Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuchatki!!
Witam z samego rana ja już mam po spaniu więc nadrabiam wasze posty 🙂
Magditta świeczka super ci wyszła taka straszna 🙃 a ciachem poczestuję się z ogromną chęcią nawet z samego rana) 🙂
Ja tak niechcąco natrafiłam na tamten wątek i jak zaczełam czytać to nie umialam skończyć ryczeć 🤨
Gratuluje ukończenia łazienki ja też na twoim miejscu prawie z niej bym nie wychodziła 🙂
Nikusia dobrze,że w szpitalu dali ci choć troszkę pooglądać Emilkę!! Rośnie i to jest najważniejsze 🙂
Monika super dynia taka strasznie straszna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Nowy dzień i nowe siły 😉
Przyznam, że ja już wcześniej czytałam porody październikówek, te ostatnie opisy nie czytałam, bo chcę najpierw naszą wątek przeczytać.
Na cmentarz mam zamiar pojechać wieczorem i tylko znicze zapalić i tak bym nie wystała na mszy a lepiej na chwilkę niż ma się potem coś dziać. Wprawdzie mogę trochę chodzić ale się boję.Na razie jestem po śniadanku i muszę sobie słabej kawy zrobić bo jak większość z nas mam problemy ze spaniem 😉

Co do głupich komentarzy to mam nadzieję, że już teraz w domu sobie z nimi poradzę. Najgorzej w szpitalu jak psychicznie byłam w dołku a tu zamiast wsparcia takie teksty. Za to od Was miałam wsparcie i dziewczyny, które się nie odzywają nie wiedzą co tracą. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉
Heheheh dziweczyny dynie swietne 😉

Ja tez jade dzis na cmętarz i do ciotki na kawke tak jakos od dawna sie utarło ze zawsze 1 listopada jedziemy po cmetarzu do niej moze dlatego ze kiedys mieszkała koło cmetarza 😉 teraz troszke dalej ale i tak da sie tam dojsc na nopgach pewnie teraz mi to zajmie troszke czasu ale cóz Ja Nikusia tak jak ty przytyłam malo a i tak jest mi strasznie ciezko czesto wczoraj pozedziłam i pozałatwialam troche spraw i miałam takie dentki wieczorem ze szok chyba powoli musze zwolnic tepo ..

A tak poza tym to oczywiscie ja tez juz przeleciałam wontek o porodach 😉 hehehe chyba kazda z nas z ciekawosci zaglada no oale nasze porody i tak bedziemy przerzywac całkiem inaczej 😉
Moja mała ułlozyła sie w poprzek brzucha wczoraj takie akrobacje w brzuchu urzadzała ze szok 😉 ale przy tym kopała po żoładku co nie było wcale fajne;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam zaległe strony, mam nadzieję, że teraz nastrój na forum się poprawi. 😉
I zrobiłam odliczanie 😉
Mra nic w tym złego, że spotkasz się z kolegom, w końcu z nim też się kumplowaliście. Za to dziewczyny mają rację unikałabym tematu rozwodu i ich stosunków.
Vespera dobrze, że jak wróciłam to najpierw przeczytałam na forum, że już wszystko u Ciebie dobrze a dopiero potem że byłaś w szpitalu. Najważniejsze że jest ok.

Ja się męczę z mdłościami, teraz chyba jak dzidzia się rozpycha to mi żołądek przygniata to mnie mdli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w listopadzie... 😉
W Polsce święto a tutaj życie toczy się normalnym trybem. Miałam o 10:00 wizytę u położnej i w sumie wszystko jest OK. Mierzyła mi miarką brzuch a raczej chyba na ile się rozciągnęła macica, słuchałam jak Młodej bije serce 😆 i ogólnie rozmowa o samopoczuciu i dolegliwościach. Niestety nie pocieszyła mnie bo powiedziała, że ten wstrętny ból pod prawą piersią może się już utrzymywać do końca ciąży i że jest wynikiem ucisku, rozrastającej się macicy i rozpychającego się dziecka. Także ból dołu brzucha przy chodzeniu, czy dziwne uczucie jakby skracającej się pochwy to ponoć 'normalne' dolegliwości ciążowe. Tak więc zostało mi tylko badanie z glukozą 14 listopada i... 1 grudnia wracam do Polszy!!!!!!!!!! Już się nie mogę doczekać 🤪 😆
Żal mi, że dziś nie będziemy mogli z mężem odwiedzić bliskich na cmentarzu 😞 Pozostało mi jedynie zapalenie świec w domu. A Wasze dynie-lampiony są piękne 🙂

Spokojnego i ciepłego dnia Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny, śliczne dynie zrobiłyście 🤪

Ja dziś drugi dzień w lózeczku leniuchuje; nic mi się nie chce 🤔 Ale chyba wrzucę pranie do pralki chociaż bo mam całą górę do zrobienia (czyli jak co tydzień -kocham swoją pralkę 😘 😘 )

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja już na jednej mszy na cmentarzu byłam, jeszcze jedna i potem wieczorem jeden cmentarz do odwiedzenia. Cały dzień w rozjazdach. No a w między czasie będę mieć gości. Pogodę mamy piękną, cieplutko i świeci słonko 🙂
Życzę Wam spokojnego popołudnia 🙂 Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jak coś Wam napiszę to padniecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wyczytałam w Waszych postach, że jedna z 'grudniówek' jest mamą wcześniaczka i że są dodane zdjęcia jej malutkiej córeczki. Poszłam więc poczytać o porodach 'październikówek' i zobaczyć maleństwo mamy z grudnia a tam informacje w postach od pozostałych dziewczyn, że ta mama okazała się oszustką! 😮 🤢 Wyobraźcie sobie, że wymyśliła swój profil, fałszywą historię, że jest w ciąży, swój życiorys oraz to, że urodziła wcześniaka - a zdjęcia tego biednego maluszka ukradła z jakiegoś forum czy galerii internetowej... 🤔 Co za przypadek! 😮 Albo dziewczyna była zaburzona psychicznie, albo miała dużą potrzebę odczuwania stanu błogosławionego... Jak można oszukiwać inne dziewczyny przez tyle miesięcy?! 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujecie??? 😮 😲

Powiem wam, że mi ta historia się bardzo podobała bo dziecko urodziło się niby tak wcześnie i wszystko było ok... 🤨 to było dość krzepiące. Ale zastanawiałam się jakim cudem tak szybko trafiła do domu - taki wczesniaczek to pewnie z miesiąc z inkubatorze powinien być...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!!!

Miałam coś miłego napisać ale jak przeczytałam co napisała Kobzior o tej Grudniówce to mnie zatkało i nie chce mi sie wierzyc ze wsrod forumowiczek sa tacy ludzie 🤢 🤢 🤢 🤢 Jestem zniesmaczona 🤢 🤢 🤢 🤢

Kiedyś w tv wypowiadała sie babeczka która prowadziła blog o swoich dzieciach, dawała ich fotki. I kiedys okazało sie ze te zdjęcia są wykorzystywane przez innych ludzi, kopiowali i chwalili sie ze to są ich dzieci. To i tak niegroźne postępowanie ale mogło przecież być gorzej.

A teraz coś ode mnie: otóż juz urodziłam i to na dodatek córeczkę 🙃 Takich rzeczy dowiedziałam się dziś na cmentarzu jak spotkałam swoja dalszą rodzinę. Jak zobaczyli mój brzuch to ich wcięło bo byli przekonani ze ja juz mam dziecko. Takich rzeczy tez ponoć dowiedzieli się z internetu. O zgrozo czego to człowiek o sobie może sie dowiedziec 😠 😠 😠


P.S. Poczytałam troszkę to forum grudniówek i przyznam szczerze ze pogubiłam sie, za dużo cytatów...usunietych kont...no nic, mam nadzieje ze u nas nic takiego sie nie zdarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeeść 🙂
Czy mnie jeszcze pamiętacie???
Rety wróciłam ze szpitala... Mam Wam tyyyyle do napisania, że szok! Muszę na spokojnie cofnąć się i poczytać co tam u Was się działo przez ten tydzień bo nie jestem w temacie. Rzuciła mi się jednak w oczy afera na grudniówkach ale nie chciało mi się przerabiać w całości tego. Jeju jak one tam się brzydko do siebie zwracają 🥴 ale kwas 🥴!!!
Oby u nas zawsze był spokój 🙂
To co, pamiętacie mnie 🙂 🙂 🙂?
Zabieram się za czytanie wstecznych postów, tyle ile dam radę. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha pewnie że pamietam 🤪 🤪 🤪 🤪 To super ze wróciłaś, łap oklaska kobieto 🤪 Pisz to wszystko o czym masz ochotę 🤪 Napisz jak sie czujesz???

Wklejam link koszul do karmienia, wydaje się ze sa niedrogie, przegladam tez inne produkty tego sprzedawcy 🙂
http://allegro.pl/koszula-koszulka-nocna-ciazowa-do-karmienia-s-m-i1885672285.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha_84 dobrze, że wyszłaś już ze szpitala 🙂 Napisz jak się czujesz i co się działo...
skoreczka chyba dla każdej z nas był to szok, mi szczęka opadła...
a ja właśnie oglądam na TVN Style o porodach 😮 🤢

ps. zapomniałam Wam napisać jakiego szoku dziś rano doznałam pod szpitalem 🤪 otóż 3/4 kobiet (dunek) które miał dziś konsultacje u położnej przyjechało na rowerach!!!! 3 z nich wyglądały już co najmniej na 8 - 9 miesiąc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki mnie na fb juz nie będzie ze wzg na tę historie co Wam dziś pisałam. Ludzie nie potrafią korzystać normalnie z internetu i stwarzaja przedziwne historie na temat innych osób. Ja nie mam córeczki i jej nie urodziłam a ktoś rozpowiadała takie rzeczy. Także postanowiłam zaoszczędzić sobie niepotrzebnych wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skóreczko, ale fb jest wlasnie bezpieczny bo grupa zamknięta jest. To tutaj jest własnie niebezpiecznie i mam zamiar ograniczyć tutaj swoje wpisy.. bo przecież to tutaj wszyscy wszystko widzą..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera no plotki o mnie wyłoniły się z fb, dlatego nie chce mieć juz profilu. Tak zadecydowaliśmy w domu. A ja też miałam pisać o tych naszych nr...czemu je widać??? Ktoś wie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha super, że już wróciłaś
Vespera ja mam zamiar tu pisać, ale fotki tylko na tydzień i usuwać, na fb fotki z ciąży mam tylko w naszej grupie bo cześć moich znajomych nie wiem, że jestem w ciąży i jakoś mi szczególnie nie zależy żeby wiedzieli.
Widać początek IP pewnie po tej historii, wtedy możemy zwrócić uwagę czy jakieś się nie powtarza, a jesteś anonimowa bo nie jest całe.
Skoreczka czasem tak jest że rodzina gada, denerwujące to jest, ale nie przejmuj się ona tylko z siebie zrobiła idiotkę, że takie plotki rozsiewa.
co do koszul nocnych to ja zamówiłam dziś dwie, nie wiem jakie będą jak przyjdą:
tu fioletową: http://allegro.pl/koszula-do-karmienia-100-bawelny-r-s-i1898051496.html
a tu różową: http://allegro.pl/koszula-nocna-do-karmienia-i-porodu-r-s-i1903798536.html
kolory wybrał synek 😉
(widziałam takie u dziewczyny jak teraz w szpitalu byłam i fajnie wyglądała) 😉
Kobzior wynika z tego, że co kraj to obyczaj 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...