Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ojj Cruella emocje były spore chociaz w domu od rana starlismy sie wszystko robic tak jak codziennie zeby mała nie nie denerwowała ze sie cos dzieje 🙂 szkoda ze nie mozesz obejrzec moich fotek.
Chrzest mielismy na 13,15 moj maz wyszedl wczesniej i uspal ja w wozku 🙂 w kosciele cały czas była w becie (taka tradycja u mnie w domu, mamy bet ktory ma ponad 100 lat i jest przekazywany z pokolenia na pokolenie) było 6 dzieciaczkow do chrztu każde płakało ale nasza Nadia była dzielna i tylko lekko sie skrzywiła na lanie wody 🙂
Ogólnie bardzo mocne przezycie 🙂 ja bardzo to przezywalam bo nie wiedzialam czy bedzie plakac i wogole cyc byl caly czas w pogotowiu 🙂
a i dowiedzielismy sie ze nie lubi dzwonków w kosciele bo wtedy sie mocno krecila :P

Pozniej w restauracji każdy ja nosił wiec byla w raju 😁 😁 tylko wieczorem miała problem z wyciszeniem sie ale suszarka pomagła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was 🙂

Fajną strone znalazłam o rozwoju dzieci. Miąłm wysłac ją wcozraj, ale o 21.00 poszłam spac razem z Zuzą 🙂 Wczoraj pierwszy raz byłyśmy same w nocy, bo mój mąż musiał wyjechac. Dałyśmy dzielnie radę 🙂

http://www.dzieciaki.net.pl/abc/rozwoj-dziecka-do-12-miesiaca-zycia/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂
mam rade hehe 🙂
Olafik mial straszna ciemienuche nie pomoagala zadna oliwka ani oilatum ani specjalny szampon na ciemienuche!!! Styczniowka poradzila mi abym posmarowala glowke bepanthenem na noc i nalozyla czapke...ja dzis rano sciagam czapke a tu wszystkie skorki na wlosach przeczepione tak wszystko odpadlo 🙂 i tego sie nie czesze tylko pozniej wieczorem umyc glowke normalnie 🙂 i jesli cos tam jeszcze zostalo to raz jeszcze posmarowac 🙂
Naprawde dziala 🙂 extra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski a u nas nocki coraz lepsze 🙂 juz druga noc maly ladnie spi. wczoraj zasnal o 21.40 i obudzil sie na jedzenie o 1.20 potem o 3.20 o 5.20 i o 6.30 i teraz tez spi sobie w nosidelku 🙂

Widze ze wiekszosc z was trzyma sie rytmu godzinnego do karmienia. Ja niestety tak nie robie 😞 bo moj to glodny na okraglo i smoczek czasem nie pomaga albo na kilka minut wiec jak tylko zaczyna kwekac to sprawdzam czy chce pic czy jesc. I przewaznie pije mleczko. Przystawiam go do piersi ale sie wygina i krzywi i szarpie sutka i zaczyna ryczec, mam wrazenie ze mu pokarm nie smakuje bo raczej jest ale mysle ze moze byc troche kwasny bo ja caly czas pilam wode zywiec zdroj owocowa smakowa 😞 teraz sie przezucilam na zwykla wode moze sie polepszy nie chcialabym stracic pokarmu bo on to cycka nie chce ale butle tak zasysa ze od razu ze 120 ml wypija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam pytanie.

Czy wasze malenstwa te ktore sa mniej wiecej w wieku mojego oliwierka tez tak odchylaja glowke do tylu?? gdy trzymam go przed soba twarza do mnie, jedna reka podtrzymyjac glowke to on tak dziwnie cofa glowke i odchyla ja na sile do tylu. To jest takie dziwne.Pokaze zaraz jakies zdjecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aska1988 Olafik tez tak robil 🙂 i to normalne 🙂 trzeba uwazac bo czasem az takie silne odgiecia do tylu robil ze az strach!!! teraz ma faze ogladania sie dookola i za siebie hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia u mnie tymek tez tak robi a moj mąż panikuje wtedy.

a ja kurde jestem chora goraczka migdałki powiekszone wszystko mnie boli poce sie jak szczur wrrrrrrrrrrrrrrrr

a tak a ładna pogoda ale no coż nie pojde z nim na spacer

a słuchajcie czy wasze dzieciatka koło 3-4tyg charczały jak by miały mocny katar .. bo ja juz nie wiem czy to przez resztki wod czy co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu to jest normalne wierz mi 🙂 nawet jak lekarz trzymal Olafka na rekach na wizycie i mowil o jaki Ty silny chlopczyk jestesc bo tak sie wyginal 🙂
nie martw sie naprawde 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Monisiaczek potowka to jak wyjdzie to czerwona krostka i tak jakby pod skorka woda byla zebrana pozniej to peka i zostaje tylko krostka czerwona.
A gdzie ma Twoje Dziecuszko?


Mój jest cały w kropki 😞 😞
na policzkach ma takie czerwone teraz już strupki to chyba uczulenie na coś co zjadłam. Na czole i we włosach ma takie małe czerwone bardzo blisko siebie położone kropki jakby z wodą w środku to chyba potówki 😞 a między nóżkami też ma kropki i skóra mu schodzi tak jak po oparzeniu słonecznym 😞 i to chyba jest odparzenie 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...