Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No dobra to ja uciekam suszyc wloski i ruszamy na spacerek 🙂 jest jakies 20 na plusie wiec superancko 🙂 niebo gladkie i ogromne slonce 🙂
do spisanka pozniej Mamusie i Pociechy 😘
Buziaczki od Ciotki Anitka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Nas czkawka męczy tylko jak małemu się uleje, już myślałam że to dziwne ta czkawka, ale jak wasze pociechy też ją mają to jestem spokojna 😁 Dziwnie to zabrzmiało... My w nocy pobudka o 3.15 i 6.00 , dalej całe nocki przesypiamy! Bylismy na USG bioderek i wszystko wporządku.

Anulab ja też powinnam się wybrać do gina, ale teraz to jakoś tak ciężko... a w ciąży co tydzień można było chodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże co za pogoda piżdzi jak na uralu zimno słońce teraz wyszło na chwilke ciekawe na ile...

ale my i tak już po spacerze bo na 9 szlismy do ośrodka i zgadnijcie ile waży mój robaczek 😁

4550G a ze szpitala jak wychodzilismy boło 3370G

Tylko czemu musimy brac ,az 3 krople D3 ?? nie powinno byc jednej??

pozatym jak czytam o waszych dobrych nockach że dziecko sie budzi co godzine To was podziwiam
moj mały obudził sie o 24 i do 2 nie spał potem wstał po 4 i o 6 bo glodomor jest z niego 🙂 i ja dzis ledwo co chodze.. oczy mi sie kleja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek dzięki , zaraz pewnie zniknie.
Anitek Ty dostałaś okres ale nie karmisz piersią 🙂
Olu jesteś pierwszą kobietą którą rozpoznaje okres po smaku na wątróbkę hihihiihih, zazdroszczę pomysłowości 🙂
A i zadziwiasz mnie z tym tamponem, kurde Ty pielęgniarka jesteś 🙂
a ja się pochwalę kupiłam wózek spacerówkę
http://www.allegro.pl/item993231802_spacerowka_infinity_4_nowosc_od_supersprzedawcy.html

zielony, bo czerwony mamy już 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze zapomniałam się pochwalić że od przyszłego tygodnia idę na Fitness, mój mąż wczoraj zaproponował mi abym po kąpieli sobie chodziła, ależ ja mam wspaniałego męża 🙂
A i zaczęła mi w końcu waga spadać, powolutku ale zawsze coś za ostatni tydzień 1 kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to masz wspaniałego naprawde męza 🙂

moj to nawet o tym by nie pomyślał hehe ale ostatnio cos mi wyskakuje z tekstami " chodz się poprzytulac jak Tatus z mamusia" i jak już zaczyna sie kleić mały zaczyna płakać 🙂 i wstaje oburzony do niego i o zamiast uspić to zaczepia kila i wogole a Tymek gryzie go w nos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella masz 3 oklaski dla Twojego męża za Fitness 😁
Ja długo smarowałam Filipka sudocremem ale już ma takie jaśniejsze miejsce od tego:p i chwilowo przeszłam na zwykłą mąkę ziemniaczaną i jest lepiej niż z tym sudocremem łatwo idzie wszystko obtoczyć w mące i potem łatwiej się to wyciera i jest sucho ale dla dziewczynek mąka zupełnie się nie nadaje :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Mam pytanko można farbować włosy karmiąc piersią?

A i chciałam się pochwalić że zaczęliśmy z Mężem nadrabiać zaległości z czasów ciąży 😜 Powiem Wam że nie wiem czemu ale seks jest jeszcze bardziej przyjemny niż przed ciążą, jakoś tak jeszcze bliżej jesteśmy z Mężem, o ile się da bliżej 😜 No a tak się bałam, nic a nic mnie nie bolało, uwierało czy coś tam 😜 I od razu humor się poprawił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra a ja sie przyznam wczoraj mnie mąż rozdziewiczył po ciążowo 😜 .. no niestety my za duże napaleńcy jesteśmy 🙃 i 🙂 poczatek stres i wogole no i bolało troche nie ukrywam .. ale jak juz się wszystko ładnie rozluzniło... no masakra takiego orgazmu nie miałam niegdy 🤪 i to po chwiluni cos cudownego... ale ze mnie bezwstydnisia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie co myślicie o tym pyle z wulkanu ? jeszcze chyba nie opada ale straszą aby nie wychodzić z domów 😞


Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) jest zdania, że Europejczycy powinni "starać się pozostawać w domach", jeśli pył wulkaniczny znad Islandii zacznie opadać na ziemię.

Rzecznik WHO David Epstein przyznał, że organizacja nie wie, jakie są konkretne zagrożenia zdrowotne, powodowane przez chmurę pyłu wulkanicznego.

Podkreślił jednak, że mikroskopowej wielkości drobiny popiołu są "potencjalnie niebezpieczne", jeśli zaczną osiadać, ponieważ mogą powodować u ludzi problemy z układem oddechowym. Grupą zwiększonego ryzyka są cierpiący na astmę i inne choroby układu oddechowego. Epstein zapewnił, że WHO uważnie monitoruje sytuację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasenn nie narzekaj, u nas od tygodnia szaleństwo remontują drogi po których potencjalnie może jechać Obama, jutro i w niedziele zamknięte sklepy, jutro część w niedzielę wszystkie.
W niedzielę również mamy nie mieć telefonów internetu i jeszcze nie wiem jak z telewizją, jakiś cyrk normalnie.
Na szczęście niebiosa się sprzeciwiły i wysadziły wulkan, to znak z niebios hehehehe.
Choć Jarkowi nawet to nie przeszkadza nie ważne z kim ważne żeby na Wawelu heheheh.
Tak że nie narzekaj.
Tak że Kraków ogarnęła panika, zamieszanie i WIELKIE KORKI!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...