Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witamy po nocce -Maja marudziła chyba po szczepieniu, była płaczliwa sama nie wiedziała co chce 😞 nawet apetytu nie miała za bardzo,jak zasneła po karmieniu ok 2 to juz lepiej i spała do 6 🙂 teraz tez już nie śpi 😉 a wczorajsza waga Mai to 3900g 🙂 teraz następna wizyta 26 maja kolejne szczepienie .jeszcze to usg i posiew zrobię, ale na konsultacje mam już podejść bez małej i zobaczymy czy dalej bedzie na furaginie czy juz nie ? oby bakterii nie było -bede sie bała zanim odbiorę wyniki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂

U nas nocka spokojna, Mały budził się o 1, 3:30, 7, ładnie zjadał i szedł spać z powrotem 🙂 Nawet nie musiałam bardzo męczyć się z usypianiem go:P

Pogoda do du... u nas, na spacer na pewno nie pójdziemy. Szkoda bo Nikoś jest taki spokojny po spacerach 🙂 No i mnie też się przydają spacerki:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola ja byłam na spacerze 🙂 teraz jest niby ładniej niz o 13 ale mały cos nie spokojny 😞
wogole odciagnełam pokarm jak mały spał bo myslałam ze mi cycki pekna 🙂 zjadł 130ml troche mu sie ulało a teraz wisi na piersi 😁 ja sie nie dziwie ze mu wałki rosna 🙂 i ciagle sa wielkie kupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie i Dzieciątka 🙂
Moja Mała znów cały dzień śpi, super, tylko zaś w nocy będzie szaleństwo, ja sie zaraz chyba kimnę z nią i zacznę zbierać siły na nockę 🙂
Powiedzcie mi od kiedy zaczęłyście werandować dzieciaczki i wychodzić na spacerek?
U nas też pogoda do bani, kurcze miała być wiosna a ty co, tyle że cieplej i bez śniegu a tak to pogoda pod psem 😞 .Niech w końcu pokaże się słoneczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby od 0 ale huśtawka fischer price nie nadawałą się, musiałam jej podkładać pieluszkę natomiast mam leżaczek też fischer price i jest boski i można naprawdę od 0 do nawet 3 lat 🙂 polecam
Ja mam taki
http://www.allegro.pl/item985986867_5000_sprzedanych_lezaczek_fisher_price_l0539_bon.html
ale są tańsze 🙂 ja płaciłam 164 zł, natomiast na stronie którą wklejała kiedyś Ola kosztował 299 zł to chyba się opłaca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab no nie wiem 😞 bo ja dzis zaczynam dopiero.. ale coś nie wiem mleko mi znowu zwiało nie wiem od czego to jest uzależnione bo raz mam pełne bolace a raz prawie nic..
ale karmie hmmm około 7-8 razy no ale dziś miał jakiś dziwny dzień i był ciagle głodny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki

U nas 3 z rzedu koszmarna nocka 😞 maly znowu nie spal przez prawie 5 godzin. Ja juz nie wyrabiam, nie mam sily, jestem wykonczona, nawet nie mam kiedy sie polozyc bo ciagle jakies obowiazki. Teraz sobie zasnal w nosidelku bo go bujam,ale mam tyle roboty ze nie ma mowy o spaniu, bo dzisiaj nas moja rodzinka odwiedzi po poludniu, to chata musi byc wylizana.

Kasenn ja tez mam tak ze czasem mam twarda piers jak skala i bolaca i samo nawet leci jak jest pelna a przewaznie jest miekka i wydale sie lekka jakby pusta byla. Nie wiemod czego to jest, i wlasnie gdy taka jest to mam wrazenie ze Oliwierek sie nie najada bo wykreca glowka na wszystkie boki i szarpie sutka jakby chcial zeby wiecej lecialo. Kurde martwie sie ze strace za szybko pokarm. Chyba musze sobie zainwestowac w laktator elektryczny, jakis nie za drogi, zeby tylko bylo lepiej.

Biore sie za sprzatanie, moze zajrze do was pozniej. Zycze slonecznego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item983611812_lezaczek_las_tropikalny_fisher_price.html my mamy taki leżaczek i maja LUBI W NIM POLEŻEĆ ALE NIE ZA DŁUGO 😉 U NAS NOCKA OK . 2 BUDZENIA I SZYBKIE ZASYPIANIE PO.
ANULKA ILE MARTYNKA PRZYBRAŁA I W JAKIM CZASIE , ZE JEST ŹLE ? MAJA W CIĄGU 8 TYG. SWOJEGO ZYCIA DOBRAŁA 1200G.I TERAZ JUZ LEKKO PRZYSTOPOWAŁA Z TYM CIĄGŁYM JEDZENIEM JEMY CO 3,5-4,5 GODZ.I CZASEM CYCEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moja przy wypisie ze szpitala miala 3300 a po 6 tyg(dzis ją wazyli) 4880kg czyli przybrala 1580kg i nic lekarka nie mowila ze za duzo.nie wyslali nas do szpitala z ta bakteria moczu(ola moja miala tą bakterie co twoja)tylko ze jako ma jutro 6 tyg przepisala jej bactrim w syropie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis pięknie Ci przybiera 🙂
Mojej koleżanki maluch też miał bakterie ale też jej nie zostawili 🙂
a drugą zostawili, tak że to chyba od lekarza zależy bo oba to maluszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...