Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cruella Amelia sama domaga sie jedzenia co 4 godz? czy ty po prostu pilnujesz tych godzin i nie dajesz jej wcześniej, tez bym chciała aby Majka wpadła w taki regularny tryb karmienia , właśnie ja karmie i za bardzo nie chce zjadła moze 40ml.po 3,5 godz. przerwie, a za godzinę będzie pewno wielki ryk 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamuśki 🙂

Dzis pierwszy raz od porodu się wyspałam!!!!!

Moja kochana córeczka obudziła się w nocy tylko o 3.00 i rano o 6.00. Teraz znowu śpi 🙂 Może to zasługa zmiany mojej diety, bo wyeliminowałam prawie całkowicie nabiał. Miejmy nadzieję, że to nie cisza przed burzą 🙂
Miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze to moja jest lekko" rozregulowana" jeszcze przez ten szpital chyba bo je więcej niz Amelia , wiem że powinna jeść 6-7 razy po 120ml.na dobę ale nam sie to nie udaje 😞straszny żarłok z niej ale tez i ulewa wiec za chwilę chce nadrobić straty . Sama nie wiem co robić , nie chce aby płakała bo jest głodna, ani ją przekarmiać, ale chyba takie dziecko je ile mu potrzebo co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dawałam jej glukozę i herbatkę ale jej nie smakują chyba , będę ją męczyć może nam się uda-dzięki za radę , ale tak mi jej żal jak płacze i pakuje rączki do buźki , a moj mąz to by jej bez przerwy pakował butle z mlekiem aż jestem zla , a przecież ją dostawiam tez do piersi i cos tam pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola powiem Ci szczerze, że myślę już nawet o rezygnacji z karmienia piersią 😞 Wstyd mi i strasznie smutno, ale co to moje karmienie daje? Mała i tak się nie najada a sutki ostatnio tak mnie bolą, że jak tylko Martynka robi się głodna to ja już przeżywam, że znów będę cierpieć... A ona ze mną, bidulka...
Moni moja Mała zawsze śpi na spacerach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj Mały dzis był zly na mame bo jak szliśmy po schodach na duł gar sie w niebo głosy gdzie ja go zabieram z jego domku gdzie ciagle dziś leciały kołysanki a jak włożyłam do wózka to juz spał jak zabity 🙂 i potem po prawie 3 godz spaceru jak zamykałam kłódke od wózka musiał oznajmic sąsiadą ,że juz wrocił i znowu rozdarł sie 🙂 ehhh zły na mame,że zabrała z dworu 🙂
teraz zjadł i zasnoł teraz ja szybko musze ogarnąć dom bo niedawno sie dowiedziałam ,że dziś piatek 🙂

ooo no to już po spaniu własnie zaczyna ojj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie
ale ten czas szybko leci już ponad 3 tygodnie mój mały jest po drugiej stronie brzucha 🙂
staram się karmić tylko piersią sutki dalej mnie bolą ale przetrzymałam nawał pokarmu więc myślę że z bólem też damy sobie radę a kiedyś musi przestać boleć 🙂
pogoda na spanie ale na spacer iść trzeba 🙂
z mojego małego zrobiła się taka przylepa że chce spać tylko na rękach jak poczuje pod sobą miękki równy materac to od razu się budzi i płacze :/ podobno w tym wieku tak to z dziećmi jest po9 miesiącach w brzuchu dalej chcą czuć mamę 🙂
przesyłam aktualne zdjęcie mojego Filipka 🙂 nie wiem czy mi się uda bo brzuszek się dziwny zrobił:/
staram się tu regularnie zaglądać ale mały mało śpi w dzień :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula ja też miałam takie myśli. Mnie pomogła maśc Maltan i Bepanthen. Przez ponad tydzien karmiłam małą przez nakładki silikonowe i czekłam aż mi się sutki wygoją. Lewy do tej pory mnie boli i musza karmi przez nakłdkę, natomist prawy się wyleczył. Dobry sposobem jest również smarowanie własnym mlekiem i wietrzenie to naprawde pomaga. Bądź dzielna trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po spacerku , raz cieplo a nawet upalnie raz wieje i jak tu ubrać maluszka aby mu bylo dobrze? kupiłam cieńszą czapeczkę , do tej pory zakładam jej jeszcze 2 czapeczki sama niewiem jak to dziecko ubrać 😲

Anula rozumiem twoje obawy ja przystawiam Majke do piersi ale tez odciągam i jej daje to w butli , nie jest tego wiele jakieś 300-400ml. dziennie, ale szkoda mi jest tego nie dawać jak jeszcze mam 🙂pokarm.przy samej butli pewno bym z małą wpadła w porządny tryb karmienia jak Cruella z Amelką , atak to widzisz co sie dzieje........ 😞 mnie tez bolą brodawki ale zaciskam zeby przy pierwszych jej ciągnięciach i odciąganiu a potem juz luzik.Najgorsze jest to jej ulewanie , mleko to specjalne moze i dziala ale za to kupki są luźniejsze bardziej i nie wiem co robić -wrocicć do poprzedniego czy dawać dalej to ? 😞 😠nawet nachodzą mnie myśli ze jestem do d.... mamą bo nie wiem co robić z własnym dzieckiem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...