Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasenn ja mam też hopla na punkcie Małej. Boję sie, że się zaksztusi lub udławi jak jej się uleję. I jak się idę rano kąpac pod prysznic to wkładam mała do leżaczka bujaczka i zabieram ją ze sobą do łazienki 🙂 Dodatkowo szum wody działa na nią kojąco i zasypia po porannym karmieniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nas właśnie odwiedziła pielęgniarka środowiskowa -oczywiście pełne zaskoczenie z mojej strony 😲spisała tylko dane wyrwała karteczki z książeczek RUM i zniknęła tak szybko jak tylko się i pojawiła ,nawet malej nie obejrzała 🤔
anula ja karmię i bebilonem i swoim mlekiem ale z butli , czemu chcesz zrezygnować z karmienia piersią nie szkoda tak szybko ? no chyba ze masz poważne powody 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się dziś szczepiłyśmy tą 5 w 1 podobna jest najbardziej czysta z wszystkich 🙂
Miałyśmy też dziś rotawirusy, za 3 tygodnie powtórka.
Rota jest dwa razy a ta 5w 1 jest 3 razy, tak że my jeszcze dwa razy i koniec 🙂
Mała waży 4 520 g super i ma 54 cm wzrostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Moja przy porodzie miała 56 cm ,ale nie wiem jak ją mierzyli choć na porodówce widziałam centymetr krawiecki 🙂 My dziś używaliśmy pampersów 2 ale wrócę do 1 bo te 2 jednak trochę za duże 🤔 . Ale ja mam pytanie - jakich smoczków używacie ?? Ja mam Tomme ,ale on nie bardzo pasuję Małej ,może bym coś zmieniła . A i dzięki od razu za info o szczepieniach bo i my mamy dylemat ,którą wziąć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nam nie wiem czy odpowiadały, nie pytałam.
Moje dziecko nie narzeka, bierze to co jej dają hihiih.
Nie próbowałam jej dawać nic innego, więc nie wiem czy jej odpowiada 🙂
Smoczki ma 4 w użytku wszystkie oczywiście TT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Marcoweczki 🙂
Cruella mam pytanko do Ciebie 🙂
pisalas kiedys o poduszce dla dzieci mozesz mi dac jakies namiary?
bo Olaf kocha spac na mojej poduszce ale spi obok mnie w lozku bo boje sie go zostawiac na poduszce w lozeczku....a z tego co pamietam to ta poduszka o ktorej pisalas byla wlasnie dla dzieciaczkow malych.
Dziekuje Ci bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek pewnie ci chodzi o poduszke klin. Ja tez ja kiedys doradzalam dziewczynom. U nas jest super poduszka sie sprawdza.

http://www.allegro.pl/listing/search.php?buy=1&sg=0&string=poduszka+klin tutaj znajdziesz poduszke dla malego 🙂

A nocka u nas ciezka dzisiaj maly nie spal 3 godziny i co chwile plakal a teraz odsypia na szczescie. Dzisiaj na szczepienie jedziemy, wezmiemy pneumokoki i zwykle szczepienie ale nie zadne skojarzone bo tam podobno jest bardzo duza ilosc rteci, nie zdrowa dla organizmu. Trudno jakos sie przemeczymy z czestszymi szczepieniami. i przy okazji zaoszczedzimy pare groszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita ja mam taką
http://www.allegro.pl/item1003289556_poduszka_dla_niemowlat_klin_40x36cm.html

ale powiem szczerze że się nie sprawdza. Jak mała spała w rożku tak, ale jak śpi sama to najzwyczajniej z niej zjeżdża i parę razy szukała jej w łóżeczku. Tak że nie wiem jak u innych ale dla wiercącego się malucha nie nadaje się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...