Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry

u nas nocka troche spokojniejsza niz ostatnio. maly budzil sie co 40 min-1 godz na jedzenie ale od razu zasypial teraz tez sobie zasypia po sniadanku.

Jest 6.30 rano a pogoda juz jest super, piekne blekitne niebo i sloneczko swieci, napewno na spacerek pojdziemy dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola narazie nic nie mowili o usg ale ze beda ja obserwowac na wizytach i pewnie jak po tym lekarstwie jej nie przejdzie albo sie jej to powtorzy to kaza zrobic. moja wlasnie lezy z woreczkem na mocz przylepionym bo na zwyczajne pobranie mozna woreczek i juz jedna proba nieudana bo troche narobila i dostalo sie tam kupki,probuje drugi raz. dzis ze spaniem super tzn jak zasnela o 22.30 to obudzila sie o 4.40 tzn dalej by spala tylko ją obudzilam bo 6 godz? a przy lekarstwie musi jesc. i moze po tym lekarstwie tak dlugo spala,a moze sobie juz wydluza?potem zasnela o 5 i o 8 pobudka takze mimo pochmurnej pogody jestem wyspana,teraz znowu zasnela;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i widzę, że ktoś tu już nie śpi od rana 😉 nam się udało zlapać mocz i szybo przed 8 bieglam do laboratorium , małą zostawilam z Elizą 🙂
cruella też mnie to dziwi ale od wtorku mam okres 😲ale przypominam sobie ze z Eliza po urodzeniu tez tak miałam po 2 mc. tylko ją w ogóle nie karmiłam piersią jedynie odciągałam a teraz tak i dostawiam do piersi -ale czy to robi jakąś różnice?
u nas pogoda cudowna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aśka podziwiam co 40 min to bym padla chyba. moja ostatnio wogole w dzien zrobila sie taka spokojna,grzeczna,poprostu juz ją nie meczą bole brzuszka,samo jej przeszlo,bo diety zadnej nie mam i nie mialam.w gosciach jak jestesmy to wszyscy mowią co to za spokojne dziecko mam,bo potrafi sobie lezec i lezec bez placzu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie jak sie czujecie??? 🙂
Anulab tez sobie o tym mysle czasem 🙂 te usg wszystkie i wogole pierwsze co sie robilo po wizycie na brzuszek sie wskakiwalo hehe 😉

Kamis a Ty masz Synka??? ja myslalam ze Coreczke 🤔 chyba ze suwaczek masz inny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamis lap oklaska za Synka 🙂 eeee kazdemu sie pomylic moze 😉

Ola Olafik wlasnie kima sobie w kolysce 🙂 tez sie czaje aby umyc glowe ale tak mi sie nie chce 😞 jakas padnieta jestem...weekend wiec Mezus sie zajmie Malym a ja sie w koncu wyspie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek ty masz dobrze, a mój mężuś jutro do pracy na kilka godzin musi jechać 😞 i znowu same dziewczynki w domku zostaniemy, ale mimo wszystko jedno nocne karmienie mu sprzedam tej nocy 😜 no i Majka znowu mi zasypia na reku 🙂 przez to jej obudzenie siedze z maseczka na twarzy chyba juz godzine chyba mi skora nie odpanie ? 😁 😁 😁 😁
fotki Alicji możesz zobaczyć na nk. jest cudna 🙂p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my też już wstałyśmy 🙂
u nas nocka w miarę, mała obudziła się o 00.30 i o 4.30 herbatka a o 6.30 jedzonko tak że dziś gorzej 🙂
Olu no jesteś jakimś wyjątkiem, ale może to nie okres tylko jeszcze się oczyszczasz tak jak Anitek, ona też długo się oczyszczała a i do teraz ma jakieś cuda 🙂

Kamis gratuluje synka, ode me też łap oklaska hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olu nie mam NK 😞
Olamat Olafik mial to samo na poczatku...karmienie zasypianie na rekach i za chwile czkawka i to czasem po 20min...ale wiecie co??? na czkawke pomaga jak sie zarzuci kocyk na plecki i pomasuje 🙂 zrobi sie cieplej i czkawka mija o wiele szybciej 🙂 sprawdzilam 🙂
Olafik teraz ma raz na dzien 🙂 wiec glowka do gory jeszcze troszke i przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola Olafkowi obcinam paznokcie 2razy w tygodniu u raczek!!! u nozek jeszcze nie obcinalam a Olafik juz ma ponad 2miechy!!!wogole nie rosna hehe 😉
ale u raczek to jakas masakra 😜
co do okresu to ja dostalam po 7tyg od porodu i nie da sie tego pomylic z oczyszczaniem!!!szok taki mocny byl!!!po okresie znow plamilam i zakonczylam plamienie po 8tyg i 1dniu no i pozniej 2razy po sexie mialam plamienie. Bylam u ginka w srode i wszystko jest ok...aby mam "dzikie mieso" w srodku w psitcce na bliznie...ale mowi ze tego sie nie rusza ani nic i to samo odpadnie 🙂 i zalecil sex bo to pomaga hehe 😉 ale dodal ze mam uwazac bo na usg bylo widac dojrzewajace jajeczko w jajniku 😁
no i przepisal mi yasmin tabletki jestem ciekawa jak sie bede po nich czuc???!!! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sposób na czkawkę wypróbujemy 🙂cruella nie wiem czy jestem wyjątkiem 😁 , ale to jest raczej okres bo kolor czerwony -zobaczymy ile potrwa? i juz po takiej przerwie od czyszczenia.jak dostane za mc to sie utwierdzę w moich przypuszczeniach. 😉 Maje usypiam po raz kolejny to znowu sąsiad wierci cos w ścianie zwariować można 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja tez tak mialam plamienie najpierw brazowe pozniej juz prawie nie bylo i za chwile 2-3dni czerwone i znow brazowe a jak dostalam okres to doslownie w wc bylam co 30min bo tak mocny byl...i podobno tak wyglada pierwszy okres bardzo mocny i moze byc tez bolesny mnie akurat za mocno nie bolalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...