Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moni27 napisał:
🙂 natomiast moja sunia jak patrze przez okno to potrafi pół dnia przeleżeć na śniegu , 😲 aż mi się zimno zrobiło 😉

moni moja to typowy kanapowiec , cały dzień śpi ten leń nasz , ożywia sie dopiero jak Piotr z pracy przychodzi bo jest w nim zakochana :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to moja koło 13,14 wraca do domku na swoje posłanie pośpi do 21 i idzie na ostatnie siku i z powrotem nynu do ciepełka
Niuniorka to kto wie czy nie zaczniesz już w lutym 😉 a ja dużo dalej termin mam dopiero na 24 ale marze żeby z 2tygodnie wcześniej urodzić
:P moja mała też teraz strasznie szaleje aż bolii ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się najadłam jajecznicy 🙂
Swieże jajeczka luksus 🙂

moni27 Ty to biedulka jesteś

Witamy nową brzuchatkę Niuniorka

A zapomniałam wczoraj dodać że mi się już szyjka skróciła mam 1,5 a tak miała cały czas 2 ale lekarz mówi, że wszystko jest oki - czyli że mój organizm pomalutku się szykuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale u nas zimno bre.....zmarzłam ,no i zamiast zupy grzybowej rybka -czyli typowe zdecydowanie kobiety ciężarnej :laugh: :laugh: :laugh:

montusia to widzę ze szykujesz się , straszcie tak dalej .............ja chyba oszaleje , albo przestanę tu zaglądać po prostu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
A ja jak zwykle niewyspana 😠 Zjadłam śniadanko i tak próbuję znaleźć sobie miejsce. Na wieczór tak mnie skurcze męczyły że Mąż myślał że to już. Na szczęście Nikoś wie że jeszcze ma trochę czasu:P

A u mnie nawet troszkę słoneczka się pojawiło, pasowałoby na spacerek pójść tylko tak mi się nie chce ubierać... 😆

Montusia a Ty nawet nie żartuj!!:P Co Wy się tak rwiecie, jeszcze będzie tak że ja z 10 miejsca wskoczę na 1:laugh: :laugh: Czego oczywiście bym nie chciała.

Witaj Niuniorka, fajnie że dołączyłaś do nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was Dziewczyny 🙂

Dziś miałam kolejna ciężką noc. Mała jak zaczęła mnie kopac o bombardowac od środka o 3 nad ranem tak nie mogła skonczyc. Aż mimowolnie podskakiwałam i mój biedny mężuś się budził!
Od tych kopniaków mam siniaka po lewej stronie na brzuchu!!

U nas świci słoneczko, ale jest -10 st i tak mi sie nie chce wychodzic teraz nigdzie, wieczorem idziemy na Avatar i wtedy będę musiała sie już wynurzyc z domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki,
Chciałam też uaktualnić , ponieważ termin mam na 28 luty to chyba powinnam być pierwsza tu a ostatnia na lutowych hihihii.
Ja spałam normalnie, raz w nocy siku i pobudka o 7 śniadanko mężowi zrobić 🙂
Codo numerów ja mam wymieniony z Asia więc jeśli któraś z nas wyląduje no to damy znać na pewno.
Zaraz zbieram się do lekarza ale idę na kolposkopie więc luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...