Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

staram się myśleć pozytywnie tj. nie mysleć o tym w ogóle.

Teraz myślę o tym, że skończylam 29 tygodni i jestem w trakcie 30go 🙂 To taka okrągła liczba 😁 teraz już będzie z górki!!

buziaki dla was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

pamii18 napisał(a):


i tak jak i inne dziewczyny zgadzam się że Wielka B powinnaś dać na wstrzymanie i pogadać ze swoim M o tym że jesteś w 8 miesiącu i nie możesz się nadwyrężać i latać wkoło niego ciągle... ale że to on teraz powinien wykazać trochę swojej inicjatywy... bo skoro teraz Ci nie pomoże to jak się maluch urodzi to pomagać będzie?? przyduś go trochę 😉... a skorzystasz na tym 🙂...


no właśnie - zwłaszcza, że po porodzie będziesz musiała odpocząć, a potem znaczna część czasu i uwagi pójdzie na dziecko. i kto wtedy będzie gotował i sprzątał? jak nie rozdzielicie już teraz obowiązków domowych między sobą, to może być naprawdę trudno. jak mąż nie umie prać czy gotować, to masz jeszcze czas udzielić mu niezbędnych wskazówek co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mra_ świnią nie będziesz 😁 tylko nie daj się sprowokować i wciągnąć w "dziwną" rozmowę bo po czasie koleżanka (czyt. rozwodząca się druga strona) może mieć do Ciebie żal. Ja wychodzę z założenia, że jeśli rozwodzą się ludzie z którymi mieliśmy dobry kontakt to spotykamy się i z jedną i z drugą stroną - ale zasada jest taka, że nie rozmawiamy wówczas o 'byłych partnerach' tylko skupiamy się na bieżącym życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra moim zdaniem nie, jeżeli nie będziesz nagadywać na swoją koleżankę to nie 🙂... ja zawsze jak mam taką dziwną sytuację to mówię im wprost że się nie wtrącam bo lubie i jedno i drugie i ani jednemu ani drugiemu źle nie życzę 🙂 i tyle ;]

Magditta 🙂 no już czuję się ujęta 🙂 hehhee a co do psiaka to na pewno na spacer wyjdzie 🙂... ale chce taki samotny spacer z mężem żebyśmy mogli sobie pogadać itd 🙂... wiesz takie romantyczne wyjście tylko we dwoje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka może nikt ci nie zrobi aż takiego psikusa,że wyślą ci różowy kocyk 😉
Kobzior i Pamii nie wiem co mam wam doradzić w sprawie dolegliwości trzymam kciukii aby szybko wam przeszły 🙂
Pamii ja ostatnio tez trafiłam do takiego dużego tesco i dostałam zawrotu głowy od tych cenn 😮 ubranka były śliczne,ale ceny kosmiczne więc lepiej jest pobuszować w innych sklepach bądź na allegro bo tam na prawdę przeginają 😲
Vespera dobrze,że już wrociłaś i wszystko jest ok 🙂 Tak więc dbaj o siebie i swoją niespodziankę 😆
Mra zgadzam się z wypowiedzią Kobzior co do spotkania ze znajomym.Lepiej w takiej sytuacji rozmawiać o bierzących sparwach a nie o ich kłopotach w związku( o ile będzie chcial cię do takich rozmów wciągnąć 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii Ty to jesteś dopiero romantyczką 🙂

Uff, ok, jak nie nagadam i w razie czego powiem, że w sprawy rozwodowe nie wchodzę, to luz 🙂 bo w ogóle jestem ciekawa co i jak u niego, bo jakiś czas temu zmienił pracę, kupił chyba nowy samochód no i zaczął układać sobie życie na nowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam u sąsiadki na pogaduchach i na cukierkowaniu w ramach hallowina dla dzieci 😉 😉 😉
Umówiłyśmy się juz na Mikołaja ze pojdziemy na rynek jak bedzie chodził i rozdawał dzieciaczkom cukierki. Ustaliłysmy ze wetkniemy temu publicznemu Mikołajowi małe drobiazgi dla naszych pociech zeby miały frajde 🙂

Hej Nikusia, jednak się wydostałaś ze szpitala. Pisz jak znajdziesz chwilkę 🙂
Vespera tak jak pisałam fajnie ze jesteś i że z dzidzią wszystko w porządku 🙂
Pamii no różowy kocyk....co ja zrobiłabym z takim nabytkiem? 😉

A ja pobiegałabym na boso po polu w ramach naszych zwierzeń co do marzeń 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczyny 🙂
Przez cały weekend nie zaglądałam bo dość mocno zajęta byłam. Dziś zresztą też już sporo zrobiłam, jutro mam gości i musiałam jakieś jedzonko przygotować, teraz odpoczywam a potem jeszcze sprzątanie 😞
Vespera cieszę się, że z Tobą i synkiem wszystko dobrze. Wystraszyłam się Twoim postem o krwawieniu 😮 Tylko skąd ono się wzięło...
Nikusia jak dobrze, że już wróciłaś 🙂 Napisz w wolnej chwili jak się czujesz i w ogóle co u Was 🙂
WielkaB, popieram wypowiedzi Brzuszkowych mamuś, że powinnaś zwolnić tempo i przekazać te cięższe obowiązki mężowi. Jak teraz nie odpoczniesz i nie nabierzesz sił to po porodzie tym bardziej. Bo dojdzie Ci jeszcze opieka nad maluszkiem.
Skoreczka, też się czuję taka ciężka i wielka. Ale jak Ty piszesz, że miałaś rozmiar XS i teraz masz pewnie S albo małe M to Ty i tak jesteś super laska 🙂 Ja się lewdo w L mieszczę 😉
Ja pod prawą piersią czuję czasami jakby skóra nie była moja, jest taka zdrętwiała, ale to nie boli. Bolą za to plecy i pachwiny.
A wczoraj dostałam reprymendę od teściowej z polecenia jej córki- położnej, która też jest w ciąży, ale na szczęście mieszka za granicą no i już nie wykonuje zawodu. A chodziło o to, że mam złą pozycję do snu 😮 Powinnam spać tylko na prawym lub lewym boku a nie na plecach! A sypiam tylko na lewym boku i czasami na plecach bo wiadomo, że nie da się wyleżeć w jednej pozycji 🙃 Tak się wkurzyłam, że powiedziałam teściowej żeby przekazała swojej córce, że od dziś będę spała na stojąco- ja niestety mówię co myślę. I postanowiła, że jak mnie ktoś spyta jak się czuję to tylko będę mówić, że dobrze, bez szczegółów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny dopiero wrpociłam z miasta byłam z młodym u kontroli i kolrejny tydzien ma zostac w domu.. ze wzgledu na antybiotyki No ale okazuje sie ze ma ropne migdały i znów dostał lekarst leczenie ma trwac 3 miesiące zobaczymy czy da sie to wyleczyc lekarstwami ehhhh a juz miałam nadzieje ze bedzie wszystko ok ...

Nikusia Vespera cieesze sie ze jestescie w domkach i teraz to sie oszczedzajcie na maxa ;0

Kobzior moze poprostu malenstwo tam najwiecej kopie 😉 mnie mała prostuje jak wpycha nózki pod prawe żebra 😉

Mra uwazam ze jesli sie dobrze kolegowaliscie wczesniej to nie kolezanka nie powinna mieec do ciebie pretensji tym bardziej ze sama sie nie odzywała do Ciebie...

Hehehehe skoreczko z ta woda w wannie to niezłe 😉

A mną sie nikt nie interesuje no moze moja babcia z dziadkiem i ciotka nie kaza mi dzwigac itp a reszta ma to w nosie ... musze sobie radzic i tyle troche to przykre bo czasem chciałabym zeby ktoś mi sie zapytał jak spie albo czy mi nie pomuc ale juz sam fakt byłby miły nawet jak nby to sie skonczyło tylko na pytaniu ...
Dziewczyny jakie ja mam brudne okna ale lekaz zakałam mi takich prac jak mycie koien to znaczy prac z podnmoszeniem rąk do góry ehhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Monika a skad one wiedza jak Ty sypiasz??? Przecież śpisz z mężem a nie z nimi 😉 Oj te rodzinne mądrości....mnie mama dolewa zimnej wody do wanny bo nie wierzy ze ja kąpie sie w letniej a nie w goracej 🤢

No niestety kiedyś wspomniałam, że tylko w takich pozycjach mi wygodnie. Zbyt wylewna jestem i otwarta. No i mam. Już teraz słowem nie wspomnę jak naprawdę się czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika a tam będziesz się przejmować babami, nie od dziś wiadomo, że niektóre baby są głupie 😉 weź, ja np. miałam się spotkać z 2 koleżankami wczoraj - jedna przyjechała na weekend z Niemiec. Ta druga mieszka w Poznaniu, choć wielce zalataną udaje. No i jak się już umówiłyśmy co do miejsca i godziny, ta niby zalatana napisała do mnie, że nie wie, czy ma przyjść na spotkanie bo ją "ewidentnie pcha ku choróbsku", to odpisałam, że zależy jak bardzo jest chora. No i nie przyszła, a koleżance z Niemiec nagadała, że nie przychodzi, bo jest przeziębiona (to ale mi choroba), a nie chce mnie denerwować, bo rzekomo jestem przewrażliwiona. LOL.

A swoją drogą jak ktoś mnie pyta jak znoszę ciążę, to mówię, że bardzo dobrze i że cieszę się z wyników (czyli mówię samą prawdę). Zauważyłam, że ludzie lubią słyszeć jak komuś jest niedobrze czy coś się nie udaje - wtedy służą złotymi radami. Także w szczegóły wchodzić z facetem i lekarzem, ewentualnie mamą czy kimś, kto nas zrozumie i nie rozdmucha sprawy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel to ja ci powiem ze ja tez mam okropne okna, z jednej strony synek brudzi a z drugiej pies noskiem obsmarowuje 🙃 Ale gruntowne porzadki juz sobie odpuściłam 😉
A powiem ci ze moja mama tez o nic nie pyta, tylko z tą woda tak przesadza 🤢
To ja się spytam: jak się czujesz i jak sypiasz?
Zdrówka dla Twojego synka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Monika jak to mówią " mowa srebrem a milczenie złotem:, ale ja tez jestem gaduła a potem czesto zaluje. Rozumiem Cię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra to ja też mam takie koleżanki. Pisze ze chce sie spotkać, ze chce napić sie kawki a jak odpisuje jej kiedy mozemy sie spotakać to ona nagle milczy. Odkąd jestem mamą to wszystkie bezdzietne kolezanki sie poodwracały bo ja jestem dla nich nieużyteczna 🙃 🙃 🙃 A ja się z tego smieję 😁 Kiedyś też je to spotka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka heheh, a ja myślę, że ta moja koleżanka nie wytrzymałaby psychicznie spotkania z 2 dziewczynami, które mieszkały trochę poza Polską 🙃 nie, żebym była złośliwa, ale ta koleżanka zawsze chciała pomeszkać trochę w Anglii, miała kilka sposobności ku temu, ale nigdy na to się nie zdecydowała. A tymczasem wróciłam ja, męża mam nadal w Anglii, a ta druga koleżanka od 2 lat mieszka w Niemczech z czego od lata kompletnie na swoim - skończyła studia, zmieniła chłopaka Niemca na innego, sama się przeprowadziła do Drezna, w którym znała tylko 2 osoby, znalazła pracę zgodną z wykształceniem i zainteresowaniami, ma ciekawe życie itd. 😉 a ta przeziębiona zawsze lubiła gwiazdorzyć i wydziwiać 🙃 jak teraz wróciłam do Poznania, to mam mega potrzebę powymieniania niektórych znajomych 🙃 na całe szczęście mam wśród starego grona 4 pary małżeńskie i dzieciate + 1 parę, która może się nie hajtnie, ale wygląda na to, że się również ustabilizowali i zdecydowali na życie razem.


Witaj Nikusia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...