Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale u nas brzydka pogoda pada deszcz , nawet na spacer nie wyjdziemy 😞 na Majkę chyba działa pogoda bo śpi 😁 teraz sie lekko zaczęła kręcić myślałam ze chce jeść , szybko przygotowałam mleczko zanim doszłam to znowu spala 😉 jutro idziemy na kontrolne usg j. brzusznej -znowu będę przeżywać .
wczoraj doszła przesyłka z zabawkami dla malej kupiłam na allegro -śliczne ,kolorowe Maja caly wieczór z nimi wczoraj rozmawiała 😁 😁 😁
http://aukcjewp.wp.pl/item1012704364_a_magiczna_kula_tiny_love_interaktywna_3m.html
http://aukcjewp.wp.pl/item1009808942_a_wesole_koleczko_tiny_love_grzechotka_gryzak.html polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh czesć dziewczyy . widze ,że u was to jest rewelacyjnie ja od wczoraj od zmysłów odchodze 😞
MAŁY JEST NERWOWY CZASAMI JUZ SIE PRZYDUSZA TYM KASZLEM 😞 ZASNOŁ O 23 WSTAŁ NIBY O 3 Z CZYMS ALE PŁAKAŁ DO 4 POTEM OD 5.15 JUŻ NIE SPAŁ I CIAGLE PŁACZE DO TEGO KUPKI TO SAMA WODA I MAŁY TAK SIĘ MĘCZY. JA MIAŁAM KRYZYZ Z PIERSIA TA OD ZAPALENIA CZORAJ. ALE DALISMY RADE
pozatym zastanawia mnie to czemu zaczynam moim zdaniem puchnąć 😞 a spadłam niby kolejny kg


MACIE POZDROWIENIA OD carollain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Mój Maluszek też śpi 🙂 to faktycznie ta pogoda 😞 u nas co prawda słońce próbuje się przebić ale wieje wiatr i nici ze ze spaceru 😞.
Olamat - ja jak byłam ostatnio u lekarza to miałam małą ubraną w kaftanik, śpioszki,na to pół śpioszki ,sweterek i kurteczkę 🙂 no i czapeczkę 🙂
Olamat- na jak długo dajesz Małą do leżaczka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdulka dzięki za odpowiedź 🙂
Moja Mała w leżaczku leży w ciągu dnia, jak ma drzemki. Jeśli złapie ja twardy sen to przenoszę ją do łóżeczka. Leżaczek mam w pokoju dziennym, chcę aby cały dzień była ze mną, anie sama w pokoju. Łóżeczko mamy w sypialni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
dawno nie zaglądałam, ale czas przy małym leci jak szalony. Teraz dużo czasu spędzamy na dworze, jest taka piękna pogoda aż do dzisiaj.... same chmury i deszcz 😠 U nas wszystko O.k mały jest zdrowy i co raz głośniej potrafi domagać się jedzenia 😁 Jutro mamy pierwsze szczepienie, trochę się boje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie jeszcze nie pytałam 😞 idę na usg to podejdę się spytać jak dam rade jutro. położna była raz i raz była środowiskowa pielęgniarka do małej w zeszłym tygodniu niespodziewanie wpadła sprawdzić chyba w jakich warunkach dziecko mieszka 🙂 ale dziwi mnie aż 6 wizyt 😲 , no ale może tak ma być .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja dzis tez dosyc duzo spi 😉 takze dzieki temu zrobilam sobie generalne porządki,obiadek ugotowalam;kawalki kurczaka z brzoskwiniami.a ja juz praktycznie wszystko jem,bez zadnej diety,jedynie unikam duzych ilosci cebuli,kapusty,kalafiora i brokul i mojej malej juz brzuszek nie dokucza.Nadia jest coraz fajniejsza,tak sobie gaworzy i duzo sie smieje,przekochana 😉ostatnio bylam na wielkich zakupach i juz mieszcze sie w 36 rozmiar w spodnie i spodnice,ale w 34 tak jak przed ciaza to nie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulabku tak nas sie płaci i zalezy u kogo robisz tyle płacisz u nas jest za 50, 70 i 120 ja ide do wejherowa i tam 70 i na ostatni gwizdek przed urlopem sie wpakowałam na 10 maja bo potem nie ma go 2 miesiace a tu za 50 na 2 m do przodu zarezerwowane paranoja ludzie przed poroddem umawiaja .
moj mały miał w czwartek 4890 wiec teraz juz 5 napewno bo wtedy w tydzien przybrał 340 g

Ola73 wiesz co ja sie ciesz ze jest taka pogoda teraz bo nie jest mi szkoda ,że z małym iść nie moge na dwór , ozatym on co raz bardziej kaszle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Moja Mała spała za dnia ale już po południu nie 😞 nic a nic, próbuję ją uśpić ale nic z tego. Do tego mój facet zostawił sobie swoją komórkę z mega dzwonkiem i co ją uśpiłam to ta franca dzwoni 😞 i ją wybudza i ze spania nici 😞 . Ale za to może nocka będzie spokojna, teraz o dziwo leży sobie mój mały bączek i patrzy w ściany 🙂.
Kasenn - zdrowiej i pinuj Maluszka aby się bardziej nie rozchorował 🙂
A my na razie tego USG nie robimy , przynajmniej tak powiedziała nam lekarka ,że na razie nie trzeba,zobaczę co będzie na wizycie przy szczepieniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...