Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nie było mnie dziś na forum, wypłaty w pracy robiłam, wchodzę, a tu takie wieści!

Nikusia trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku!!!
W dzisiejszych czasach medyna jest tak rozwinięta, że w razie porodu będzie wszystko okej! Trzeba być dobrej myśli i będę czekała na kolejne wieści co się z Wami dzieje.

Skoreczka fajny ten artykuł, głównie ze względu na to, że jest podział na warstwy torby 😉

Ja też już chyba zacznę powoli prać i prasować ubranka, bo to cholera nigdy nic nie wiadomo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

wrzuciłam link to tego artykułu do listy wyprawkowej, żeby łatwiej było go znaleźć 🙂

Super, że Nikusi robią KTG. Dobrze, że jest pod opieką!!

Anabel ja obniżam deskę i siedzę przy prasowaniu. O wiele wygodniej. Stać to bym już teraz też nie dała rady 🤨

Powiem wam, że dziś poszłam do sklepu, a tam długaśna kolejka do wędlin; same starszawe kobietki i jeden facet gdzieś w środku. Jak mnie zobaczył to od razu na cały głos, żeby mnie pierwszą obsłużyli 😁 I w tym momencie odwróciły się wszystkie baby w kolejce i gdyby wzrok mógł zabijać.... 😲 Nie wiem dlaczego niektóre starsze babki są takie wredne dla innych kobiet - jakby same nie pamiętały jak to jest być w ciąży 😮 No ale i tak byłam pierwsza obsłużona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuszki kochane,ale się cieszę,że jutro do domku po zajęciach 🙂
Musimy z narzeczonym kupić prezenty urodzinowe dla moich rodziców 🙂 idziemy do Rossmana,bo jest promocja chhusteczek Bambino dwa opakowania za chyba niecałe 11zł 🙂 może kupimy o ile już promocja trwa 😁 😁 dowiedziałam się od mamy 🙂 dobranoc brzuszki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera niezły t-shirt 😁 😁 😁
A co do bab w kolejce - a daj spokój, one myślą, że jak są starsze, to one może mają pierwszeństwo... nawet przed kobietą w ciąży... Dopiero facet się zainteresował... Szkoda gadać. I się potem dziwią, że młodzież ich nie szanuje 🤨

kasiulka tak jak któraś z Was wcześniej pisała, ja kupiłam chusteczki Pampersa w realu - 6 opakowań po 25 zł ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Skąd ja znam te spojrzenia kobiet w sklepie, w autobusie. Ostatnio stałam w kolejce w sklepie, z brzuchem i z wózkiem z dzieckiem, i otworzyli druga kase i babsko które stało za mna juz leci, myslałam ze padne jak ją zobaczyłam taką startujacą. Sprzedawczynie zmierzyły ja wzrokiem i wtedy spytała sie mnie : czy moze byc pierwsza? Ja pierdykam, gdzie jej sie spieszyło, nic nie niosła, wolny luzak....ale nie, ona musi byc pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ona i jej swiat sa najwazniejsze. Niedługo by nie czekać pojechałam autobusem na badania i wchodze do tego środka transportu a tu buch...staruszka mało mnie nie zgniotła 🤢
Ciężarne działają na niektórych ludzi jak płachta na byka 😞 Przykre!!!

Co do prasowania to siadam na ziemi i tak prasuje.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel ja też wole po terminie, ale tydzień, bo dwa to stanowczo jak dla mnie za długo, za dużo niebezpieczeństw. Jednak czytałam posty tej Grudniowej mamusi i ona ma super podejście, jest pełna optymizmu. Cudnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki!!
Vespera cos mi się wydaje,że co niektóre mogą mieć właśnie taka minę 🙂
Kasiula w biedronce była promocja na chusteczki z Hagisa 4paczki za 9.90 może u ciebie jeszcze wszystkiego nie wykupili.Ja też zajarzyłam po czasie i jeszcze zdażyłam kupić!!!
Miłego dnia brzuszki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pójdę dziś do apteki po drobne rzeczy dla mnie: podkłady, wkłady, majty poporodowe, lepiej mieć, wrzucić do torby, bo za szybko to wszystko się dzieje. Na dodatek juz 3 stycznióweczki są w szpitalu, strach isc w przyszłym tygodniu do lekarza, bo nie wiadomo co powie. Kazała mi się oszczędzać ale jakoś mi to nie wychodzi. Ale tak bardzo chociaz raz chce przenosic ciążę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was,
ajć Nikusia :* 3mam kciuki żeby było dobrze ... A ty Emilciu posiedź jeszcze w brzusiu!!... masz jeszcze czas!!...

A ja mam dziś dobry humorek... ale te wieści mnie troszkę przybiły, faktycznie powoli zaczyna coś się dziać, ale jestem dobrej myśli... ja boję się pakować torby... myślę że jeszcze z tym poczekam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
Witam brzuszki!!
Vespera cos mi się wydaje,że co niektóre mogą mieć właśnie taka minę 🙂
Kasiula w biedronce była promocja na chusteczki z Hagisa 4paczki za 9.90 może u ciebie jeszcze wszystkiego nie wykupili.Ja też zajarzyłam po czasie i jeszcze zdażyłam kupić!!!
Miłego dnia brzuszki 🙂 🙂


Ja w Biedronce już na tą promocję nie zdążyłam 😉


Urszulka to daj znać po wizycie co tam Ci powiedzieli! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczęta,
ale się dzisiaj w nocy umęczyłam!!!! Młody mnie przyduszał i myślałam, że mi klatkę piersiową rozerwie!!!! Masakra, usnęłam dopiero nad ranem w salonie na kanapie. Mąż się wystraszył bo znalazł mnie siedzącą na podłodze z głową na sofie!!!
wiecie co mi jeszcze przyszło do głowy co trzeba kupić?? Podkłady papierowe na kibelek, do szpitala. Po lewatywce zbawionko. Np. http://allegro.pl/higieniczne-podkladki-toaletowe-6-sztuk-i1885543023.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...