Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia koszule do karmienia mam, ale kupię jeszcze jedną zwykłą. Piżamka by sie przydała bo roznie moze być z tym wietrzeniem, ja ostatnio to krociutko byłam ogladana bo zagoiłam sie zaraz 🙂

Monika też mam siarę, zauważyłam też mokre plamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Jak się dowiedziałam, że mam rozwarcie to pierwsze co zrobiłam to kupiłam szlafrok i laczki- taka panikara jestem ☺️ Mam już też jedną koszulę, w razie gdyby do porodu była potrzebna, a jak nie to po porodzie i jedną piżamę ze spodniami 3/4. Chcę jeszcze kupić z dwie do karmienia coś w tym stylu http://allegro.pl/muzzy-koszula-discretos-ciazowa-do-karmienia-m-i1835871620.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika z synem miałam plany na koszulce jak spałam i przycisnęłam piersi. Jak potem karmiłam to już bardziej leciało, wtedy spałam w staniku ale te do karmienia są miękkie i do tego wkładka. No, ale w nocy też karmiłam. Teraz zauważyłam wieczorem jak już w piżamie byłam i się pochylałam, nie wiem czy wcześniej nie przyciskałam. Co do biusty to urósł mi o 2-3 rozmiary o stanikach z przed ciąży to mogę pomarzyć. Mężowi się podoba, ale minus jest tak, że co z niego zostanie po urodzeniu -będę jak te kobiety z Afryki z biustem do pasa 😁 😁 😁. Jeszcze z tego najwygodniejszego mi drut wyszedł. Po 36 tyg kupie sobie coś do karmienia.
Skoreczka widzisz, bo u mnie się goić nie chciało i stąd to wietrzenie i kapusty, wkłady z zamrażarki i rywanol. A koszul też nie mam. 😉 teraz przed szpitalem na szybko kupiłam piżamkę, bo to w czym śpię to jest wygodne ale do szpitala się nie nadaje 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Monika jedna dziewczyna miała taką w szpitalu, podobała mi się, ale nie wiedziałam, że tam jest taki patent do karmienia 😉

Jest, jest i dlatego taką chcę, zwłaszcza, że cena jest moim zdaniem bardzo dobra, bo oglądałam też takie za 79zł 😮 Co prawda miały jeszcze spodnie, ale jeśli czasem położna zakaże nosić spodnie żeby się wietrzyć to szkoda kasy wydawać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
Ja kupiłam sobie do szpitala koszule z guziczkami po obu stronach do karmienia 🙂 kosztowała jakoś ponad 50zł w sklepie. Tylko ciekawe czy będę miała pokarm...
Dzisiaj mały jakoś dziwnie grzeczny 🙂 mało kopie,ale pewnie przed spaniem będzie brykać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika moja koszula tez kosztowała ok.40zł ale kupiona na jakimś bazarze. Bawełniana a to najważniejsze zeby było wygodnie 🙂
Kasiulka dziś taki dzień śpiący, to i dzidzie wiecej drzemały 😉 Mój wczoraj sie rozpychał a dziś śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny piszcie o porodach co tylko wam się przypomnie!!!
Ja właśnie dzisiaj zaopatrzyłam się w 2pizamki i koszule do szpitala wszystko z guziczkami od góry mało zapłaciłam a zależało mi na fajnym materiale i udało się!!! Staniki już dawno wymieniałm bo biust coraz większy 🙂
Mra a ty o czym pomyślałaś bo mi skojażyły się jakieś rasowe pieski 🤪
Depilacja pod koniec ciązy już nie realna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sama nie wiem skad ma tyle siły sama siebie podziwiam ale juz jestem padnieta po remoncie już nic nie robie 😜 😜 😜 😜 zaczynam odpoczywać dziaj mam bardzo napreony brzuch nie wiem czemu moze zato ze sporo pojadłam zaraz się kłade pewnie usne jak niemowle M sie mnie pyta czy idziemy na spacer ale mi się juz nie cche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna depilacja w domu to tylko przez męża 😉 A jak nie to panie położne ogolą, ale to dyskomfortowe 🤢
A co do lewatywy to u nas w szpitalu nie robili, a ja jestem za lewatywą!

A co jeszcze było mi potrzebne w szpitalu : papiert toaletowy, własny termometr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna myślałam o czymś takim http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0lqOML_dPJFVABhdULSiDbEhcRLuUMieioEeA5HTi9ivtTqUMdA 🙂

Anabel dzięki, dzisiaj już byłam na zakupach 🙃 jutro to gina i szpitala na usg (obejrzeć wątrobę i inne szczegóły u Rity) 🙂 umówiłam się też z koleżanką na obiad w knajpce chińsko-wietnamskiej 😉 papu dobre i w "śmiesznych" cenach. Taką zupą za 5 zł u nich można się nieźle najeść 🙃

No to jak piszecie, że krwawienie jest znacznie mniejsze zazwyczaj po wyjściu ze szpitala to jestem uspokojona. Ceraty pod prześcieradło w takim razie nie będę szykować 😉 Kupiłam kombinezon i kilka innych ubranek, jutro postaram się jakoś powrzucać zdjęcia na fejsa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka to moja kolejna wymiana biustonoszy. Rosnę we wszystkie strony 😁 😁 😁 co do depilacji to jak teraz powoli mamy problem z ubraniem butów to cóż dopiero z depilacją 😁 😁 😁
Mra ja chyba resztę zakupów przez net zrobię, bo już nie miałam siły iść do apteki, chyba że poczekam i się poprawi. Jak higieniczne rzeczy to jeszcze spoko tak koszulę nocna wolałabym dotknąć 😉 no i żeby potem się nie okazało, że jest do kostek 😉
Monika ten sprzedawca co podałaś koszule ma dużo przedmiotów, które mi potrzebne, muszę jeszcze przejrzeć inne aukcje jak to wygląda cenowo.
WielkaB ja sobie zrobiłam listę co potrzebuję dla siebie, dziecka, do szpitala itd. I wykreślam jak coś kupię. A jak coś mi się przypomni to dopisuję. Polecam ten sposób 😉 Jutro Wam napiszę co mi jeszcze zostało. 😉
Skoreczka do szpitala to jeszcze więcej tego było, Kahira chyba kiedyś listę dodała.
Dobranoc Brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Mamy w domu zakochanego kundla, który płacze po nocach i chodze półprzytomna 🤢 dobrze że mój synek ma lepszy sen ode mnie, bo mnie potrafi zbudzić byle szelest a co dopiero wycie psa!
No nic sie nie chcę przez takie niewyspanie. duża kawa to za mało 🤢

Może jak pójdę na spacer i wróce to jakoś ożyję.

A pojawiły się maślaki i muchomory, może bedzie dziś i coś więcej 🙂

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Co do listy,to ja też taką mam 🙂 dostaję co miesiąc materiały od ginekologa, to znaczy gazetę o dziecku, mały sudocrem, saszetkę płynu Lovela i ulotki 🙂 i tam w jednej była taka fajna tabelka z możliwością wykreślania już zakupionych rzeczy dla maleństwa i dla mamy 🙂 miłego dzionka 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Mamusie 🙂 Ogromna prośba [color=purple][/color] przejrzejcie aktualną tabelkę i proszę podajcie dane których brakuje [color=green][/color]bo ja to już się pogubiłam i nie wiem czy nic nowego nie wiemy 🙂 czy pisałyście gdzieś w innych wątkach niz dane czy tabelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...