Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

Ola Twoja traciła na wadze bo była chora, magdulka większość moich koleżanek nie wybudza, ja nie muszę bo sama się budzi hihihi.
Natomiast moja mała śpi w rożku, lubi tak bo mam ciasno i cieplutko jak w brzuszku.
Ubieram ją body i pajacyk a temp mam w domu ok 20 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Moja Nadia to w dzien juz prawie wogole nie chce sapac 😞 spi tylko na spacerze czyli w godzinach od 12/13 - 15/16 zalezy jak wyjde.
Ale przynajmniej w nocy budzi mi sie juz tylko 2 razy kolo 1 i o 4/5 🙂
Wieczorami juz zasypia coraz lepoiej mamy staly rytual kapiel po 19 i cycek i zasypia sama w lozeczku - chociaz czasami nie jest tak fajnie i tzreba ja na sile lulac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuski!!

Tak jak przewidywalam urodzilam w kwietniu 🙂
Moje szczescie urodzilo sie przez cesarskie ciecie 5 kwietnia o 11.30 Tymek wazyl 4440g i mierzyl 63cm 🙂 Od piatku jestesmy w domku. Mama i dzidzia czuja sie dobrze tylko problem mamy z jedzonkiem bo ja mam za malo pokarmu dla takiego brzdaca...i nie wiem co robic...dokarmiam go mieszanka ale mimo wszystko staram sie odciagac zeby bardziej pobudzac cycuszki... Jakies porady apropo mojego problemu?
Pozdrawiam wszystkie z Was i gratuluje pozostalym mamusiom ktore rozwiazaly sie jak ja bylam w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! właśnie przeczytałam Twojego posta caarolajna. Ja jak urodziłam nie miałam w ogóle pokarmu, a teraz karmię tylko piersią. Sukces polegał na tym ze za kazdym razem jak maluch był głodny to pierwsze cycał po kolei każdą pierś po co najmniej pół godziny a potem dostawał butle ze sztucznym jedzonkiem i tak to trwało od poniedziałku,a od czwartku karmiłam go już tylko piersią. Więc życzę powodzenia a na pewno Ci się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, my wczoraj caly dzien gosci,nadia znowu tyle prezentow nazbierala.a w nocy jak zasnela o 22.30 to o 3 pobudka i potem o 6 i 8.30 wiec jestem wyspana.carollajna musisz byc wytrwala,ja tez mialam problemy na poczatku mialam malo pokarmu,poranione sutki i bol przy tym nie do wytrzymania ale wszystko przetrzymalam i teraz jest super i pokarmu mam pod dostatkiem.jak mialam malo pokarmu to wlasnie karmilam piersia i potem dawalam butle ale miedzy karmieniami odciagalam sobie laktatorem i to pobudzilo laktacje i stopniowo odstawilam butle,a no i gratulacje duzego dzidziusia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carolajnna gratuluje sporego bobasa.

Ja tez mam problem, a mianowicie z lewej piersi praktycznie zaniknal mi pokarm 😞 maly go nie chcial ciagnac bo sutek byl strasznie plaski 😞 laktator uzywalam tylko raz bo jakis dziwny, dojze strasznie wolno odciagal to jeszcze wiecej powietrza zbieral niz mleka. A to byl reczny, wiec sama sobie spuszczam gdy czuje ze mam pelno,ale jak z lewej prubuje i sciskam i ciagne to raptem z 3 krople na sile poleca. Wiec tez dokarmiam Bebilonem bo maly sie nie najada.

A dzisiaj pierwsza noc przespal sam w lozeczku 🙂 budzil sie tylko co 1,5-2,5 godz. na cyca i odkladalam go do lozeczka bo przy cycu juz zasypial, wlaczalam cicho karuzele i spal. No i zaczelam karmic na siedzaco, bo dotychczas na lezaco dla wygody, ale teraz szybciej sie najada w ok. 10 min. i zasypia.

maly wlasnie zasnal to ja idesie ogarnac i bedziemy mykac na spacerek bo pogoda super 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedziałkowo 🙂
Moja mała wstała dziś o 5 rano,potem zasnęła o 7,oo i spała 3 godzinki i teraz też śpi ale mamusia nie ,ale nic jakoś damy radę, najważniejsze że Maluszek odsypia 🙂
Miłego dzionka 🙂
Caarolajna - gratulacje sporego chłopczyka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Powiedzcie mi czy Wasze maluchy tez sa takie aktywne w ciągu dnia? Moja mała wykazuje aktywnośc po 4 godziny dziennie dwa razy dziennie. 10-14.00 i 16.00-19.00. Ja to myślałam, że takie maluchy to tylko śpią i jedzą 🙂 Najgorsze jest to, że podczas takiej aktywności ona jest marudna i niespokojna. Czsami potrafi tylko płakac i co tu robic. Wiem, że jest najedzona ma suchą pieluszkę i co dalej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olamat ja mam tak samo. tez myslalam ze tylko jedza i spia, atu prosze budzi sie rano, nakarmie go, przewine i ryczy kilka godzin dopoki go na spacer nie wezme. Potem wracam i dalej placze. I zauwazylam ze na dluzej zasyia poznym popoludniem ok 15-16 godz. wlasnie przed chwila udalo mi sie go uspac bujajac w nosidelku a tak od rana plakal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni28 ja daje malemu HIPP herbatka z kopru wloskiego, ma delikadny w mire slodkawy smak i od razu malemu zasmakowala. Robie mu ok 2 razy dziennie. To zalezy ile wypija. Tam nie jest napisane ile razy dawac tylko jak ja robic. wiec mysle ze nie powinno byc zadnych przeciwskazan do czestrzego podawania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...