Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cruella ty to masz idealne dziecko 🙂 prostuje nozki sama , bierze smoczek jaki jej dają.To ja juz widzę jak moja Majeczka za kilkanaście lat da mi popalić jak juz tak wybredna jest w wieku 2 mc. 😁 😁 😁 Maja sie niestety rozbestwiła w szpitalu i musiałam szukać podobnego kształtem smoczka w butelkach i tak po kupnie 3 rożnych w końcu dr. brown's okazał sie najbardziej zbliżony kształtem 🙂i jestem bardzo zadowolona z tych butelek choć do tanich nie należą 😉
anulka szkoda rezygnować z piersi, ja ściągam pokarm i albo daje jej mieszany z bebilonem albo co drugie karmienie mój i jeszcze jak chce to do piersi ją dostawiam ale ona sie wtedy tylko pieści i często zasypia przy niej 🙂choc czasem zdążają sie dłuższe sesje -to mój sposób tak karmiłam w szpitalu i jeszcze żaden pediatra nie powiedział ze robię źle -Maja ładnie przybiera .Szkoda mi zrezygnować z mojego pokarmu jak go jeszcze mam -jest to uciążliwe bo najpierw karmie butla potem siedzę w nocy i odciągam 😞 aby miec na następne karmienie a czasem tyle ściągnę ze stoi w lodówce kilka buteleczek zapasu.Gdyby ona chciała to sama wyssac z piersi byłabym szczęśliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anita do tego ja Amelie kładę na podusi, nie jest ona puszysta ale mimo wszystko jest. Wiem że powinna spać na niczym ale ona jest naprawdę cieniutka, po za tym my śpimy na boku albo jednym albo drugim. Mamy też w zanadrzu nianie i monitor oddechu , z tego co pamiętam Ty monitor chyba też masz 🙂

Olu aż tak zdolna nie jest, sama smoczka nie wkłada sobie a nóżki prostuje bez problemu, ale też nie sama 🙂
A Twoja Majeczka no cóż, jak się wda w mamę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałam się pochwalić kolejną zaletą mojego dziecka hihihi
Otóż jak nigdy Ameliuszek spała całą noc po szczepieniu, obudziła się tylko o 00.30 a potem już o 5.30 , nie pamiętam kiedy tak spałam hihihi.
Jutro chyba też pójdę ją zaszczepić 🙂
Ideał normalnie 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Mam pytanie jak można rozpoznać alergię pokarmową, skazę białkową ? Czy są jakieś badania potwierdzające to ? Bo ja się zastanawiam czy moje mleko małej nie szkodzi bo zwija się z "bólu" brzuszka zwłaszcza w nocy - w dzień nie ma takich rzeczy 😞
Chyba kolek już nie ma juz sama nie wiem bo nadal pierdzi ehhhh 😞((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Mój Maluszek też właśnie zasnął 🙂
Cruella - faktycznie z Twojej Amelci to Aniołek 🙂 🙂 🙂 i aby tak zostało 🙂 Ja mam chyba ten smoczek air,ale on wydaje mi się za twardy 😞 ,które masz Ty? może popróbuję ,no i zobaczę tego Aventa , choć na silę to ja jej nie będę przekonywać do smoka 🙂
Chciałam iść na spacer, ale nie dość że na deszcz się zbiera to jeszcze wiatr wieje 😞
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia skaza objawia się właśnie bólem brzucha oraz powinna pojawić się wysypka na ciele.
Na udach z boku , na rękach albo pomiędzy barkiem a łokciem albo na zgięciu łokciu, może mieć też wysypany brzuszek, czasem z tej wysypki robi się taki liszaj ale nie jest to regułą.
Natomiast jeśli karmisz piersią to nie jedz nabiału, biały ser oraz jogurty są bardzo wzdymające i wtedy bolą brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magdulka mam dwa rodzaje
te
http://www.allegro.pl/item993700251_tommee_tippee_smoczek_pure_2_szt_0_3_m_promocja.html
i te
http://www.allegro.pl/item998211025_tommee_tippee_smoczek_uspokajajacy_air_0_3_m.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia tylko lekarz moze to stwierdzic niestety skaza objawia sie wysypka i lakierowanymi polikami rowniez... ale czasem dzieciaczki reaguja bolem brzuszka...
musialabys to skonsultowac niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Hejka 🙂
Cruella dziekuje za rade oklask za 28min 🙂
Olaf sie kreci wiec odpada bo pewnie tez bym go szukala 😉
a wiecie co z Dzidza Monisiaczka? bo miala isc do lekarza...


Witam
pisałam gdzieś tam pares stron temu 🙂 byliśmy u lekarza i pediatra powiedziała, że to wygląda na skazę białkową ale nie była pewna do końca na tydzień mam odstawić mleko śmietanę jogurty i zobaczymy. Jest coś alergizującego w tym co jem bo nawet jak mały zrobi siku to to coś dalej podrażnia jego skórę - stąd te plamki też pod pieluszką. Przepisała nam maść do smarowania buzi już po 2 smarowaniach nie jest taki czerwony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to sie musze wybrac do lekarza z nabiałem to ja bardzo uważam prawie nic nie jem od czasu do czasu jeden jogurt - co pomału zaczyna sie podbijac tez na moim organizmie wyschła mi maz w stawie kolanowym (uzupełnia sie ja jedzac wlasnie nabial) i mam teraz sterydowa blokade wcisnieta w kolano bo nie moglam juz chodzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiaczku może i źle ale powiem że mojemu starszemu synowi tylko ta maść pomagała.
Miał straszne problemy skórne wywołane właśnie skazą białkową, na szczęście póki co Ameliuszek nie ma takich problemów, bo Adriana leczę do dziś a biedak aż astmy się nabawił, mimo tego że alergię miał zdiagnozowaną jak miał niecały miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anulka rozumiem ze chcesz tak robić bo strasznie bolą ciebie brodawki tak? ja karmiłam normalnie do czasu kiedy sie nie znalazłyśmy w szpitalu tam mi cały rytm karmienia przestawili 😞 kazali przystawiać do piersi , odciągać i podawać to zaraz i jeszcze dokarmić butlą -bylo to strasznie meczące 😞 i karmienie trwało ok 2 godz. a miałam karmić co 3 h. terz tez jestem lekko czasem ty wymęczona ale wiem ze sie najada i robi sobie przerwy 3,5-5 godzinne czasem w dzień chce częściej -ale swoje wypija 🙂 wolę jej jednak mieszać mój pokarm z bebilonem bo wtedy mniej ulewa , po samym cycku często jej sie zdarza 😞a po bebilonie AR dla dzieci z tendencjami do ulewań ma srake wiec wole chyba ulewanie niż takie kupki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Cruella - dzięki,choć właśnie ten air mam ale on na moją Małą nie działa uspokajająco 😞 sprawdzę ten drugi 🙂
Anulka - powodzenia, wydaje mi się ,że Ola dobrze Ci podpowiada, bo przynajmniej nadal będziesz dawała dziecku swoje mleko a to bardzo ważne 🙂
Kasenn - mam nadzieję,że Wam się nic ciężkiego nie przypałętało. Dużo zdrówka 🙂
Montusia - ja też od położnej słyszałam aby unikać jogurtów, a jeżeli już to jeść raz na kilka dni ale tylko naturalny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...