Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja dziś zaliczyłam swoje pierwsze zajęcia fitness, no i załatwiłam kolano, mam nadzieję że tylko nadwyrężyłam. Ech co się nie robi dla tego by być jeszcze piękniejszą 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
A u nas kolejna nocka super. Olus zasnal po kapieli i karmieniu o 21.00 i obudzil sie na amciu o 1.00, 3.20 i o 6.00 takze jestem wyspana. Przewinelam go i dalam butle i zpi znowu od 6.30 jz prawie godzine.

Dzisiaj jade z kuzynka i mlodym poszukac jakiejs kiecki na chrzciny. Od razu slub koscielny bedziemy brac, bo mamy cywilny, to trzeba sie wystroic 🤪

Kasenn nie martw sie na zapas, wszystko bedzie dobrze napewno to nic groznego. Masz oklaska na pocieszenie 🙂

Dobra ja mykam sprzatac poki brzdac spi. papatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez super pobudka 3.30 i dopiero 7.20 🙂 teraz już sie zbieram powolutku na usg na 8.50 trzymać kciuki za nas 😉
Aska szukaj kiecki ja to taki ważny dzień dla was wszystkich będzie ,to racja wystroić sie trzeba -a kiedy to nastąpi ? pochwalisz sie chyba fotkami ze slubu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Dziś moje dziecko mnie zaskoczyło. Nakarmiłam ją o 21.00 i obudziła się dopiero o 5.00! Szok. Jestem wyspana, aż przespana! Ale wczoraj cały dzień miała tylko 2 20 minutowe drzemki, i zjadłam pierwszy raz buraczki. Mhmm może to na nią tak podziałoło 🙂

Ola trzymamy kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂

Wpadłam tylko się przywitać i od razu zmykam 😜 Zdążyłam tylko przeczytać co tam u Was no i melduję się że nie zapomniałam o Was 🙂 U nas wszystko w porządku, Mały właśnie śpi dlatego korzystam z okazji i biorę się za naukę.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej mamuski 🙂

Dziewczyny mam pytanie do rytuału Nadii bo od 5 dni jej wieczory i nocki to wygladaja tak czy to dobrze ? :
19.30 kapiel
20.00 cyc
20.30 zasypia w swoim lozeczku sama i to szok bo wczesniej to było lulanie na sile
04.... pierwsza pobudka
cyc
no i spowrotem zasypia i sie budzi koło 8-9

Zaczynam sie zastanawiac czy nie spi za długo w nocy bez cycka - chociaz wsumie ma juz prawie 3 mc ehhhh
Co sadzicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olamat dlaczego pierwszy raz zjadłaś buraczki ? dlaczego ich wczesniej nie jadłas ??

Buraki bardzo sa potrzebne i zdrowe dla maluszka ja od narodzin malej codziennie jadłam buraki az mi uszami wychodzily.

Czasami chyba dziewczyny przesadzacie z dieta przy karmieniu dzieci 🙂 i tutaj mowie do Was jako Technolog żywności !!! moze dlatego ze macie Wy zla diete macie problemy z karmieniem cyckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia baaaaardzo dobrze, jeśli tylko przybiera na wadze to macie rytuał godny zazdroszczenia. Tak trzymajcie 🙂
U nas wygląda to tak:
19- kąpiel
19.30 - butla i spanko w sowim łóżeczku ( zasypia od początku sama)
24-1- butla
5.30- 6.30- butla
8.30- wstajemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mniamuu buraczki sa 🙂 tylko kurcze ja barszcz lubie bardzo ostry wiec go sobie odpuszczam
a dzis bede piec udziec z sarny w ziołach prowansalskich 🙂
tylko oczyscić z błon to tragediaa.
no moj mopsik jest kąpany o 19
19.30 cycek
i oczy jak 5 zł do 21 i rozmowa z tata i potem odlot do 24 czasem 2 potem pobudka o 4 naje sie i spi godzine i wstajemy do 7.30 a potem spać na 2 godz .. zabawa i 12 mały zasypia sam ,
ja jem nawet czekolade i chyba sie przejadłam bo mnie sumienie gryzie 😁 ale taka pyszna .

mały niby oddycha spokojnie ale jak kaszle 😞 i nie odksztusza mu sie nic. Ja chyba zaczne brac rutinoskorbin może przez mleko mały dostanie troche i wkońcu się wyleczy

cruella dobrze że przesłałaś te linki z bielizna korekcyjna ja juz sie obkupiłam 🙂 łacznie z bodami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po usg , wszystko dobrze odrazy poszłam pokazać wyniczek pediatrze naszemu 🙂na razie furagin mamy brać az do wizyty u nefrologa dziecięcego 27.V. i jeszcze kontrolnie ponownie zrobić posiew moczu-jeżeli nie będzie powtarzających sie w moczu bakterii badanie CUM NIE MUSIMY ROBIĆ 😉

CO DO WARZYW TO JA TEZ JEM MARCHEWKĘ , BURACZKI , SZPINAK I KALAFIOR TEZ JUZ PRÓBOWAŁAM 😉 KASENN NIE PRZEJMUJ SIE JA TZ JEJ CZASEM CZEKOLADĘ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaczek ja nie mam żadnego problemu z ilością pokarmu mam go aż nadmiar i karmie Małą tylko i wyłącznie piersią od samego początku. Buraczków wcześniej nie jadłam, gdyż po zupie buraczkowej jak Zuza miała była jeszcze w szpitalu, to dostała kolki i musiałam odczekac do ponownego włączenia buraków do menu. Teraz testowałam marchew i jabłko surowe i niestety Zuza dostała wysypki i muszę jeszcze poczekac z surowizną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj urwis tesknił za mama i nie chciał spac w lózeczku a jak wziełam o na rece i przytuliłam to za raz 🙂 ehhh 🙂 moj maluch ma tradzik niemowlecy
i na szczescie włoski mu zaczynają ciemniec moze nie bedzie rudy jak tata 🙂 choc on twierdzi ze ma wszystkie mozliwe kolory włosów 🙂
ja karmie tez tylko piersia i nie chce tego zmieniać bo jak raz dałam malemu sztuczne to wszystko zwymiotował
mnie strasznie denerwuje ,że jestem już chuda ale mam ten zwis skóry i nie wiem czym to zwalczyć 😞 wiem ,że to dopiero miesiąc po porodzie ale chooć to mogło by zniknąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
U nas dzień mija spokojnie, Mała tym razem nie spała cały ranek,zasnęła dopiero na spacerze 🙂 i teraz usiłuje pospać ale co chwila się wybudza .
AAA zapomniałam wczoraj dopisać - dziękuję za oklaski 🙂 .
Ola - uff ,dobrze,że z wynikami wszystko dobrze 🙂.
Anulka - jednego dnia jest lepiej jednego dnia jest gorzej ale i tak jest super,karmisz 2 miesiące 🙂 zuch dziewczyna 🙂 .
Co do czekolady - nie wiem co się stało,ale od porodu nie jem słodyczy i nie piję kawy ( wypiłam może 3 ) - ciekawe a tak się bałam, jak to będzie po porodzie ,że ja bez kawy nie mogę żyć a jednak mogę 🙂 .
Co do buraczków - nie jadłam ich ani razu ☺️ no ale postanawiam poprawę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki u nas to wyglada tak:
21.00- kapiel
21.30- butla i maly zasypia sam u siebie w lozeczku
24.30-1.30- pobudka cyc i butla jak jeszcze glodny
3.30-4.30- pobudka butla
5.30- butla
wtedy juz wstajemy, przewijamy i jeszcze:
6.00-6.30 maly zasypia i spi ze 2-3 godziny

Anulka jestes dzielna, gratulacje 🙂

Kasenn trzymam kciuki zeby maluszek sie bardziej nie rozchorowal.

Olu mam nadzieje ze ktos zdjecia bedzie robil. To bedzie zwykly skromny slub w kaplicy przed chrztem. Tylko przyjecie sakramentu bo my juz cywilny mamy. A kieckechce taka skromna prosta zebym mogla w niej na chrzciny isc. Ale napewno zdjecia pokaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia polecam coś w tym stylu
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/c41b4474.jpg[/IMG][/URL]

a tu góra
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/16be4744.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...