Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
JAK MIAŁAM TE 3 TYG JAK TRAFIŁAM DO SZPITALA TO WYNIK TEGO ZE MALO JADŁA MALO SIUSIAŁA WIEC MOCZ SIE ZAGĘSZCZAŁ I POWSTAŁY W NIM BAKTERIE , ALE MIALA TEZ ROBIONE USG I WYSZŁA MAŁA NIEPRAWIDŁOWOŚĆ MIEDNICZKI NERKOWEJ DLATEGO TERAZ MAMY KONTROLNE USG CZY NIE MA WADY POLEGAJĄCEJ NAI REFLUKSIE MOCZU 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha ,moja je dosyc duzo i przybiera duzo,ja podejrzewam ze przez to ze jak i po siku jak i wtedy kiedy narobi to czyszcze jej pupe chusteczkami,niby dokladnie od gory do dolu tak jak dziewczynki sie wyciera ale pielegniarki mi powiedzialy ze jak dziecko narobi to trzeba myc pupe mydlem i woda ,zadnymi chusteczkami,bo wtedy do zakazen dochodzi,a na necie tego nie piszą.a wy jak robicie tez chusteczkami czy myjecie??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ale mam ciśnienie. Kurwa mać słyszałyście o pomyśle pochówku pary na WAwelu?? Matko to jakiś kretynizm, ależ trzeba mieć tupet żeby tego zażądać. Rozumie smutek rodziny ale bez przegięć. Mam takiego nerwa że aż mnie zatyka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja piernicze nie dość że nic innego nie można obejrzeć to jeszcze taki skandal. Ośmieszamy się nawet w takich sytuacjach.
Jaruzelski też był prezydentem czy dla niego , Kwaśniewskiego i Wałęsy też znajdzie się tam miejsce??
Miejsce pochówku Królów Polski!!!!!!
A niedawno nawet nie dostał nagrody Honorowego obywatela Krakowa a leżeć będzie na Wawelu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale mam ciśnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella spokojnie oni teraz tak mówią a nie wiadomo co rodzina powie .. ja myślałam ze maks na pwąskach a ta reszta to co teraz?? ehh ja na szczeście mało co ogladam bo kiedy ??

wstałam z małym , to za raz nas napadła położna 🙂
potem na spacer do 14.30 danie mu jeść położyć spać...
i zasnął pół godz temu przed kąpielą ale nie mam sumienia go budzić hee 🙂
zrobiłam ciasto pyychaaa.. położna powiedziała że jak chce to moge babek jeść do opentania i wszystkie ciacha nie posiadające kremów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u mnie też była dziś położna ,rozjechała mi cały dzień,miała być koło południa a przyszła po 16,00 ,z niczym się nie wyrobiłam , teraz jestem już lekko zmęczona i mi się nie chce 😞 z tego też tytułu Mała ma też cały dzień rozjechany, spała mało,była marudna ,zasnęła przed chwilą i ciekawe ile będzie spać.
Kamis - a skąd w ogóle wyszło,że masz zrobić badanie na posiew?? coś Małej dolegało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magdulka; to zakazenie moczu jest bezobjawowe,Nadia nie ma zadnych dolegliwosci,ani goraczki,apetyt tez ma dobry,wszystko na oko w porzadku a jednak nie.i gdyby w szpitalu(jak byla na zoltaczke)jej nie zrobili tez posiewu to do teraz bym nie wiedziala ze ma bakterie w moczu,i by nie byla leczona ,a nie leczenie tego w przyszlosci moze doprowadzic do powaznych powikłan.wczoraj znowu mielismy gosci i nadia znowu dostala ciuszki ,taką sukieneczke balową,kamizelke pikowaną i bodziaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monisiaczku najbezpieczniej podać dziecku troszkę oliwki to jedzenia, będzie mieć poślizg.
Natomiast możesz jeszcze czopek glicerynowy dla dzieci. Jeśli jest na butli to dopajaj, najlepiej zwykłą wodą. Na początek jeśli ma zaparcie możesz podać słabiutki rumianek a potem regularnie wodę. Jeśli na piersi to pozostaje ci oliwka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisiaczek ja mojemu daje kropelki ESPUTICON sa bardzo dobre i herbatke z kopru wloskiego, ona popudza perystaltyke jelit i ulatwia trawienie, mozna tez espumisan on ma takie samo zastosowanie.

My dzisiaj malo spalismy. Maz polozyl malego o 21.50, pospal do 22.35 i juz sie zaczelo ,marudzenie i placz i wierzganie raczkami i nozkami, zasnal dopiero o 4.20 nad ranem 😞 bylam taka wykonczona ze nawet nie obudzilam sie jak Piotrek o 5.00 wychodzil do pracy i dawal mi buziaka.

Oliwierek wlasnie sie buja w nosidelku ale jakos nie chce zasnac 😞 oczy jak 5 zl i wpatrzony we mnie jak w obrazek. Smorunek moj maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Monisiaczku najbezpieczniej podać dziecku troszkę oliwki to jedzenia, będzie mieć poślizg.
Natomiast możesz jeszcze czopek glicerynowy dla dzieci. Jeśli jest na butli to dopajaj, najlepiej zwykłą wodą. Na początek jeśli ma zaparcie możesz podać słabiutki rumianek a potem regularnie wodę. Jeśli na piersi to pozostaje ci oliwka 🙂


to ma być zwykła oliwa z oliwek ??
jest tylko piersią karmiony :/ koper włoski nie pomaga :/ a męczy się od wczoraj 😞
wiem, że to przez moją dietę i tak strasznie mi go szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...