Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojjj jak Was tak czytam ze boicie sie zostawiac Wasze pociechy z babciami lub nawet z tatkami to czuje sie jak wyrodna matka poniewaz - ja mala od samego poczatku zostawialam z tata i wyskakiwalam do sklepu, a jak miala mc to juz zostawala z dziadkami na 2-3 raz nawet na 4 h i lecielismy z mezem do kina czy do restauracji czy nawet na spacer.

ja kocham moja coreczke najbarzdiej jak sie da ale wiadomo, tez jest sie malzenstwem i czasami trzeba zrobic cos tylko we dwoje i mala przyzwyczajami juz od malego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia nie jesteś złą mamą, ja też od początku zostawiam Ameliuszkaz tatą. I nawet jeśli mamy z teściową inne poglądy na temat wychowania dzieci to zn nią też bez obaw zostawiam małą, wiem że zajmie się nią najlepiej jak można.

Olu wiem że możesz wziąć to za kolejny atak na Twoją osobę ale to chyba nie całkiem zdrowe że jesteś zazdrosna o męża?? Słuchaj może byś porozmawiała o tym ze specjalistą??
Ja rozumie że boicie się zostawiać dzieci z babciami ciociami albo sąsiadkami, ale z mężami?? a jeszcze zazdrość ?? Teściowe Wasze wychowały Wam mężów więc chyba nie jest tak źle z nimi hihihi.

Co do mężów, mój dzieli ze mną wszystkie obowiązki, w nocy mamy dyżury tak abym ja pospała a i on w miarę wyspał się do pracy. Popołudnia są jego ja wtedy mam czas dla siebie, najczęściej spędzam go z Wami hihihihi.
Natomiast od przyszłego tygodnia idę na fitness i tak jak pisałam jest to inicjatywa mojego męża 🙂

Dziewczyny gratuluję Wam chrzcin, my dopiero w sierpniu 21 albo 22 jeszcze nie potwierdziliśmy na 100 %


Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam a jeśli tak to z góry przepraszam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella fajnie ze jestesmy tego samego zdania 🙂

A jesli chodzi o fitness to maz mi tez juz kupil wejsciowke na silownie 2 tygdonie temu ale nie bylam jeszcze ani razu poniewaz poszlo mi wezadlo w kolanie i nie moge dobrze chodzic a co dopiero cwiczyc. Najgorsze jest to ze nie moge zadnych lekow ani masci do poki karmie wiec tylko bandazowanie i naswietlanie dobrze ze mam w domu lecznicza lampe solar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasenn to odpoczywaj jak jesteś sama a maluch śpi 🙂
A śliczne foteczki małego, mała żabka w kąpieli jest cudna hihihi

Montusia widzisz to coś mamy tych mężów podobnych, to znaczy ze masz wielkie szczęście hihihi.
Mój jest aniołek tylko czarnowłosym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu nie musisz się tłumaczyć masz do tego prawo, to moim skromnym zdaniem ie do końca jest normalne.
Ja tez się nie mogę nacieszyć, spędzam z nią cale dnie, uwielbiam to, ale nie schizuje przy tym, a już na pewno nie o męża.
Mam na to teorie ale nie mnie cie oceniać 🙂, mam nadzieje ze masz wyrozumiałego męża hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny moja Nadia niechce mi spac na plecach ani na boczku. Placze wtedy strasznie i tak mam od paru dni. A jak ja klade na brzuszek w ciagu 1 sekundy usypia - ale niechce zeby cala noc spala na brzuszku ehhh nie wiem co zrobic.

Wiem, że moja kuzynka tez tak miala i do dzis spi na brzuchu choc juz jest dorosla. ehhh moze to jakos rodzinne ?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia moja koleżanka styczniówka też tak am z córeczką, jej mała śpi tylko na brzuchu.
To bardzo zdrowo tyle że musisz jej nie zostawiać samej, przynajmniej na razie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

No to nadeszła niedziela chrzest mojej córki 🙂
Powiem Wam, że lekko mam nerwa jak ona da rade z tym laniem wody, pewnie bedzie strasznie krzyczała i płakała. Ale spokojnie cycki sa w gotowosci 🙂 specjalnie kupiłam ubranie zapinane na zatrzaski 🙂

Cruella cały czas zagladamy do łóżeczka, ale tez jak mocniej zasnie to przewracamy ja na boczek. a jak nie wychodzi to znowu na brzuszek i czekamy az mocniej zasnie. Tez czytałam ze to zdrowe lecz troche niebezpieczne. Jedynie co mnie troche uspakaja to monitor oddechu i to ze sama podnosi i przekreca głowke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was 🙂

Montusia z tego co ja wiem, to do spania, jeszcze za wcześnie, aby dziecko kłasc na brzuszku. Najlepiej na boczku raz jednym raz drugim. A na brzuszku należy układac jak dziecko jest wybudzone, wtedy podkurcza sobie nóżki i w ten sposób wiczy mięśnie plecków oraz samo masuje sobie brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂
My już po śniadanku i Malutka śpi dalej, choć tak ,że w każdej chwili może się obudzić .
W nocy to musiałam ją dziś budzić do jedzenia tak głęboko spała. A jak się najadła to zrobiła oczy jak 5 zł . Myślę no ładnie,koniec spania,ale dała się uśpić w 10-15 minutek 🙂 Ja swoją kładę bądź na boczkach bądź na pleckach,bo nam jeszcze pępuszek nie odpadł 😞 ale i tak na noc chyba bałabym się ją położyć na brzuszku.
Montusia - powodzenia ,wszystko będzie dobrze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mantusia to powodzenia na chrzcie. Wszystko bedzie dobrze, nie ma co sie stresowac.

Cruella ja mam imieniny 21 sierpnia 🙂 mozeszmi zrobic prezent i ochrzcic mala 🙂

Dzisiejsza nocka taka sobie. Fakt ze maz cala noc siedzial przed kompem i gral to przy okazji sie zajal mlodym ale tylko do 2.45 w nocy.Potem mi go przyniosl do drugiego pokoju i zaczelo sie wstawanie do niego co 20-30 minut. Bylam juz tak wykonczona ze az przeklinac zaczelam bo nawet nie moglam oczu otworzyc.

Carolajnna ja tez mam malo pokarmu, tez duzo rad slyszalam na poprawienie laktacji. Kupilam herbatke HIPP natal dla matek karmiacych i pije ja 2 razy dziennie, czesciej przystawiam malego do piersi i nawet jak zje z jednej i jeszcze placze to daje mu druga a jak z tej tez zje to znowu daje mu ta pierwsza bo wtedy juz pokarm naplywa, jeszcze pije sok z jablek i moj tesc mowi ze natka pietruszki jest bardzo dobra na pokarm. mozna ja kruszyc i na chlebek zjesc. Nie prubowalam bo za takim zielskiem nie przepadam.

A maly sobie smacznie spi a za oknem cudowna pogoda, tak w polcieniu na termometrze mamy 25 stopni 🙂 i napewno pojdziemy na spacerek.

Buziaczki dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ja tez pije wodeale nie wiem czy nie robie bledu bo pije zywiec zdroj nie gaz. ale smakowa. Ona ma dosc kwaskowaty smak a niby kwasnych rzeczy nie powinno sie jesc ani pic.

bylam w sklepie i jest tak piekna pogoda i tak cieplutko ze po obiedzie ide z Oliwierkierm na spacerek. A dopiero sie obudzil zjadl 90 ml bebilonu i poszedl dalej spac. dzisiaj drugi raz w swoim zyciu zasnal na brzuszku bo tak to zawsze ryczy w niebo glosy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...