Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikusia ja to chyba nieswiadomie przekraciłam sie na te plecy bo mnie biodra bola bo wiem ze spanie na plecach nie jest dobre w ciązy
Ja chyba wole nie wiedziec kiedy wyląduje na porodówce lepiej niech mnie weznie z zaskoczenia 😉 moze mniej sie bede stresowac przez to .przynajmniej taka mam nadzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

wielkaB napisał(a):
ja mam pomysła
zbieramy sie o 18 wszystkie w centrum polski i idziemy zaszlec potanczyć

http://pikaso08.wrzuta.pl/audio/6aZwhjsPF1N/kalimero_-_sexi_mama

już widze miny wszystkich ludzi jak gromada ciezarowek atakuje lokal 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


😁 😁 😁 Ci goście tam by padli z wrażenie 😁 😁 😁
Anabel na jedno planowana cesarka to jest stres, bo znasz datę ale się boisz. Na drugie boję się też niespodzianki, lubię sobie planować. No i muszę starszemu zapewnić opiekę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka zdrówka życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziewczyny my o 18 mamy wypad na jakiś plac dla dzieci więc raczej nie potańcze z Wami 😉

Ja czuję sie dziś jakby walec mnie przejechał. Jakiś koszmarek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka no szkoda ze cie nie bedzie no wez moze ci sie uda co załatwic bez ciebie to nie to
kochan tak samo sie czuje
ula odpoczywaj wiem ze ciezko lezec bo mam to samo

no my wrescie wybraliśmy fure dla naszego synka o to i ona teraz musimy tylko zamowić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂Mra widze ze jestes z Poznania , powiedz mi wybraliście juz z mężem wózek ?gdzie będziecie rodzic???ja się zastanawiam między polną a św. rodziną ..co do wózka to u nas się posypało mam zakaz chodzenia od jakiegos czasu i sama nie wiem kiedy my wybierzeby i gdzie sie w tym celu udamy masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia a ja poszłabym potańczyć,ale z tym poczekam chyba do kwietnia bo mamy już zaproszenie na wesele 🙃 🙃
Skoreczka źle spałaś,że czujesz się przejechana przez walca???
Wielkab no to zaszalejesz i zrobisz furorę u ciebie w miasteczku takim wypaśnym wózkiem 🙂 🙂
Dziewczyny a wiecie,że dzisiaj jeszcze mam być w,, tesco Noc Zabawki'' dla zainteresowanych kupnem zabawek pod choinkę w godzinach po 19ej ,aż do zamknięcia zabawki przecenione o 50% ja się wybiore i kupie coś dla chrześniaków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jak kruszyna wybrałam go moim M i rodzicami bo kupujemy go na pół ale nie dlatego musi być wygodny dla mnie jaki dla mojej mamy czyli lekki a po drugie mi sie podoba bo jest kosmiczny a ja lubie inne rzeczy
na wesele tez bym poszla ostanio byłam w srpniu jeszcze plyty nie ogladalam musze zerknac
kurcze biore sie za robote dlaej sprztam tylko nie mam plynu do okien nei mam jak sobie ławy umyc a jest cala ze szkla musze czekac na M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna spałam tak sobie przez ból ręki, cała kość mnie rwała, tak jakby ból reumatyczny. A teraz taka nie przytomna chodzę , chyba kawkę wypije jakąś. Ciocia poszła na spacer z moim synkiem więc coś porobię, napije sie tej kawci i może dojdę do siebie.
WielkaB może innym razem potańczymy 🙂 Ojjj przydałby się taki wypad na imprezkę, tylko może bez brzuszków hihi Tym bardziej ze nasze Gwiazdy też muszą sie oszczędzac bo te szyjki coś ostatnio maleją w oczach 🤢
A ten wózeczek co wybrałaś jest super 🤪

A wczoraj miałam szafe otwartą i moja mama akurat przyszła i spojrzała i pyta się co to za wałówka w reklamówce naszykowana a ja mówię ze to do szpitala dla dzidzi. Stwierdziłam ze ciężko mi się spakować. Mój mąż stwierdził ze się przeprowadzam pakując tyle rzeczy a mama ze znów mi pewnie ktoś coś ukradnie w szpitalu bo nie będę w stanie upilnować 🤢 I to właśnie jest prawda, mnie w szpitalu ostatnim razem ukradziono: śpioszki, kaftanik, wędlinę na kanapki i miałam problem z Pampersami które jakoś szybko sie nagle rozeszły 🤢 Teraz to mi sie przypomina i czuję niesmak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia a ja poszłabym potańczyć,ale z tym poczekam chyba do kwietnia bo mamy już zaproszenie na wesele 🙃 🙃
Skoreczka źle spałaś,że czujesz się przejechana przez walca???
Wielkab no to zaszalejesz i zrobisz furorę u ciebie w miasteczku takim wypaśnym wózkiem 🙂 🙂
Dziewczyny a wiecie,że dzisiaj jeszcze mam być w,, tesco Noc Zabawki'' dla zainteresowanych kupnem zabawek pod choinkę w godzinach po 19ej ,aż do zamknięcia zabawki przecenione o 50% ja się wybiore i kupie coś dla chrześniaków


Moja mama z siostrą w tamtym roku poszły do tego Tesco, bo była taka sama promocja i pokupowały zabawki na Święta dla dzieci, a później okazało się, że taka sama cena była w Auchan czy tam w innym supermarkecie w normalnych godzinach 😁

Mnie o 6 rano obudził skurcz łydki (mimo, że biorę Aspargin na skurcze 🤨 ) i poczułam, że mam straszny katar, tzn. że z nosa mi leci. Nie chciało mi się wstawać, ale stwierdziłam, że od razu siusiu zrobię, więc i noc wydmucham. Poszłam do łazienki, a tu się okazało, że to nie katar, tylko krew mi się z nosa leje. Niezłą miałam przebudkę... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beata mnie tez od tygodnia krew w nosie stoi, z tego co wiem to normalne dla cięzarówek, choć wcale nieprzyjemne 😮
Kruszyna śledzę ulotki z TESCO hehehh ale w nocy nie wybrałabym się na zakupy 🙃 Wolę dzień na shoping 😉

Dziewczynki a CiociaBoja dawała Wam jakis znak na fb?? Bo ja nic nie wiem co sie z nią dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beata8811 napisał(a):
Skoreczka dzięki za podanie programu do obróbki zdjęć - jest super, dlatego masz okaska 🙃


Dziękuję 🙂 Tez się z nim zaprzyjaźniłam, przyjaźń trwa juz 5 lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik dlatego ja dość wcześnie się za wszystkie zabrałam. Wprawdzie nie pomyślałam, że będę musiała leżeć, ale żeby nie zostało na koniec.
Teraz to tylko ustalić adresu sklepów do których jedziecie i z auta do sklepu i spowrotem. My tak zrobiliśmy, bo jak inaczej. 😉
Kruszynka z nocą zabawek to wiem, muszę tylko z moim porozmawiać czy klocki które ostatnio sobie upatrzyliśmy będziemy brali. To ostatnio byliśmy w Tesco co się tak nachodziłam i wtedy patrzyliśmy co by dla syna kupić.
Co do tańczenia teraz to raczej sobie mogę pomarzyć, ale za jakiś czas 🙃
Beata mi często krew z nosa leci i mam bardzo przesuszoną śluzówkę. Ja nie mam nigdzie blisko Auchan.
Skoreczka Ciocia_Boja się nie odzywała. Swojego czasu Mra jej smsa wysłała i nie otrzymała odpowiedzi. Nikt nie wie co u niej.

Znikam bo zaraz będę miała gości. 😉
a z fajnych rzeczy, przemeblowaliśmy mieszkanie i łóżeczko już stoi 🤪 (tzn ja patrzyłam a mój robił) 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🙂

Ja dziś miałam fatalna noc - brzuch mega kamień - i od dziś biorę 2 x 2 luteinę. A w środę do lekarza, żeby sprawdził czy luteina cos pomogła lub trzeba dać coś innego/ wiecej... 🤨

miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela no juz teraz sie troszke uspokoiło ale na poczatku trzesły mi sie rece itp teraz czasem tylko mi lataja ale nadal mi sie brzuch napina;/ poza tym czasem udezenia goraca i mroczki przed oczami a no i podwyzszone cisnienie miałam cały tydzien 😉 ale to akurat dobrze 😉

Dzis nie gotowałam obiadu zreszta wczorj tez bo faceci cały dzien na budowie i jedli u mojej mamy to tesciówka zaprosiła mnie i Jakluba na obiad zreszta mały spedza teraz bardzo duzo czasu z babcioa zebym ja mogła lezec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z brzuchem coraz gorzej - mega kamien 😞 chyba musze tez lezec oprocz brania leków. A mam dom do przygotowania bo za tydzien baby shower 😞 musze poprosić koleżanki o pomoc. stresuje sie tym brzuchem bardzo. czy wasze tez sa twarde caly czas, a czasami bardzo twarde? czy cos pomaga na to np kapiel?

ale dziś pustki,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera ja nie mam cały czas twardego brzuszka, tylko przy skurczu, ale to raz na jakiś czas.
MartaMay fajny ten filmik 🙂 🙂 🙂

Byliśmy w Małpim Gaju. Z chęcią sama pobawiłabym się jak małpka 😉 Pozostało mi jednak obserwować dzieci 😉

Wyciągnęłam sokowirówkę bo zachciało mi się soku z jabłek. Mam nietypowe zajęcie na wieczór 😉

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay napisał(a):
Dziewczyny, musicie to zobaczyc!!!!!!

http://vimeo.com/30039206

Milego wieczoru xxx


Widziałyśmy już ten filmik poklatkowy - Nikusia przesyłała link 😉
Jest fajny, ale jak już kiedyś pisałam wymaga konsekwencji w działaniu.

Vespera ja nie mam twardego brzucha - jak będziesz wiedziała od lekarza co się dzieje, to koniecznie napisz. A tymczasem staraj się nie martwić, bo po co stresować Dzidzię 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera ja mam prawie cały czas twardy brzuch. Czasem robi się dodatkowo jak kamień, wtedy jak mam skurcz. Lepiej odpoczywaj, żeby się nie okazało, że razem ze skurczami skraca Ci się szyjka i robi rozwarcie.
Marta wstawiałam ten filmik, mąż go w necie znalazł, super jest 🙂
Skoreczka patrzenie jak dzieci się bawią też jest przyjemne. Jak czasem gdzieś pojechaliśmy z Kubą no do świata piłek itd to największa przyjemność to było patrzenie jak on się cieszy.
Najpierw mieliśmy gości a potem byliśmy u koleżanki. Chyba z pół lodówki jej opędzlowałam, następnym razem pewnie mnie nie wpuści. 😁 🙃 😁 tylko odpoczywałam na kanapie, plotkowałam i jadałam. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...