Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze MOniasiaczek ja Cie nie chce starczyc ale z tego co piszesz to wyglada jak skaza bialkowa 😞 albo AZS...
bo potowki wychodza fakt faktem ale z nich nie robia sie suche plamy ani zadne skorupki... tylko normalnie schodza i tyle...
Mozesz podejsc do lekarza gdzies???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisiaczek napisał(a):
anitek85 napisał(a):
Monisiaczek potowka to jak wyjdzie to czerwona krostka i tak jakby pod skorka woda byla zebrana pozniej to peka i zostaje tylko krostka czerwona.
A gdzie ma Twoje Dziecuszko?


Mój jest cały w kropki 😞 😞
na policzkach ma takie czerwone teraz już strupki to chyba uczulenie na coś co zjadłam. Na czole i we włosach ma takie małe czerwone bardzo blisko siebie położone kropki jakby z wodą w środku to chyba potówki 😞 a między nóżkami też ma kropki i skóra mu schodzi tak jak po oparzeniu słonecznym 😞 i to chyba jest odparzenie 😞 😞


Monisiaczek, albo Twój synuś ma trądzik niemowlęcy albo to jakieś uczulenie. U nas uczulenie pojawiło się dokładnie w 4 tyg życia Gabi. Zaczęło się od krostek na buzi potem zeszło na szyjkę - wyglądało jak odparzenie. Poza tym przy alergii często dupcia jest odparzona, występują suche placki na kolankach, łokciach i za uszkami. Jeśli jesteś tym bardzo zaniepokojona to wydaje mi się, że powinnaś odwiedzić pediatrę 🙂 Przecież po to są żeby nam pomagać 🙂
Jesli karmisz piersią to pewnie będą Ci kazali przejść na dietkę 😞 😞 No chyba, że okaże się, że to trądzik albo potówki 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiaczek ja bym poszla do lekarza na Twoim miejscu...
Olaf tez mial wyspyke wszedzie ale nie na polikach... z tego co wiem tradzik niemowlecy wystepuje tylko na buzi...
I piszesz ze ma az strupki takze nie sadze zeby to byly potowki... chyba ze sie podrapal tak ale raczej to niemozliwe...
a masz mozliwosc zeby podjechac do lekarza??? bo jesli jest to alergia na cos badz skaza bialkowa to niestety musi to byc zdiagnozowane szybko zeby usunac alergenne produkty z mleka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skaza pojawia sie zazwyczaj po 4tyg zycia...nie ma znaczenia czy na poczatku sie pilo duzo mleka czy tez nie...
Mojej kolezanki Coreczka dostala skazy w 8tyg zycia i tak widzisz jest zalezy od dziecka wszystko...
staraj sie moze ograniczyc do jutra produkty mleczne tylko zeby w razie skazy czy AZS nie pogorszyc stanu kurcze daj znac po wizycie co i jak!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdz tu http://www.fotoszok.pl/index.php?&showlinks=1&s=0&viewmode=1#28665
wgraj zdjecie wygeneruj kod i uzyj tego kodu z podpisem " na forum dyskusyjne" i wklej w to okienko w ktorym piszemy. Nie musisz ustawiac zadnych rozmiarow fotek itd wszystko jest automatycznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj Olafek tez mial wysypana cala buzie na zgieciach lokci i brzuszek i plecki a to chyba skaza nie jest. Dawalam specjalne mleko bo Maly jest tylko i wylacznie na butli i teraz od 1,5tyg jest juz na zwyklym mleku i jest ok 🙂 czasem dzieci maja tez pokrzywke niemowleca...
badzmy dobrej mysli ze to tylko taka wlasnie pokrzywka...
Troszke aby niepokoi to ze ma wlasnie suche polika ze strupkami no ale nic jeszcze nie jest przesadzone!!! najwazniejsze zeby wykryc w pore!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie mleko itd wszystko bylo decyzja lekarza.
Na probe dostaje teraz to mleczko zwykle i jest ok aby cos tam na boku buzki wyszlo no ale to juz wyglada jak potowki i schodzi ladnie po 1-2dniach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
Takie charczenie czy jak ja to nazywam chrumkanie to objawy wiotkosci krtani...moj maluch to ma...tez myslalam ze ma kaar i aplikowalam mu sol morska i fizjologiczna do nosa ale nic nie odciagalam...wczoraj byla u mnie polozna i potwierdzila ze to wiotkosc krtani a to przechodzi samo...trzeba ciepliwosci...
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaczek może za dużo nabiału w twojej diecie ? moze powinnaś troche ograniczyć , jutro daj znac po wizycie lek.
ja jutro ide odebrac wynik posiewu moczu małej az sie boje ze znowu cos bedzie 😞 choc jest na furaginie to powinno byc ok.
wstawiam fotke Maja w niedziele na spacerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Chciałam napisać wczoraj ale brzuszek mi szwankował i nie mogłam się zalogować 😞
Mamy dziś dzień wrażeń 🙂 Byliśmy u pediatry, na szczęście jest wszystko w porządku i mamy się zgłosić za miesiąc na pierwsze szczepienie 🤪 a pani doktor pożegnała nas abym Was nie widziała aż do szczepienia 🙂 Zobaczymy 🙂
No i w końcu odpadł nam kikut pępowinowy więc będzie można kłaść Malutką na brzuszku 🙃
Olamat , Kamis - fajne stronki 🙂
Anitek - fajny pucuś z Twojego synka 🙂
Ola - grzecznie siedzi Twoja córeczka w bujaczku 🙂 Ja teraz czekam na nasz 🙂 🙂:
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie. Byłam dziś z Małą na usg bioderek. Wszystko ok 🙂 Lekarz dziwny, ale sympatyczny 🙂
Martynka też ma jakieś czerwone punkciki na całej twarzy i uszkach, ale mój lekarz ostatnio powiedział, że to zwykłe potówki 🙂 Mam nadzieję, że miał rację.
Ola Majeczka jest cudowna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamuśki 🙂

Troszkę Was zaniedbałam ale musicie mi to wybaczyć, bo jak już pisałam przygotowuję się do matury i w ogóle nie mam czasu dla siebie 😞 Ale już niedługo będę to mieć za sobą więc mam nadzieję że wtedy troszkę odpocznę 😜

U nas wszystko w najlepszym porządku 🙂 Nikoś zdrowy, grzeczny i przeeeekochany 🙂 🙂 W przyszłym tygodniu idziemy do szczepienia, aż się boję 😜 Trzymajcie kciuku za Nikosia 🙂

Pozdrawiamy Was cieplutko 🙂:* Całuski dla Maluszków:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu dziś taka cisza??
My miałyśmy spotkanie brzuszków z dziećmi i brzuszkami tak więc cały dzień nas nie było i niewiele do nadrabiania 🙂
Anulab moja śpi pod samą kołderką ale odnoszę wrażenie że jej za gorąco więc dziś pod samym kocykiem, ubrana oczywiście śpioszki i body z długim rękawem 🙂

Moja Amelia dziś na kolację czyli po kąpieli zjadła 190 ml, masakra, najpierw 130 ml i płacz, więc M dorobił 60 ml i wsunęła wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski!!! dawno mnie tu nie bylo, ale zawsze wszystko czytam, moja Olivia ma od paru dni straszne krostki na twarzy, zaczelo sie od drobnych czerwonych krostek na uszach a po dwuch dniach zaczely sie robic na policzkach i zaczely byc ropne 😞 bylam wczoraj u polskiej pani doktor i powiedziala ze to tradzik niemowlecy ale mojej corci wdala sie infekcja i musze smarowac antybiotykiem, dzis widze poprawe ale wyglada to brzydko az zal mi mojej niuni, mam nadzieje ze waszym dzieciaczkom to nie wyskoczy, na szczescie nie jest to swedzace, bo wtedy byla by tragedia...pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidzie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...