BY GOSCIE SIE DO BIAŁEGO RANA BAWILI I ŻESKO RANNE ZORZE ZANUCILI .. NAJWSPANIALSZEGO SLUBU I SZCZESCIA NA CAŁE WSPOLNE ŻYCIE.




A teraz bez owijania w bawełne OLA 73 Ty idz dziecko spać !!! Ty to juz chyba o 7 zagladasz na forum pies za nogawke powinien cie wciagac do łozka i leżec odpoczywać .


Ja wstałam jak młody bóg o 9.15 z mezusiem i powoli sobie wstawalismy bo on sobie porobił wczoraj wiecej by dziś nie pędzić. a Ja czuje sie dobrze pije herbatke bo jesc mi sie nie chce jeszcze a dokładnie nie wiem na co mam ochote chyba tosty z serem sobie zrobie..


potem biore sie za wynoszenie kartonów do piwnicy oczywiscie one sa puste 🙂)



a odnosnie Tymoteusza kochanie sie obudziło w momęcie jak tatus zaczoł z nim rozmawiać . jego głos działa jako budzik ale teraz grzecznie śpi chyba ta pogoda mu sie udziela 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o przepraszam kasen ja spalam do prawie 9 podobnie jak ty , a na forum była pierwsza -ktos tu musi rozruszać towarzystwo no nie ? :laugh: , moj pies śpi u siebie w kojcu i ma mnie gdzieś bo ma zakaz wchodzenia do wyrka -ma trudne dni -cieczkę :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj biedna sunia... ja ogladam pytanie na sniadanie i smiac mi sie z nich chce jakie czasem glupoty gadaja



Dziewczyny mam problem nie wiem co mam zuziakowi kupic pod choinke i teraz na mikołajki

dla mojego chrzesniaka i dla chrzesniaczki meza kupiłam stolik edukacyjny fisher price tenn nowy tylko nie znalazłam nidzie z tym misiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chrześniakom nie robię wielkich prezentów , tym bardziej ze tu zaraz mikołaj i mój 3 latek chrześniak ma też 10 gr. urodzinki 🙂 pod choinkę małemu 16 mc . kupiłam pociąg na baterie duzy, kolorowy a 3 latkowi tablicę do rysowania i magnetyczna .na mikolaja dostaną tylko slodycze.
Eliza moja ma duze wymagania wczoraj napisała list do mikolaja , ale i tak chyba zdecydujemy sie kupić jej nowy monitor do kompa . Piotrowi wczoraj kupila narty a buty niech sobie sam kupi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wooww niezłe prezenty


u mnie jest tak chrzesniak 7.12 ma 3latka 14.12 jego siostra ma roczek wiec 🙂) wspolny prezeny już pod choinke sie liczacy bedzie i do tego worek słodyczy

a po meza chrzesnicy to wiem że stoliczek i tak potem u nas bedzie jak mały podrosnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...