Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola a jakie albumy w końcu kupiłaś??
Ja nie mam pomysłu żadnego, chciałam zrobić zdjęcie i kupić ramki ładne i zdjęcie dać z napisem, np na drugiej stronie wydrukowany wiersz oraz podziękowania dla nich z datą oczywiście 🙂

Ania dobrze że wiesz, przynajmniej jesteście przygotowania a najważniejsze że Wam nic nie grozi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niemowlę może jeść jogurt.

Prawda. Jogurt można podać w jedenastym miesiącu. Wcześniej malec może skosztować jedynie przecierów owocowych z niewielkim dodatkiem naturalnego jogurtu. Ostatnio pojawiły się w sklepach także tzw. jogurciki, które można podawać już od szóstego miesiąca. Nie są to jednak jogurty w pełnym tego słowa znaczeniu, tylko desery o smaku jogurtu, zrobione z pasteryzowanego mleka i nie zawierające żywych kultur bakterii. Od jedenastego miesiąca niemowlę może jeść jogurty lub kefir, początkowo w niewielkich porcjach 1-2 razy w tygodniu. Najlepiej naturalne bez dodatku cukru i konserwantów. Jeśli maluchowi nie odpowiada ich ostry smak, można złagodzić go, dodając do jogurtu kawałki miękkich słodkich owoców lub przecier owocowy. Jogurtów ani kefirów nie należy podawać dzieciom uczulonym na białko mleka krowiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle wkleiłam bo była dziś rozmowa a znalazłam artykuł, patrzyłam na rozszerzanie diety maluchowi bo moja albo jutro albo w piątek dostanie pół łyżeczki marchewki 🙂

Tak tak ściągnęłam dziękuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella Ty to zawsze znajdziesz dobry tematyczny poscik - jak tez rano napisałam Asi że chyba za wczesnie na takie jedzonko - ale nikt nic wiecej nie spomentował wiec sie zaczełam zastanawiac czy mam racje - ale Ty jak zwykle potwierdziłas moje obawy hihi 🙂

Jutro czeka nas szczepienie i sie zapytam co moge małej podawac dodatkowego do jedzenia oprocz cycka 🙂

Cruella chcesz juz teraz cos wprowadzic Twoja mała jest mlodsza od mojej wiec moze ja juz tez moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montusia strasznie objechałyśmy wszystkie Asie 🙂
Adrianowi wprowadzałam wcześniej i żyje hihiih , ale zacznę nie od 2-4 łyżeczek tylko jedną albo pół i to samej marchewki tak godzinę po posiłku, tak się powinno, przynajmniej ja wiem że tak trzeba a potem odczekam dwa dni na reakcję.
To jest kwestia dwóch trzech tygodni więc myślę że spróbować można, ale tylko spróbować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...