Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Ale moje Maleństwo dziś bryka 🙃 😁 🙃 😁 od razu spokojniejsza jestem!!!! Może to dzięki szarlotce albo dzięki kawce co ją z koleżanka wypiłam 🙂 W każdym razie szarlotka została wiec ja też zapraszam na słodkości 🙃 😁 🙃
Monika my w szkole dzisiaj tez kąpiemy 🙂
bichito to rzeczywiście słabo z odpłatnością za zwolnienia macie 😞 ale jak czujesz że już nie masz siły to może lepsze jednak rozwiązanie będzie mniej kaski a więcej spokoju. Co do szyi to ja od 17tc jestem na zwolnieniu bo mi się skróciła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika my karmienie mamy już za sobą jeszcze tylko indywidualne spotkanie z położną. Będzie nam oglądać cycuszki i doradzać jak do naszych brodawek przystawiać maleństwa. Dziś po zajęciach właśnie mi będzie doradzać 🙂 Na następnym spotkaniu mamy mieć przewijanie 🙂 Właśnie zbieram wszystkie informacje ze szkoły, żeby się z wami podzielić np. info o karmieniu noworodka czy pielęgnacji i kąpielach leczniczych. nie wiem tylko czy wrzucić to na forum czy prześlę wam na maila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wróciłam z wizyt okazało się,że wyniki mam bardzo dobre i ciśnienie ok tak więc jak na razie nie mam zatrucia ciążowego!!! Tylko skąd te opuchnięte nogi i drętwienie rąk 🤨 🤨 Mam mierzyć codziennie ciśnienie i w razie czego natychmiast lecieć do lekarza dostałam również skierowania na dalsze badania!!! Wkurzyłam się bo zaś mi przypisał(teraz inne) leki na zejście wody z organizmu a dodam,że po ostatnich nie miałam poprawy i było jeszcze gorzej 🤨 🤨 Zastanawiam się czy w ogóle je wykupić 😮 Aha i najlepsze jest ,że mała 2 tyg.temu ważyła 1778 g a dzisiaj 1601g 🙃 🙃 Moja Kruszynka schudła 😮 😮 😮 Musiała dzisiaj inaczej się ułożyć bo całej mi chyba jej nie zmierzył 🤢 🤢 🤢
Bochito zgadzam się z dziewczynami czas najwyższy już odpocząć 🙂
Anabela co to są plędze 😁 może znam to pod inną nazwą 🙂
Kobzior mam nadzieję,że ci przeszły te twoje dolegliwości i odezwiesz się wkrótce do nas 🙂
Nikusia dobrze,że zajrzałaś bo tu już zaczeliśmy się martwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki
Przybyłam napisać Wam, że u mnie nie ma poprawy 😞 Silny ból pod prawą piersią nadal się utrzymuje. Nie jestem w stanie siedzieć - bo wtedy jest jeszcze gorzej. Tylko jak leżę i odsuwam pierś jest lekka poprawa. Stanika już w ogóle nie mogę założyć, bo jak mnie coś dociska to w tym miejscu uczucie "pieczenia" jest nie do wytrzymania... Martwię się, bo wizytę u gina w Polsce mam dopiero 5 grudnia. Mam tylko nadzieję, że to nic poważnego 🤢
Powoli zaczynamy się już pakować, sortować rzeczy... I jedyna radość (poza wizją zostania mamą za +/- 57 dni) to fakt, że od przyszłego czwartku gdy wsiądę w samolot nie będę już oglądała mojej teściowej!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teraz spróbuję na leżąco poczytać co naskrobałyście w ostatnim czasie. Mam nadzieję, że trzymacie się DZIELNIE I ZDROWO i że dbacie o siebie 😆 Uściski!!!

Po doczytaniu kilku stron dziękuję Wam za troskę 😘 i przesyłam NAJLEPSZE życzenia urodzinowe dla Mikołajka od skoreczki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka
byliśmy teraz na zakupach, musiałam synowi rękawiczki kupić a oprócz tego spożywcze rzeczy. Stwierdziłam, że duże sklepy spożywcze to już nie dla mnie. Już nie miałam siły chodzić, ale za to kupiłam deskę do prasowania i jestem zadowolona. 😜
Kasiulka ja do lekarza z listą pytań idę. Inaczej połowy zapomnę, bo tu zadzwoni mu telefon, tu on o czymś zacznie mówić i już nie pamiętam. 🙂
a zaświadczenie na becikowe to po urodzeniu dopiero.
Monika to jakieś fatum na tym allegro Cię prześladuje. A ja czekam na pościel do łóżeczka, ale sprzedawce miał w opisie że wysyłka po 5 dniach więc z góry wiedziałam, że sobie poczekam. Tak myślę, że w przyszłym tygodniu będzie. 🙂
Bichito jak tak sprawa wygląda to staraj się chociaż nie przemęczać. Domyślam się, że jest Ci ciężko. 😘
Kruszynka to się nazywa błąd pomiaru. Trochę wtedy i trochę dziś a dziecko wychodzi mniejsze. A co do zbieranie się wody w organizmie w ciąży to czytałam gdzieś ostatnio że ten problem dotyczy 70% ciężarnych, więc nie tylko Ty się męczysz. Najważniejsze, że to nie zatrucie.
Kobzior kurcze to faktycznie długo już Cię boli. A tu pakowanie, przelot i do gina też w sumie jeszcze trochę czasu. Nie wiem czy to oznacza, że dziecko się tak ułożyło i uciska czy coś innego. Mam nadzieję, że Ci przejdzie.
Skoreczka Twoja wizyta coraz bliżej, przesyłam pozytywne fluidy i musi być dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia właśnie zatrucie ciążowe zostało wykluczone bo wyniki mam bardzo dobre to po co te tabletki 😠 😠 Wystarczy ,że biorę antybiotyk to po co dodatkowo się faszerować a to,że nogi są opuchnięte cały czas to pewnie taki mój uroki 🤨myślę,że po porodzie wszystko zejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia właśnie zatrucie ciążowe zostało wykluczone bo wyniki mam bardzo dobre to po co te tabletki 😠 😠 Wystarczy ,że biorę antybiotyk to po co dodatkowo się faszerować a to,że nogi są opuchnięte cały czas to pewnie taki mój uroki 🤨myślę,że po porodzie wszystko zejdzie 🙂


Myślałam, że te tabletki to na tą wodę w organizmie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i ja znów witam na forum 🙂

Brat sobie poszedł a ja z mężem byliśmy już z pieskiem na krótkim spacerze... więc się trochę dotleniłam 🙂

Kruszyna, dobrze że wyniki są dobre, a te leki to bez sensu skoro jest ok... 🤨

Skoreczka daj znać co i jak po wizycie !! czekam z niecierpliwością i 3mam kciuki żeby było ok!!

Nikusia, no w Twoim przypadku bieganie po sklepach to raczej nie jest wskazane, z resztą już prawie żadnej z nas 🙂... no ale dobrze że jesteś zadowolona :P

Kobzior ja nie wiem czemu masz aż takie mocne bóle... 😞 mam nadzieję że Ci się poprawi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna123 napisał(a):
Nikusiaopuchniecie nóg w ciąży jest skutkiem zbierania się wody w organizmie i stąd te tabletki 🥴

Kruszynka to ja właśnie o tym piszę. Lekarz wykluczył zatrucie ciążowe a tabletki dostałaś bo zbiera się woda w organizmie.
Ale się dogadujemy 🙂 😉

Pamii18 je wiem że nie powinna chodzić po sklepie, ale co jakiś czas muszę. Dziś na obiad mi mąż zafundował pizze mrożoną, blee... więc lepiej od czasu do czasu wyskoczyć na większe zakupy a jeść porządnie 😜, no i musiałam synowi rękawiczki kupić, bo mam po jednej z każdego komplety. Jedyne czego żałuję, ze się na taki duży sklep dałam na mówić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja 🙂 🙂 🙂 Wróciłam od lekarza. Do szpitala nie idziemy 🙂 🙂 🙂 Synuś przybrał na wadze, waży 1680g ( 32 tydzień) 🤪 Dieta białkowa nadal mnie obowiązuje. Mówie Wam poszłam z zapuchniętymi oczyma do gina bo oczywiście z nerwów sie poryczałam. Jednak okazało sie ze Okruszek rośnie w swoim tempie, kawał chłopa nie bedzie ale ważne ze rosnie. Mamy jeszcze 2 miesiące do porodu więc mam nadzieje ze jeszcze urośnie 🙂
Szyjka i wszystko w podwoziu dobrze, tym się nie przejmujemy wg pani doktor 🙂

Jej jakie moje ciąże są rózne, każda inna 🙃

Ale jestem radosna 🙂 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ostatnio piszemy o wadze maluszków, że za małe są. I przeanalizowałam wagę mojego Kuby. Pamiętam, że byłam w szpitalu w 36tyg a on wtedy ważył 2400g a jak się urodził czyli w 40tyg 3300g i 53cm. Zerknęłam na tabelkę Magditty i wychodzi, że mój syn by o 2 tyg za mały. A urodził się ok 😉
I wychodzi na to, że moja Emilka chyba jest od niego większa. Teraz dopiero mam stresa jak ja ją urodzę, skoro z synem miałam problem 😮
dobranoc Dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry dziewczyny 🙂powiecie mi o co chodzi z tymi oklasakmi ?może nie jestem tu tak często ale staram się raz dziennie przynajmniej wejść. Mam pierwszy dzien leżakowania za sobą malutka Agatka wazy 2 kg jestem niskiego wzrostu obawiam się że urodze wcześniaczka jeśli leżakowanie nic tu nie da 😞((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia każdy kto ma ochotę to daje oklaski bądź je zabiera(tego my nie robimy) na poprawę samopoczucia,albo za ciekawą wypowiedź i ty tym samym możesz dać innym oklaski 🙂 Na początek łap oklaska 😁
Nie stresuj się wagą dziecka 2kg to już kawał baby jest tak więc leż i odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Ale tu cichutko 😎
Kruszyna zastanawiało mnie Twoje puchniecie??? A czy to powoduje u ciebie duży wzrost wagi? Pytam bo ja bardzo przytyłam, wstydzę się napisać ile, ale rzeczywiście nie gniewam się juz na nikogo kto zwraca mi na to uwagę bo sama widzę ze tak jest. Co do puchnięcia to zauważyłam ze kazdego dnia mam inną buzię : raz jest szczuplejsza a raz taka okragła i nierówna. To na pewno jest efekt puchniecia bo każdego dnia jest inaczej.
Martwi mnie też ta waga ale jeść muszę.
Twoja Zosia na pewno nie schudła 😉 To lekarz miała problem z mierzeniem, miałam tak kiedyś z moim pierworodnym w ciąży.
Nikusia zobacz Twoje ciąże tez są różne więc tym razem może urodzisz bez problemów. Życzę Ci tego!!!!!!!!!!

Tak mało piszecie ze nie mam sama już nic do pisania 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...