Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a my po długim spacerku i odwiedzinach u dziadków Maja w wózeczku spi a w domu jest problem choć widzę u niej takie zmęczenie 😞 nie mogłam sie oprzeć i kupiłam jej śliczna sukienkę jeansową i polarkowa bluzę z kapturkiem 😉i niech już będzie ciepło co będziemy sie stroić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni my teraz 9m po porodowych mamy 🙂 z kreska Ola u mni sie pytala czy chce by przychodziła
i była 2 razy
cruella to chociaz jeden pozytek z tych kaczuszek.
my za chwile na obiad nad morze jedziemy z małym 🙂
porady co do plesniawek mile widziane

a my z krystiankiem za 5 dni mamy pierwsza rocznice slubu 🙂 tylko nie wiem co mu kupic takiego małego by pamietał?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w trakcie ciąży linia negra była delikatna i tylko o pępka w dół. A po porodzie mam od mostka do blizny po cięciu, dziwne?!

Ola moim zdaniem powinnas chociażby zasygnalizowac, że położna zlekceważyła swoje obowiązki. One tak często robią i nikt tego nie kontroluje, aż do czasu jak wydarzy się jakaś tragedia. Jak to zawsze u Nas w Polsce ma miejsce. Przecież ona poświadcza nieprawdę podpisując, że u Ciebie była a nie była!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sie umówilam na 12 maja na wizyte do mojej dr 🙂 a niby szew który u mnie został to rozpuszczalny jest tylko,że niby u nas uzywaja takich co miedzy 5-7 tyg sie rozpuszczaja 😁 jakies ekstremalne 😁

teraz dzwonie o bioderka hmm zobaczymy czy mi sie też uda załatwić coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamAt kiedys były 2 wiz. poloznych + pediatra , a teraz u mnie była tylko raz 🤔muszę się najpierw dowiedzieć ile maja zakontraktowane w NFZ , bo co województwo to może byc całkiem inaczej zależny jaka umowę podpisali.
anula moja tez żarłoczna była, ale powoli sie uspokaja z ciągłym jedzeniem dzięki czemu tez mniej ulewa. po wieczornej kąpieli ok 20 dostaje butle i potem dopiero pobudka ok 1-2 w nocy , potem do 5-6 wytrzymuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola u nas jest 6 wizyt położnej + 1 wizyta pediatry. Masz rację zadzwon najpierw i upewnij się 🙂

U nas termin na bioderka to miesiąc czekania. Za poradą położnej ze szpitala zadzwoniła jak tylko mała sie urodziła i umówiłam się. W przyszłym tygodniu jedziemy na USG jamy brzusznej ciekawe jak tam ten torbiel u Zuzki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anulab nie strasz ze twoja to grubasek bo moja podobnie do twojej wazy 4900kg wazyla w czwartek a jest troszke mlodsza od twojej wiec na jedno wychodzi. 😁 moja piękna dzis caly dzien spi z przerwami pol godzinnymi co 3 godz hehe ciekawe czy w nocy bedzie spala. my idziemy na sprawdzanie bioderek 5 maja a zapisalam sie zaraz po porodzie,takie kolejki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Więc my już po chrzcie 🙂 nasza Nadia byłą najspokojniejsza w kościele - nawet nie awanturowała się a wrecz ziewała i spała cały czas 🙂
Kilka zdjęć ze chrztu:

http://pic...how/5461877811742963090

Cruella a moja jest jeszcze strasza a waży koło 4600g - ale też z tego co Was czytam i śledze to sporo z Was daje butelkę dziecią a ja musze się pochwalic że my cały czas tylko na cycku dostaje tylko herbatke na kolke lub uspakajająca od czasu do czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia nie mogę oglądać zdjęć, ubolewam ;(
Moja też jest na butli, ale widać przybiera mniej 🙂
WW ogóle napisz jak było, jakie emocje i w ogóle 🙂
Strasznie byłam ciekawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...